پارک انیمه
دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: هایکیو- Haikyuu (/forum-369.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-383.html)
+---- موضوع: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ (/thread-28418.html)

صفحه‌ها: 1 2

دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - mahtabtec - 2017/05/21 02:47 PM

دوست داشتین کدوم یکی از کارکتر های هایکیو داداشتون بود؟
من خودم دوست داشتم نیشینویا داداشم بود چون خوش اخلاق و باحاله
لطفا دلیلتون هم بگید

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - 2rsa - 2017/05/21 03:07 PM

هیناتا و نویاا!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیللللللللللللللللللللللی بامزه ان اصلا حوصله م سر نمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - X Phoenix X - 2017/05/21 03:20 PM

اممم سوکی واسه داداش خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سرش تو کار خودشه کاری به کار آدم ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - Hyori Ackerman - 2017/05/21 04:01 PM

اویکاوامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه!
از اونجایی که کلا ازش خوشم نمیاد و رو اعصابمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه برادرم بود ما دو نفر رو مخ هم رژه می رفتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جدا از شوخی دوست دارم برادرم(یا بهتر بگم برادرهاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) کاگیاما و سوگاوارا باشن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سوگاوارا بسی مهربان و خوش اخلاق و کمی شوخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برای همین همیشه هوای همدیگه رو داشتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاگیاما هم چون درساش ضعیفه دلم میخواد برادرم باشه تا بهش کمک کنم درساش رو خوب بخونه که سوکی اذیتش نکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - Honoka-chan - 2017/05/29 01:01 PM

من دوست دارم برادرام سوگاوارا و نویا باشن چون اخلاقشون خیلی خوبه و مهربونن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - anageraal - 2017/07/19 08:48 PM

من شدیدا تمایل دارم کاگیاما داشم باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه جون میده هی حرصش بدی هی عصبانیش کنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دیوونه ام دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - Kradness - 2017/07/19 09:29 PM

نویا *0000* البته کنما عم دوس:")

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - zahra basiri - 2017/07/31 11:54 AM

راستش دوست داشتم هیناتا باشه چون کلا کاراکتر باحالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - ryona-kuroko - 2017/09/08 09:58 PM

صدرصد بوکوتو یا هایبا لیو^_^

RE: دوست داشتین کدوم کارکتر هایکیو داداشتون بود؟ - Dazai.B - 2017/10/22 06:59 AM

نیشینویا داداشی خودمه بس که خوف و باحاله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه