پارک انیمه
کتاب یا انیمه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: کتاب یا انیمه؟ (/thread-27570.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

کتاب یا انیمه؟ - گارا - 2017/02/03 01:19 PM

اول خودم میگم. من انیمه ای که دوست دارم رو ترجیح میدم.

RE: کتاب یا انیمه؟ - Dazai.B - 2017/02/03 01:22 PM

صد در صد انیمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif همینکه کتابای مدرسرو بخونم کافیه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: کتاب یا انیمه؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2017/02/03 01:29 PM

خب من کتاب خوندن دوست دارم ، اما نمیتونم کتابی رو تا آخر بخونم ، پس انیمه!

RE: کتاب یا انیمه؟ - diana king - 2017/02/03 01:33 PM

خب این چه سوالیه!
هر سوالی جایی داره.با اینکه میدونیم ارزش کتاب چقدر زیاده و کتاب خوندن خیلی عالیه،ولی اینجا سایت
انیم پارکه،که مختص انیمه است.و همه ی اعضا به خاطر علاقشون به یه انیمه یا بیشتر اینجا هستن،یا بهتر بگم...به خاطر انیمه ها اینجا عضو شدن،پس اصلا مطرح شدن این پرسش اشتباهه.
من خودم بین کتاب و انیمه صد در صد کتاب رو انتخاب میکنم،ولی این انیمه بود که من رو با انیم پارک آشنا کرد ولی دلیل عضویت منم توی انیم پارک با بقیه تفاوتی نداره...
به نظرم بهتر بود سوال رو جور دیگه ای می پرسیدی یا مقایسه ی مفیدتری رو مطرح می کردی.

RE: کتاب یا انیمه؟ - r-h-k - 2017/02/03 01:39 PM

(2017/02/03 01:33 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  خب این چه سوالیه!
هر سوالی جایی داره.با اینکه میدونیم ارزش کتاب چقدر زیاده و کتاب خوندن خیلی عالیه،ولی اینجا سایت
انیم پارکه،که مختص انیمه است.و همه ی اعضا به خاطر علاقشون به یه انیمه یا بیشتر اینجا هستن،یا بهتر بگم...به خاطر انیمه ها اینجا عضو شدن،پس اصلا مطرح شدن این پرسش اشتباهه.
من خودم بین کتاب و انیمه صد در صد کتاب رو انتخاب میکنم،ولی این انیمه بود که من رو با انیم پارک آشنا کرد ولی دلیل عضویت منم توی انیم پارک با بقیه تفاوتی نداره...
به نظرم بهتر بود سوال رو جور دیگه ای می پرسیدی یا مقایسه ی مفیدتری رو مطرح می کردی.

منم با این نظر موافقم

RE: کتاب یا انیمه؟ - گارا - 2017/02/03 01:59 PM

(2017/02/03 01:33 PM)diana king نوشته شده توسط:  خب این چه سوالیه!
دوست عزیز کاملن متوجهم که اینجا کجاست. و همه ی کسایی که اینجان به انیمه علاقه مندن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قصدم برای گذاشتن این تاپیک زیر سؤال بردن این علاقه نیست. صرفن یه کنجکاوی برای آشنایی باکاربرا وعلاقه مندی هاشونه.
درهر صورت به خاطر نظرتون ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کتاب یا انیمه؟ - *mahtab* - 2017/02/03 02:28 PM

صد در صد کتاب

0____0

RE: کتاب یا انیمه؟ - Sherlock Holmes - 2017/02/03 02:33 PM

به نظرم هر کدوم جایگاه خودشو داره 
من نمیتونم یکیشونو انتخاب کنم
هر دوشون خوبن (:

RE: کتاب یا انیمه؟ - Nao-chan - 2017/02/03 03:24 PM

من هردوشونو دوست دارم ولی انیمه رو بیشتر دوست دارم و از بین این دوتا انیمه رو انتخاب می کنم

RE: کتاب یا انیمه؟ - Aisan - 2017/02/07 12:23 PM

(2017/02/03 01:33 PM)diana king نوشته شده توسط:  خب این چه سوالیه!
اتفاقا به نظر من مقایسه خیلی خوب و جالبیه.مقایسه دوتا سرگرمی پر طرفدار!
دلیل نمیشه چون اینجا سایت مربوط به انیمه اس درباره بقیه مسائل صحبت نشه.اگر دلیل بر این بود که انجمن هایی مثل کتابخونه و نویسندگی تاسیس نمی شد!
من خودم به شخصه بسته به حال و هوام عمل میکنم اما در کل کتاب رو انتخاب می کنم!
چون همیشه با کتاب خوندن احساس خوبی دارم که با انیمه یا فیلم ندارم.موقع کتاب خوندن به قدری با دقت و با حس کتاب رو میخونم که حتی قسمت های مختلف و حساس استرس میگیرم!یعنی با تمام وجودم کتاب میخونم و توش غرق میشم!