پارک انیمه
کتاب یا فیلم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: کتاب یا فیلم؟ (/thread-29865.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کتاب یا فیلم؟ - !Emily - 2018/09/07 03:05 PM

خیلی از کتاب ها در حال حاضر به صورت فیلم ساخته شدندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظرتان کدوم باحال تره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خوندن کتاب شون؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یا دیدن فیلم شون؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به نظرتان احساسات با کدوم بیشتر منتقل میشه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا از کدوم بیشتر لذت می برید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کتاب یا فیلم؟ - Boruto - 2018/09/07 06:05 PM

کتاب

چون توضیحات بیشتری از صحنه ها و احساسات شخصیت ها میده و به نظرم فیلمی که از روی یک کتاب ساخته میشه برداشت کارگردان فیلم از داستان و ممکنه هر کسی برداشت خودشو داشته باشه و حتی داستان به گونه ای دیگه در فیلم دیده بشه که بسته به بازیگرای  فیلم و توانایی کارگردان در شکل دادن صحنه ها میتونه جنبه های پنهانی رو از کتاب به نمایش بزاره

RE: کتاب یا فیلم؟ - ayda - 2018/10/19 10:44 PM

به نظر من فیلم
چون با فیلم درک بیشتری میتونم از داستان داشته باشم

RE: کتاب یا فیلم؟ - Aisan - 2018/10/19 11:19 PM

قبلا اگر این سوال رو جواب میدادم حتما میگفتم کتاب اما الان میگم فیلم
منهای اون تصورات و تخیلاتی که میتونم با کتاب داشته باشم، در حال حاضر فیلم رو ترجیح میدم

RE: کتاب یا فیلم؟ - Mi Hi - 2018/10/21 05:50 PM

هردو در کنار هم خوبه

توی فیلم،احساسات بازیگر بیان نمیشه یا مثلا افکارشون...یا دیدشون نسبت به ماجرا....اما مزیتش اینه که به صورت تصویریه

توی داستان،احساسات به شکل کامل بیان میشه،طرز فکر،علت انجام اون کار توسط نقش اول و....اما تصویری نیست

RE: کتاب یا فیلم؟ - Franky - 2018/10/27 07:14 PM

به نظر من که فیلم . چون از خوندن کتاب راحت تره و توش احساسات بیشتر منتقل می شه . البته من نمی گم کتاب خوندن خوب نیست . خوندن کتاب عالیه ولی بین فیلم و کتاب ، دیدن فیلم رو ترجیح می دم .

RE: کتاب یا فیلم؟ - Nikita - 2019/01/09 09:38 PM

به نطر من انتخاب سختیه
من هردوش رو خیلی دوست دارم.

RE: کتاب یا فیلم؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2019/01/10 09:56 AM

صد در صد دیدن فیلم خیلی هیجان بیشتری رو در آدم ایجاد می کنه اما هر کدوم خوبیای خودشون رو دارن!
با فیلم میتونیم ببینیم اون کتاب چه فضایی داشته و کتاب هم صد در صد احساسات رو خیلی بهتر منتقل می کنه.
اما معمولا کتابا کامل ترن دیگه مثلا هانگر گیمز هم فیلمشو دیدم هم کتابو خوندم اما فیلمش حذفیات داشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من شاید فیلم رو یه کوچول ترجیح بدم چونکه وقت خوندن کتاب رو در حال حاضر ندارم،خیلی کم! اما اگه یه زمانی مثلا بعد کنکور باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیه اندازه برام ارزش دارن.

RE: کتاب یا فیلم؟ - 2rsa - 2019/01/10 06:39 PM

فیلممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون تنبلیم میاد کتاب بخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کتاب یا فیلم؟ - Kradness - 2019/01/12 10:10 PM

کتاب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون کتاب ها همیشه کامل تر از فیلم هان - البته فیلم ها هم خوبی خودشون رو دارن، مثلا قیافه ی کاراکترا رو میشه دید - صداشونو شنید و اینا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از نظر هیجان هم فکر میکنم بهتر باشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه