پارک انیمه
به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: سگ‌های ولگرد بانگو - Bungou Stray Dogs (/forum-415.html)
+---- موضوع: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ (/thread-27586.html)

صفحه‌ها: 1 2

به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - X Phoenix X - 2017/02/05 05:36 PM

سلام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب همه میدونیم که اوگایی رئیس پورت مافیا عشق دختربچه هاستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی ایا این الیس چان نسبای باهاش داره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بالاخره از کف خیابون که پیداش نشدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نظرشما چیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - Blacksnake - 2017/02/05 05:40 PM

نمیدونم چرا اما من همش احساس میکنم دخترشه! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - Ryoma - 2017/02/05 05:54 PM

فکر نکنم دخترش باشه یا نسبتی باهاش داشته باشه ، فکر میکنم یه جورایی مربوط به قدرت اوگای باشه.

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - Nao-chan - 2017/02/05 09:18 PM

فکر کنم الیس خارجی باشه ژاپنی نیست من که فکر نکنم دخترش باشه؛به هرحال این موضوع به احتمال زیاد تو سیزن سوم بهش پرداخته میشه

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - shizuko yagami - 2017/02/05 09:40 PM

شاید یه زمانی تو یه کشور اروپایی زندگی میکرده و اونجا آلیس چانو به فرزندی قبول کرده...

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - X Phoenix X - 2017/02/06 03:53 PM

(2017/02/05 09:18 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  فکر کنم الیس خارجی باشه ژاپنی نیست من که فکر نکنم دخترش باشه؛به هرحال این موضوع به احتمال زیاد تو سیزن سوم بهش پرداخته میشه

به قیافه ش میخوره خارجی باشه به نظر منم دخترخودش نیست
(2017/02/05 09:40 PM)'shizuko yagami' نوشته شده توسط:  شاید یه زمانی تو یه کشور اروپایی زندگی میکرده و اونجا آلیس چانو به فرزندی قبول کرده...

آخه به قیافه اوگای میخوره بچه به فرزند خوندگی قبول کنه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من حس میکنم بچه یکی از فامیلای دورشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - Nao-chan - 2017/02/06 03:59 PM

من فکر می کنم یه ربطی به قدرت اوگای(منظورم قدرت ماوراء طبیعی  هستش)داره.

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - X Phoenix X - 2017/02/06 04:07 PM

(2017/02/06 03:59 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  من فکر می کنم یه ربطی به قدرت اوگای(منظورم قدرت ماوراء طبیعی  هستش)داره.

منظورت اینه که مثلا ممکنه قدرت اوگای با این فعال بشه؟
راستی هیچوقت قدرت اوگای رونشون نداده باید منتظر سیزن سوم باشیم

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - shizuko yagami - 2017/02/06 04:12 PM

(2017/02/06 03:53 PM)'Roya seiba' نوشته شده توسط:  
(2017/02/05 09:18 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  فکر کنم الیس خارجی باشه ژاپنی نیست من که فکر نکنم دخترش باشه؛به هرحال این موضوع به احتمال زیاد تو سیزن سوم بهش پرداخته میشه

(2017/02/05 09:40 PM)'shizuko yagami' نوشته شده توسط:  شاید یه زمانی تو یه کشور اروپایی زندگی میکرده و اونجا آلیس چانو به فرزندی قبول کرده...

آخه به قیافه اوگای میخوره بچه به فرزند خوندگی قبول کنه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من حس میکنم بچه یکی از فامیلای دورشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

گفتیم که رئیس پورت مافیا عشق دختر بچه هاسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: به نظرتون رئیس پورت مافیا با الیس چان نسبتی داره؟ - X Phoenix X - 2017/02/06 04:14 PM

(2017/02/06 04:12 PM)'shizuko yagami' نوشته شده توسط:  
(2017/02/06 03:53 PM)'Roya seiba' نوشته شده توسط:  

گفتیم که رئیس پورت مافیا عشق دختر بچه هاسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره ولی فرزندخوندگی با دوست داشتن فرق میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه