پارک انیمه
[خلاصه انیمه] انیمه ی Kimi no Na wa - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: خلاصه ی انیمه ها (/forum-92.html)
+--- موضوع: [خلاصه انیمه] انیمه ی Kimi no Na wa (/thread-28703.html)

انیمه ی Kimi no Na wa - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2017/06/21 03:46 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میتسوها: هراز چندگاهی وقتی بیدار میشم

...میبینم دارم گریه میکنم.

تاکی-کون: هیچ وقت یادم نمیاد چه خوابی داشتم میدیدم.

ولی...

میتسوها: ولی...

...حس اینکه یه چیزی رو از دست دادم

...برای مدتی طولانی بعد از بیدار شدنم همراهم میمونه.

تاکی-کون: همش دارم دنبال

...یه چیزی، یه کسی میگردم.

میتسوها: فکر میکنم از اون روز بود که این حس رو پیدا کردم...

تاکی-کون: اون روزی که ستاره ها نازل شدند.

...درست انگار...

میتسوها: انگار صحنه ای از یه رویا باشه.

نه کمتر، نه بیشتر

میتسوها/تاکی-کون: یک منظره زیبا

×××

اینا جملاتین که انیمه باهاش شروع میشه، ولی در واقع داستان پایان انیمه ان..!
این انیمه ی فوق العاده رو از دست ندین! ♥

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - ヨナ-angelos - 2017/06/22 11:51 AM

این یکی از بهترین انیمه های سینمایی عاشقانه با پایان خوشیه که تا به حال دیدممممممممممممممتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - oceankn - 2017/08/16 06:38 PM

میتونم بگم هنوزم ک هنوزه تحت تاثیر این انیمم، فوق العاده بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/15.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/15.gif

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - Lelouch.B - 2017/08/19 05:00 PM

و من هنوز تو خماری اینم... فوق العاده بووووووودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... استاااد! اشکم و در اوردددددد. .. زدم زیر گریه در طول دیدنششششش. ... عالیییی بووود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... فقط خدا رو شکر ک پایانش درست و حسابی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2017/08/19 05:03 PM

(2017/08/19 05:00 PM)'Lelouch.B' نوشته شده توسط:  و من هنوز تو خماری اینم... فوق العاده بووووووودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... استاااد! اشکم و در اوردددددد. .. زدم زیر گریه در طول دیدنششششش. ... عالیییی بووود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... فقط خدا رو شکر ک پایانش درست و حسابی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ماهم یک ماه تو کفش بودیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاگرد ما همش به این فکر میکنیم که اگه این انیمه ساخته ی هایائو میازاکی و از محصولات استودیو جیبلی بود، صد درصد یا اونجا که باچتر از بغل هم رد شدن تموم میشد، یا آخرش رو پله ها فقط از بغل هم رد میشدن و تموم میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - Lelouch.B - 2017/08/19 10:57 PM

(2017/08/19 05:03 PM)ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ نوشته شده توسط:  
(2017/08/19 05:00 PM)'Lelouch.B' نوشته شده توسط:  و من هنوز تو خماری اینم... فوق العاده بووووووودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... استاااد! اشکم و در اوردددددد. .. زدم زیر گریه در طول دیدنششششش. ... عالیییی بووود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... فقط خدا رو شکر ک پایانش درست و حسابی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ماهم یک ماه تو کفش بودیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاگرد ما همش به این فکر میکنیم که اگه این انیمه ساخته ی هایائو میازاکی و از محصولات استودیو جیبلی بود، صد درصد یا اونجا که باچتر از بغل هم رد شدن تموم میشد، یا آخرش رو پله ها فقط از بغل هم رد میشدن و تموم میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عه چه جالب پس فک کنیم خودش خوب تموم شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - Jassmine - 2017/08/20 01:16 AM

وااااااای خیلی خوب بود اصن اونموقع که تاکی اسم میزوهارو یادش رفت ازونجا به بعدش نزدیک بود گریم بگیرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif ولی تاکی کون خیلی هنتای بودا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - Lelouch.B - 2017/08/20 06:39 AM

(2017/08/20 01:16 AM)Jassmine نوشته شده توسط:  وااااااای خیلی خوب بود اصن اونموقع که تاکی اسم میزوهارو یادش رفت ازونجا به بعدش نزدیک بود گریم بگیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی تاکی کون خیلی هنتای بودا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من ک اصن اون تیکه گریه کردمم!!! لامصب دوبلرش خیلی قشنگ حس گرفته بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.....اره تاکی عالی بود از اون لحاظمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - Elmira.Kh - 2020/10/08 05:21 PM

واقعا جذابه با وجود دو سه بار نگاه کردنش هنوز یه جاهاییش برات مبهم می مونه اشکم چند باری در اومدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/15.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/15.gif

RE: انیمه ی Kimi no Na wa - 2rsa - 2020/10/09 11:35 AM

ایییییییی واقعا فوق العاده بود!عاشقشم🤧🤧🤧🤧