پارک انیمه
شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ (/thread-25290.html)

صفحه‌ها: 1 2

شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Exella - 2016/07/17 08:58 PM

اگر این انیمیشن رو ندیدید توصیه می کنم ببینید. ژانر اکشن، سای فای، جاسوسی، قهرمانی، رومانتیک

از بین این کاراکتر ها کدوم هم قوی تره هم استیلش بهتره و هم زرنگ تره ؟؟

رابین/نایتوینگ/دیک گریسون
آکوالد/کالدر
کید فلش/والی وست
سوپربوی/کانر کنت
میس مارشان/مگان مورس
تایگرس/آرتمیس کراگ
زاتانا/زاتانا زاتارا
اسپیدی/رد ارو، آرسنال، روی هارپر

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - YUICHI - 2016/07/17 09:00 PM

من از رابینو سوپر بوی خیلی خوشم میاد تو این انیمیشن

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Exella - 2016/07/17 09:13 PM

(2016/07/17 09:00 PM)'YUICHI' نوشته شده توسط:  من از رابینو سوپر بوی خیلی خوشم میاد تو این انیمیشن

من نایتوینگ یا همون رابین ... به نظرم تمامی ویژگی هارو داره ...

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Salmanfz - 2016/07/19 09:25 PM

هعییی یادش بخیر -__-
عاشق این انیمیشن بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دختر : زاتانا
پسر : دیک گرسیون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - کساندرا - 2016/07/25 04:22 PM

فقط زاتانا
چه شیک با دیک گریسون ریخت روهمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Salmanfz - 2016/08/02 04:24 PM

(2016/07/25 04:22 PM)کساندرا نوشته شده توسط:  فقط زاتانا
چه شیک با دیک گریسون ریخت روهممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوبه دیک گریسون خودش با زاتانا ریختامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا دیک از همون اولی که زاتانا اومد علاقه مندش شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Merliya - 2016/08/12 11:43 AM

من اسماشون به غیر از رابین و سوپر بوی یادم نمیاد! ولی سوپر بوی خیلی قوی بود! اون دختره که پوستش سبزه و همه چیز رو با ذهنش بلند میکرد هم خوب بود«اسمش یادم نیست حیف!»فک کنم اسمش مگان بود!

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Salmanfz - 2016/08/12 11:48 AM

(2016/08/12 11:43 AM)Merliya نوشته شده توسط:  من اسماشون به غیر از رابین و سوپر بوی یادم نمیاد! ولی سوپر بوی خیلی قوی بود! اون دختره که پوستش سبزه و همه چیز رو با ذهنش بلند میکرد هم خوب بود«اسمش یادم نیست حیف!»فک کنم اسمش مگان بود!

اعضای اصلی گروه :
رابین - دیک گریسون
سوپر پوی
آکولاد
میس مارتین - مگان
آرتمیس
زاتانا
کید فلش - والی وست
اونی که تو فکرته میس مارتینه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - Mmpunisher - 2017/06/11 05:27 PM

رابینو کید فلشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: شخصیت مورد علاقتون در انیمیشن "یانگ جاستیس" کیه ؟ - kindboy - 2017/06/11 09:05 PM

نایتوینگ
کیدفلش
رداررو
آرتمیس