پارک انیمه
کلاس انیم پارکی ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: کلاس انیم پارکی ها (/thread-26664.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کلاس انیم پارکی ها - diana king - 2016/09/21 10:54 AM

ملت انیم پارک!
چه نشسته اید که مدرسه شروع گشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از این رو این تاپیک احداث گردیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
----
توی انیم پارک رده های سنی مختلف با سطح درسی متفاوت داریم بنابراین چطوره به هم کمک کنیم؟!
اینجا سوالای درسی یا علمی که براتون پیش میاد بپرسین تا یک نفر عاقل تر پیدا شود و پاسخگو باشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خجالت هم نکشید...ندانستن عیب نیست/نپرسیدن عیب است!
----
شروع نمایید!
و اسپم ندهیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلاس انیم پارکی ها - Yu_chan - 2016/09/21 11:02 AM

ببخشید میشه اینجا درخواست چیزی هم داشته باشیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا جزوه درسی و اینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من الان شدیدا به یک نسخه جزوه فصل دوم هندسه نیازمندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( مال خودم گم یا بهتره بگم نابود شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
کسی داره بزارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(رشته ریاضی فیزیک دهم هاااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

آها بعد در طول سال تحصیلی هم میشه سوال بپرسیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه سوال دیگه هم داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی هست برای بنده محاسبه تانژانت بر حسب کسینوس و کتانژانت بر حسب سینوس رو توضیح بده؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(درسته هنوز درسا شروع نشدن ولی میخوام جلو جلو یاد بگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این رابطه بالایی داره روی مغزم جت اسکی میرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: کلاس انیم پارکی ها - diana king - 2016/09/22 03:49 PM

(2016/09/21 11:02 AM)BigBoss نوشته شده توسط:  ببخشید میشه اینجا درخواست چیزی هم داشته باشیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من الان شدیدا به یک نسخه جزوه فصل دوم هندسه نیازمندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( مال خودم گم یا بهتره بگم نابود شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
(رشته ریاضی فیزیک دهم هاااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

آها بعد در طول سال تحصیلی هم میشه سوال بپرسیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کسی هست برای بنده محاسبه تانژانت بر حسب کسینوس و کتانژانت بر حسب سینوس رو توضیح بده؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(درسته هنوز درسا شروع نشدن ولی میخوام جلو جلو یاد بگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این رابطه بالایی داره روی مغزم جت اسکی میرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
بلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ما در تابستان هندسه رو از رو کتاب جلو نرفتیم وگرنه بهت می دادممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره اصلا برای زمان مدرسه ها زدم تاپیکومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این را یکی بیاید توضیح دهد من همسن خود سوجی اممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلاس انیم پارکی ها - ODESA - 2016/09/22 03:52 PM

(2016/09/21 11:02 AM)BigBoss نوشته شده توسط:  ببخشید میشه اینجا درخواست چیزی هم داشته باشیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

قبلا تصمیم گرفته بودم قبل از پیش دانشگاهی خودکشی کنم ولی انگاری که باید قبل از دهم یه فکری به حال خودم بکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلاس انیم پارکی ها - suisen - 2016/09/22 06:45 PM

quote='BigBoss' pid='1790609' dateline='1474443178']

اول از همه باید این اتحاد مثلثاتی مهم رو بلد باشی :
Sin2x + cos2x = 1

خب بعدش تنها لازمه یه بار به cos2x تقسیمش کنی تا اتحاد زیر بدست بیاد
tan2x + 1 = 1/cos2x
( علامت ممیز در اینجا به معنای تقسیم است )

خب حالا اتحاد دیگر را خودتان بدست آوریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلاس انیم پارکی ها - Yu_chan - 2016/09/23 01:32 PM

نقل قول:
(2016/09/22 06:45 PM)albino نوشته شده توسط:  quote='BigBoss' pid='1790609' dateline='1474443178']

اول از همه باید این اتحاد مثلثاتی مهم رو بلد باشی :
Sin2x + cos2x = 1

خب بعدش تنها لازمه یه بار به cos2x تقسیمش کنی تا اتحاد زیر بدست بیاد
tan2x + 1 = 1/cos2x
( علامت ممیز در اینجا به معنای تقسیم است )

خب حالا اتحاد دیگر را خودتان بدست آوریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی ممنون ولی نسبتا درست متوجه نشدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان اون اتحاد مثلثاتی فارسیش میشه سینوس + کسینوس؟ اون توان 2 چیه؟
بی زحمت توضیح بدینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلاس انیم پارکی ها - suisen - 2016/09/23 03:19 PM

یه اتحاده ،همچین چیزیو نخوندین؟

RE: کلاس انیم پارکی ها - Yu_chan - 2016/09/23 03:37 PM

(2016/09/23 03:19 PM)albino نوشته شده توسط:  یه اتحاده ،همچین چیزیو نخوندین؟
آها پس نوعی از اتحاده
اتحاد خوندیم اتفاقا
ولی ممنون خودمم یکم روش تمرین کردم یاد گرفتم
^-^

RE: کلاس انیم پارکی ها - diana king - 2016/10/06 09:37 PM

یه سوال بسی بزرگ!!!
سینوس زوایا حتما بین منفی یک و یک هست دیگه؟!
کسینوس چطور؟!

RE: کلاس انیم پارکی ها - Boruto - 2016/10/06 09:39 PM

(2016/10/06 09:37 PM)diana king نوشته شده توسط:  یه سوال بسی بزرگ!!!
سینوس زوایا حتما بین منفی یک و یک هست دیگه؟!
کسینوس چطور؟!
بلی ان هم بین منفی یک و یک است...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه