پارک انیمه
انتخاب کنین! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: انتخاب کنین! (/thread-29502.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

انتخاب کنین! - diana king - 2017/12/14 11:29 AM

به نظرتون کدوم یکی از این ها بهتره:
اینکه خودتون وارد دنیای انیمه ای موردعلاقتون بشین؟
یا
اینکه شخصیت موردعلاقتون وارد دنیای خودمون بشه؟

چرا؟با رسم شکل توضیح دهید(0.5نمره) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتخاب کنین! - dot. - 2017/12/14 11:34 AM

چون نیم نمره داره شکل رسم نمیکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من وارد اون دنیای انیمانیمه بشم.
چون دنیای خودمون به غایت حوصله سر برهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتخاب کنین! - Judy - 2017/12/14 11:40 AM

(2017/12/14 11:34 AM)Darcy Clark نوشته شده توسط:  چون نیم نمره داره شکل رسم نمیکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من وارد اون دنیای انیمانیمه بشم.
چون دنیای خودمون به غایت حوصله سر برهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره منم موافقم میخوام وارد دنیای انیمه ها بشم .
ولی نه بخاطر اینکه این دنیا حوصله سر بره ...
بخاطر اینک اون دنیا جذذذذذذااااب تره ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتخاب کنین! - *mahtab* - 2017/12/14 11:50 AM

من دوس دارم شخصیت موردعلاقم بیاد تو دنیای خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون مطمئنن با بودن اون من به تموم مشکلات میخندم دقیقا اینطوریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با اینکه دنیای انیمه جذاب تره اما منم میتونم این دنیا رو جذاب کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتخاب کنین! - lily - 2017/12/24 05:40 PM

منم ترجيح ميدم خودم وارد دنياي انيمه اي بشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چون باحالتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتخاب کنین! - ملیکا ایچیزن - 2017/12/24 05:53 PM

خب معلومه منم خودم می رم پیش اونا .
اخه اونجا دنیای قشنگ تری داره وای انقدر خوفه .
انقدر انقدر اینجا خوش می گذره وای جاتون خالی دلتون بسوزه. من که دیگه ساکن شدم دیگشم برنمی گردم . جامم خیلی خوبه وای به به چه رویایی.
وای اخی 
وای 
وای 
وای خیلی خوبه 
اینم شلکش =>مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیم نمرمو بدین می خوام برمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: انتخاب کنین! - Mi Hi - 2018/08/16 04:20 PM

ادم و میزاره تو دوراهی...

خب الان که فکر میکنم...شخصیت انیمه ای بیاد تو دنیای واقعی...

من که نمی تونم از خونوادم بزنم و برم به انیمشون که

RE: انتخاب کنین! - thenova - 2018/08/16 07:48 PM

دنیای انیمه موردعلاقم خیلی به هم ریختست ترجیح میدم اون بیاد به دنیای ما!

RE: انتخاب کنین! - Ryoma - 2018/08/30 06:06 PM

ترجیح میدم برم داخل دنیای انیمه ای کلا ، یعنی کلا هر انیمه ای که دلم بخوادو بتونم برم توش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چراشم که معلومه چون باحال تره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتخاب کنین! - !Emily - 2018/08/30 08:46 PM

من ترجیح میدم شخصیت مورد علاقه ام بیاد تو دنیای خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و تو طول زندگی ام همراهم باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من تو این دنیا کلی هدف و آرزو دارم دلم نمیاد پاشم برم تو انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه