پارک انیمه
کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: سگ‌های ولگرد بانگو - Bungou Stray Dogs (/forum-415.html)
+---- موضوع: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi (/thread-25118.html)

صفحه‌ها: 1 2

کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Nao-chan - 2016/07/13 08:00 PM

اینجا کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشیه
اینجا می تونین درباره این کاراکتر حرف بزنین،اگه دربارش سوالی دارین بپرسین و ازش عکس بزارین و...

راستی قوانین کلوپ طرفداران یادتون نره!تو کلوپ طرفداران توهین به کاراکتر مربوط و یا گفتن اینکه از این کاراکتر خوشتون نمیاد و...ممنوعه!اگه همچین ارسالی دیده بشه ردتایید میشه و در صورت تکرار مجبور میشم به کاربر خاطی اخطار بدم

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - shizuko yagami - 2016/07/14 10:55 AM

این کاراکتر شخصیت اصلی انیمستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
همون طور که میدونید تواناییش تبدیل شدن به ببرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
رنگ موهاش هم خیلیییی باهالهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Salmanfz - 2016/07/15 11:41 PM

(2016/07/14 10:55 AM)'Reiji sakamaki' نوشته شده توسط:  این کاراکتر شخصیت اصلی انیمستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
همون طور که میدونید تواناییش تبدیل شدن به ببرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
رنگ موهاش هم خیلیییی باهالهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

ولی دازای انگار اصلی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تواناییش زیرنور ماه کامل مشه اما تونست اونو کنترل کنه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - ملیکا ایچیزن - 2016/07/16 05:48 AM

من طرفدارش نیستم.
ولی ازش بدم نمیاد ببر گوگول وخوبیه.
وقتی این تاپیک رو دیدم دلم براش سوخت ناسلامتی شخصیت اصلیه اون انیمه هستش ...
اما انگار نه انگار
یه پیشنهادم دارم برید طرفدار های دازای رو براش بخرید بیان اینجا هم شلوغ کنن.

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - tennf12 - 2016/07/22 04:33 PM

اونجا کا تبدیل به ببر میشه رو دوست دارم من تازه این انیمه رو شروع کردم میشه بگید اتسوشی بالا خره کنترل ببر شدنشو به دست میگیره ؟

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - tired - 2016/07/22 10:43 PM

آتسوشی نمونه فردیه که تمام زندگیش تو سری خور بوده و بهش قبولونده شده که ی احمقیه که هیچکی نمیخوادش پس من زیاد از دست و پا چلفتی بودن و رفتاراش تعجب نکردم.
چیزی که توی اتسوشی معلومه اینکه قصد داره خلاف حرف هایی که در موردس میزننن رو اثبات کنه.
کلا شخصیتش نمونه ی ادم پر تلاش اما بدون اعتماد به نفس بود

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Yu_chan - 2016/07/22 11:08 PM

سلاااااممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگه میشه اینجا جای طرفدارای آتسوشی باشه و من نباشم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آتسوشی کلا هدف داستانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه انیمه و مانگا دارن روش مانور میدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه نبود این همه اتفاق هیجان انگیز و جالب نمی افتادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Just Atsushi***مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Ryoma - 2016/11/22 09:15 PM

منم که یکی از طرفداراشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آتسوشی یه شخصیت اصلیه خیلی باحالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه قویم که هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توانایی تبدیل به ببر شدنشم خیلی خوبه . مخصوصا اینکه خیلی زود درمان میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Dazai.B - 2017/02/04 10:57 AM

آتسوشی خیییییییییییلی باحاله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (البته بعد از دازای مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
بعضی جاها خل بازیاشو دوست داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مدل مو و لباسشم که تکه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - X Phoenix X - 2017/02/05 06:04 PM

به نظر من بااینکه شخصیت اصلیه ولی اونقدری جذابیت ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعلاوه خیلی بدبختهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا قسمتای اول دلم براش کباب میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدایی جذابیت دازای ده برابر اینهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بهتر بود یکم شخصیتش رو قویتر و بهتر طراحی میکردن