پارک انیمه
کلوپ هوادارن برندگان کوچک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: کلوپ هوادارن برندگان کوچک (/thread-28709.html)

کلوپ هوادارن برندگان کوچک - zahra basiri - 2017/06/23 10:59 PM

خوب اینجا طرفدارای این انیمه میتونن بیان و نظرشون رو راجع بهش بگن و در مورد اون و شخصیتاش بحث کنن و البته توهین ممنوع. خود من به شخصه عاشقش هستم

RE: کلوپ هوادارن برندگان کوچک - Dazai.B - 2017/10/01 10:32 PM

داستانش که عالی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاراکترا که فوقه عالی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هیجانش که توووووووپ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ریکو که محححححشررررررر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط اگه یکم فقط یکم گوشاشون کوچیکتر بود بهتر بود هرچند نصف جذابیتشون به همونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درکل که انیمه ی فوق العاده ایه هرکی خوشش نمیاد مشکل خودشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ هوادارن برندگان کوچک - Ryoma - 2017/10/03 06:44 PM

انیمه ی برندگان کوچک فوق العادس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هر چه قدرم پخش بشه بازم میبینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انیمه ی مورد علاقم تو بچگیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داخلشم ریکو و رتسو مخصوصا ریکو رو خیلی دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ هوادارن برندگان کوچک - Anna Bolena - 2017/10/03 06:54 PM

من اینو وفتی بچه بودم میدیدم فک کنم از شبکه دو پخش میشد.یادش بخیر خیلی خوب بود

RE: کلوپ هوادارن برندگان کوچک - آتیش پاره - 2021/05/16 01:57 PM

خیلی انیمه هیجانی و قشنگی بود^-^