پارک انیمه
نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: سگ‌های ولگرد بانگو - Bungou Stray Dogs (/forum-415.html)
+---- موضوع: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! (/thread-27045.html)

صفحه‌ها: 1 2

نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - Yu_chan - 2016/11/27 01:18 AM

نظرتون درباره همکاری این دو سازمان چیه؟
پ.ن:
همونطور که میدونین طبق ایده آتسوشی این همکاری به منظور جلوگیری از اقدام های خرابکارانه سازمان موهبت داران هست و همینطور حفظ شهر یوکوهاما...
*
*
*
از نظر خودم که عالیه عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این همکاری هیجان داستانو میبره بالامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه وجود دازای در کنار افراد مافیا خیلی خفن و هیجانیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خلاصه من اصلا از ریشه موفق این همکاری بودم و هستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - Honoka-chan - 2016/11/27 02:19 PM

(2016/11/27 01:18 AM)Yu_chan نوشته شده توسط:  
از نظر خودم که عالیه عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این همکاری هیجان داستانو میبره بالامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه وجود دازای در کنار افراد مافیا خیلی خفن و هیجانیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خلاصه من اصلا از ریشه موفق این همکاری بودم و هستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی عالیه نظر منم همینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - X Phoenix X - 2016/11/27 02:27 PM

به نظر من واقعا عالیه اینکه دازای با همکارای قدیمیش کارکنه کلا خفنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه هیجان داستانم میبره بالا و کلا توانایی های واقعی دازای و افراد مافیا روهم میتونیم ببینیم
وتازه!میفهمیم که مافیا اونقدرام بد نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - Yu_chan - 2016/11/27 04:09 PM

(2016/11/27 02:27 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:   به نظر من واقعا عالیه اینکه دازای با همکارای قدیمیش کارکنه کلا خفنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه هیجان داستانم میبره بالا و کلا توانایی های واقعی دازای و افراد مافیا روهم میتونیم ببینیم
وتازه!میفهمیم که مافیا اونقدرام بد نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بودن دازای کنار همکارای قدیمیش به ویژه، به ویژه چویا عالیه عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من همیشه دوست داشتم این دو تا رو تو مبارزه کنار هم ببینیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اینکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اینکه احتمالا به یه جایی هم میرسیم که آتسوشی و آکوتاگاوا باید با هم یه کاریو انجام بدن و من بی صبرانه منتظر اون اپممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - X Phoenix X - 2016/11/27 05:05 PM

(2016/11/27 04:09 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  
(2016/11/27 02:27 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:   به نظر من واقعا عالیه اینکه دازای با همکارای قدیمیش کارکنه کلا خفنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بودن دازای کنار همکارای قدیمیش به ویژه، به ویژه چویا عالیه عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من همیشه دوست داشتم این دو تا رو تو مبارزه کنار هم ببینیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اینکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اینکه احتمالا به یه جایی هم میرسیم که آتسوشی و آکوتاگاوا باید با هم یه کاریو انجام بدن و من بی صبرانه منتظر اون اپممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دقیقا دقیقا همینکه چویا و دازای هی تو سرو کله ی هم میزنن خودش یه طرف قضیه سمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره منم منتظر اون قسمتم خیلی هیجان زده م هزار جور فکر به سرم زدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی فقط دلم میخواد که بدونم آکوتاگاوا جلوی دازای چیکارمیکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - dot. - 2016/11/27 07:27 PM

از نظر من جفتشون من میزنن همو آسفالت میکنن پس نظرم مخالفت!
خصوصا چویا و دازایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - shizuko yagami - 2017/01/26 07:10 PM

وایی فکرشو بکنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دازای چویا
آتسوشی و آکوتاگاوا
کونیکیدا و هیگوچی(شایدم کونیکیدا با هیروتسو ریوورو)
و...
خیلی باحال میشهههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جیغتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - زاواره - 2017/01/26 08:03 PM

عالی میشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

از یه طرف برگشتن دازای پیش همکارای قبلیش از طرف دیگه سر و کله زدنشون با هم جذابیت داستانو میبره بالاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - Dazai.B - 2017/02/04 10:35 AM

منم کاملااااااااااااااااااااااااااااا موافقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مخخخخخخخخخخخخخخخصوصا همکاری آتسوشی و اکوتاگاوا + دازای و چویا وای یعنی محشره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجوری قدرتشون چندین هزار برابر میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره همکاری آژانس کاراگاهی و مافیای بندر چیه؟! - diana king - 2017/03/19 08:19 AM

به نظر من هم کار خوبی بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
هم ایده ی خوبی بود! هم توی داستان کار باحالی شدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
عجیبه که مافیا اینقدر محبوبه برای همه!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif