پارک انیمه
بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators (/thread-28346.html)

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - Yu_chan - 2017/04/23 04:39 PM

Re:Creators
ری: کریترز

Info:here
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Info

انسان ها همیشه داستان های مختلفی رو خلق کردن، داستان هایی با عناصر مختلف، عناصری مثل شادی، غم، خشم، احساس ... اکثر داستان ها با احساسات ما درگیر میشن و ما رو مجذوب خودشون میکنن؛ با این حال همه این افکار توسط مخاطب ها ساخته میشه ... اما چه اتفاقی میفته اگه شخصیتی در یک داستان هدفش خلق این احساسات باشه؟ آیا همه ما توانایی خلق این احساسات رو داریم؟

:Info
1. ژانر: Action|Mecha|Sci-Fi
2. تعداد قسمت ها : 22
3. وضعیت : درحال پخش
4. نویسنده/مانگاکا : Daiki Katou
5. کارگردان : Aoki Ei
6. تنظیم کننده داستان : Aoki Ei
7. موزیک : Sawano Hiroyuki
8. استدیو : TROYCA
9. تاپیک دانلود : دارد

RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - Yu_chan - 2017/04/23 05:29 PM

خودم اولین نظرو بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آقا این همون چیزیه که سال ها تصورش میکردم و آرزو داشتم یکی یه همچین چیزی بسازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کراکترای انیمه های مختلف اومدن کنار هممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعضیاشونم از دست سازنده هاشون شاکینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا عالیه این داستانشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مخصوصا قسمت دوم که آخرش یه پسره اومد گفت "با من نجنگین من خیلی قویم، انگاری تو داستان خودم غول آخر بودم"
این دیالوگش خیلی بهم چسبیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انگاری سلزیا بیشتر نقش داره تو داستان حالا باید دید که چی میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - Ryana - 2017/04/29 01:49 PM

واااااااااااااااااااااای
 واقعا انیمه ی جذابی بود.
عالیییییییییییییی

RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - abaneh - 2017/05/10 02:28 PM

2 قسمت دیدم بد نبود، خوبم نبود.معمولی بود. ایده اش یکم شبیه شمشیرزنی آنلاینه ولی با این تفاوت که این شخصیت های بازیهاس که وارد دنیای حقیقی میشن(مگه داریم؟مگه میشه؟!)

پسره مشکوک میزنه،انگار که یه ارتباطی با این اتفاقها دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifاین تیکه که شخصیت ها با خالقشون روبه رو میشن خیلی جالبه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - Yu_chan - 2017/05/15 12:01 AM

(2017/05/10 02:28 PM)abaneh نوشته شده توسط:  2 قسمت دیدم بد نبود، خوبم نبود.معمولی بود. ایده اش یکم شبیه شمشیرزنی آنلاینه ولی با این تفاوت که این شخصیت های بازیهاس که وارد دنیای حقیقی میشن(مگه داریم؟مگه میشه؟!)

پسره مشکوک میزنه،انگار که یه ارتباطی با این اتفاقها دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifاین تیکه که شخصیت ها با خالقشون روبه رو میشن خیلی جالبه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دقیقا منم خیلی اون صحنه ها که شخصیت ها خالقاشونو میبینن دوست داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه نه اپ های بعدی ببین خیلی جذاب تر شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Re:Creators - Yu_chan - 2017/05/22 11:47 AM

فقط خودم میبینمش؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انیمه جذابیه مخصوصا الان که کراکترای بیشتری وارد این دنیا شدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه سوتا هم تو خلق اون باعث و بانی این همه بدبختی اینا نقش داره هم داستانو جذاب تر کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ورود اون دختر خلافکارم عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی قشنگ ادم میکشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پوستر انیمه ـشم که مثلا از اون دنیا اومده رو دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه