پارک انیمه
کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-332.html)
+---- موضوع: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ (/thread-28774.html)

صفحه‌ها: 1 2

کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - سفیروت - 2017/07/03 08:45 PM

کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟
و دلیل یا دلایل علاقتون رو هم بگید؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - سفیروت - 2017/07/03 08:48 PM

من خودم فاینال فانتزی 7
دلیلش هم اینه که انگار تو دنیای واقعی خودمون اون اتفاقات میوفته و شخصیت ها همه طبیعی ساخته شدن منظورم از نظر شخصیتی هست نه گرافیک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - suisen - 2017/07/03 08:58 PM

منم دنیای فاینال فانتزی هفت رو ترجیح میدم.
واقعی و ملموس بنظر میاد . دنیای متعادل تری داره ( نه پر از ربات و موجودات عجیب غریبه است) و اینکه با این دنیا برام آشنا تره(برای همین قابل لمسه)

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - NoboraHaru - 2017/07/04 09:10 AM

فینال فانتزی۷و فینال فانتزی۱۳ جالبن به نظرم.

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - سفیروت - 2017/07/04 12:45 PM

کلا انگار فاینال فانتزی 7 از همه محبوبتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - NoboraHaru - 2017/07/04 01:27 PM

(2017/07/04 12:45 PM)Sephiroth71 نوشته شده توسط:  کلا انگار فاینال فانتزی 7 از همه محبوبتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

داستان فینال فانتزی ۷ از همشون طبیعی تر و بهتر اجرا شد.مخاطب پسند تر بود.مثلا داستان ف.ف ۱۳یا ۱۵ تقلیدی از شخصیت های این سری بود.

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - Aisan - 2017/07/04 01:55 PM

من هم ف.ف 7 رو بیشتر دوست دارم به خاطر شخصیت هایی مثل تیفا و وینستصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - سفیروت - 2017/07/04 02:37 PM

(2017/07/04 01:55 PM)Kitara نوشته شده توسط:  من هم ف.ف 7 رو بیشتر دوست دارم به خاطر شخصیت هایی مثل تیفا و وینستصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif

وینسنت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوست داشتی تیفا جای کلود میومد با وینسنت ازدواج میکرد؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - 2rsa - 2017/08/02 09:36 AM

ف. ف 7!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدایشش از همه بهتر و فصای جالب و قشنگی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم دنیای فاینال فانتزی رو دوست دارید؟چرا؟ - white knight - 2017/08/07 05:46 PM

دنیاهاشون رو بخوام بگم فاینال هفت بخاطر شباهتش با دنیای خودمون و دیسیدیا خوشم میا همه قهرمانا دور هم جمعنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه