پارک انیمه
کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی (/thread-30082.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - 2rsa - 2018/12/22 08:45 PM

کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انیمه های قدیمی مثل زنان کوچک، پسر کوهستان و بابا لنگ دراز و...

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - 2rsa - 2018/12/22 08:46 PM

از همه بیشتر بابالنگ درازو خیلی دوست میداشتم!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - Mi Hi - 2018/12/22 09:04 PM

بابا لنگ دراز...حنا دختری در مزرعه

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - گارا - 2018/12/22 10:30 PM

(2018/12/22 09:04 PM)♚ Chocolate Princess ♚ نوشته شده توسط:  بابا لنگ دراز...انه دختری در مزرعه

اون حنا دختری در مزرعه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آنه شرلی با موهای قرمز یه انیمه ی جدا بود
من بابا لنگ دراز و آنه شرلی
یکی دیگه هم بود اما اسمش یادم نیست. همونی که میگفت"علامت حاکم بزرگ میتی کمان. احترام بگذراین" مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون هم خیلی دوست داشتم

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - نرگس پرهام - 2018/12/22 10:37 PM

زنان کوچک -آنه شرلی - بچه های مدرسه ی والت - بچه های کوه آلپ - فوتبالیستها 

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2018/12/23 02:19 PM

بابا لنگ دراز،آن شرلی،نیلو و فلندی(من چقدر سر این غصه خوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدر کودکی پیر گشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - sara.yeager - 2018/12/24 01:28 PM

آنه شرلی با موهای قرمزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - Dazai.B - 2019/08/14 10:32 AM

بچه های کوه الپ (هیچوقت اونجوری ک دلم میخواست پیش نرفت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
فوتبالیست ها (الان تنها چیزی ک ازش یادمه اینه ک تا سوباسا میخواس برگردون بزنه تموم میشد منم چون بچه بودم میپرسیدم تا فردا همون بالا می مونه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
آنشرلی و بابالنگ درازم دوس داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - abaneh - 2019/08/17 12:37 PM

(2018/12/22 10:30 PM)'گارا' نوشته شده توسط:  
(2018/12/22 09:04 PM)'♚ Chocolate Princess ♚' نوشته شده توسط:  بابا لنگ دراز...انه دختری در مزرعه

اون حنا دختری در مزرعه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آنه شرلی با موهای قرمز یه انیمه ی جدا بود
من بابا لنگ دراز و آنه شرلی
یکی دیگه هم بود اما اسمش یادم نیست. همونی که میگفت"علامت حاکم بزرگ میتی کمان. احترام بگذراین" مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون هم خیلی دوست داشتم

منم میتی کومان و دوست داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسمش همون سفرهای میتی کومان بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

RE: کدوم انیمه های قدیمی رو بیشتر دوست دارین؟ :دی - Enryu - 2019/08/21 06:43 PM

فوتبالیست ها . با بقیه خیلی حال نمیکردم