پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/08 02:08 PM

سلام.چون امتحانا شروع شده منم میخوام براتو روش تقلب بزارم تا بتونین 20 بگیرینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا خودتونو نگران نکنید نمره مثل مهریه میمونه کی دادو کی گرفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چند روز پیش سر امتحان سنجش اغازین همه ی بچه های کلاس ما باهم تقلب کردن یعنی یکی جواب سوالارو بلند میگفت .مراقبم اصلا نفهمید.
روش تقلب:
-چون امتحان تستی بود ما برای هر گزینه یه اسم انتخاب کردیم مثلا:
گزینه 1 خیلی اسون
گزینه 2 اسون
گزینه 3 سخت
گزینه 4 خیلی سخت
و یکی میپرسید کسی سوال مثلا 3 رو حل کرد؟
اونی که جوابو میدونی میگه اینکه خیلی اسونه(یعنی گزینه 1)
امیدوارم به دردتون بخورهچون مراقبا مثل بز نگاتون میکنن و نمیدون که اینم یه جور تقلبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضاء:
مخرع تقلب

RE: روش تقلب:| - Rika Sugihara - 2017/01/08 02:12 PM

(2017/01/08 02:08 PM)'Anna Bolena' نوشته شده توسط:  سلام.چون امتحانا شروع شده منم میخوام براتو روش تقلب بزارم تا بتونین 20 بگیرینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا خودتونو نگران نکنید نمره مثل مهریه میمونه کی دادو کی گرفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چند روز پیش سر امتحان سنجش اغازین همه ی بچه های کلاس ما باهم تقلب کردن یعنی یکی جواب سوالارو بلند میگفت .مراقبم اصلا نفهمید.
روش تقلب:
-چون امتحان تستی بود ما برای هر گزینه یه اسم انتخاب کردیم مثلا:
گزینه 1 خیلی اسون
گزینه 2 اسون
گزینه 3 سخت
گزینه 4 خیلی سخت
و یکی میپرسید کسی سوال مثلا 3 رو حل کرد؟
اونی که جوابو میدونی میگه اینکه خیلی اسونه(یعنی گزینه 1)
امیدوارم به دردتون بخورهچون مراقبا مثل بز نگاتون میکنن و نمیدون که اینم یه جور تقلبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضاء:
مخرع تقلب

وای خدا فوق العاده بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/19.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/19.gif 
فقط مشکل واسه من اینه که من هفتمی ام و مدرسه ما ی طوری برنامه ریزی کرده که تو ی کلاس چندتا هفتم و هشتم و نهم امتحان بدن مجبورم پیش چند تا نهمی و هشتمی امتحان بدم  اونام سوالاشون با من فرق میکنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/19.gif
وای که من چه قدر بدبختمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/08 02:13 PM

یک روش موثر و اسون وجود داره که به راحتی میتونید تقلب کنید و هیچکس متوجه نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روش تقلب:
برای اینکار بهتره برید ردیف اخر اخر اخر بشینید.اگه طرف دیوار باشید بهتره.
اگه درس خوندین میتونید ا وجایی که متوجه نشدید یا خیلی طولانیه رو توی یه برگه کوچیک(کوچیکa4نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)بنویسیدو توی جامدادیتون بزارید
یا اگه درس نخوندین توی چند تا برگه بنویسیدو به هم منگنه کنیدو تو جامدادیتون بزارید.
بعدش وقتی برگه ها رو دادن یواشکی دره جامدادیتونو باز کنیدو نگاه کنید.
فقط مواظب باشید که خودشیرین کنارتون نباشه و نره به معلم بگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضاء:
مخترع تقلب

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/08 02:18 PM

این روش هم موقعی موثره که مثل کنکوریا تو یه سالن باشید و مراقب هی بالاسرتون رژه میره
روش تقلب:
کـــــف دستـــــ.تنها راه تقلب تو اینجور جاها هستش.
توی کف دست مطالبو مینویسی.اگه میترسی که مچتو بگیرن میتونی به انگلیسی بنویسی.
مثلا امتحان قران داریو همش معنی کلمه اجل یادت میره.
میتونی رو کف دستت بنویسیajal=modat
اگه هم کف دستتو نگاه کردن زیاد بهش توجه نمیکنن
امضاء:
مخترع تقلب

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/08 02:25 PM

این روش برای وقتیه که تو کلاس امتحان میدیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روش تقلب:
برای این روش باید اخر اخر اخر بشینید.بعد توی یه استیکر مطالبو مینویسیو تن صندلی جلوییت میزنی.چادر یا کاپشن و هرچیزی که به راحتی بتونی بعدا جا به جاش کنیو روش میزاری وقتی معلم داره رد میشه چادرو بزار روش وقتی که رفت مثل پرده بزنش کنار و نگاه کن.

امضاء:
مخترع تقلب

RE: روش تقلب:| - donya killer - 2017/01/08 02:39 PM

راه تقلب که زیااده ولی یه راه هست اونم اینه رو کاغذ مینویسی و میدوزی (یا چسب میزنی)به پایین مانتوتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifرو میز  و کف دست و پا هم میشه نوشت  و...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
امضا:استاد تقلبتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/08 02:45 PM

این روش مخصوص دختراستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روش تقلب:
تو این روش باید اخر اخر اخر بشینی(اصلا باید ردیف اخرو اجاره کنی)توی یه برگه کوچیک مطالبو مینویسی.بعد میچسبونی پشت مغنعه دوستت بعد وقتی مراقب حواسش نیست دربیاریش
روش خوبی نیست ولی جواب میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضاء:
مخترع تقلب

RE: روش تقلب:| - X Phoenix X - 2017/01/08 02:54 PM

ما اونقدری عرضه تقلب نداریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی همینقدر میدونیم که میزاول کمترین توجه رو به خودش جلب میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی معلم که پامیشه راه میره یا حتی بالای سرت وایستاده میتونی کتاب بازکنی یاازرو دست کناری کپ بزنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(من شخصا امتحان نکردم ولی کناریم سرهمه ی امتحانا میکنه و وجوابم میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/08 08:38 PM

نقل قول: ما اونقدری عرضه تقلب نداریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی همینقدر میدونیم که میزاول کمترین توجه رو به خودش جلب میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی معلم که پامیشه راه میره یا حتی بالای سرت وایستاده میتونی کتاب بازکنی یاازرو دست کناری کپ بزنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(من شخصا امتحان نکردم ولی کناریم سرهمه ی امتحانا میکنه و وجوابم میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
میز اول خیلی خطر ناکه تو مدرسه ما معلم فقط یه ربع اول رژه میره بعدش میشینه و میتونه میز جلو رو نگاه کنه.
اگه میز اول میشینین باید از اون راههایی که گفتم استفاده کنید که بهترینش جامدادیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Aisan - 2017/01/08 08:51 PM

من تا یادمه دوران دبیرستان نمی ذاشتن هیچ وسیله ای ببری داخل!
وگرنه این نوع تقلب ها که اصلا تقلب حساب نمیشه!

نمونه یک تقلب حرفه ای اون هم توی دانشگاه به نقل از یه بنده خدا:
استاد که مارو جدا کرد و هرچی تقلب به صورت خط خطی رو تابلو نوشته بودیم رو پاک کرد،تمام تقلب هارو هم اول کار پیدا کرد ریخت سطل آشغال؛اگر این درس رو میفتادم کل ترم رو بدبخت می شدم
گفتم:استاد من حالم بده میخوام برم بیرون
استاد:نمیشه بشین سرجات
گفتم:حالت تهوع دارم کلاس کثیف میشه وااا
گفت:اشکالی نداره،تو سطل بالا بیار
من:باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هرسوالی که بلد نبودم،با یه حرکت نمایشی برای بالاآوردن،تو سطل خم می شدم و از روی تقلب های تو سطل می نوشتم
و اینگونه اون واحد هم پاس شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یعنی عااااشق مخترع این تقلبممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابت توضیح این خاطره نسبتا چندش پوزش می خواهممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه