پارک انیمه
داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: ادبی و گرافیکی (/forum-68.html)
+---- موضوع: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament (/thread-249.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - farshad - 2010/09/02 06:20 PM

اين قسمت مربوط به داستان ميشه كه برای راحتی‌ كار ميتونيد روی اين لينك ها دكمه بزنيد تا اگه وقفه در بين داستان افتاد پشت سر هم مشاهده كنيد .

[td]
قسمت چهارم[/td]
[td]
قسمت ششم[/td]
[td]
قسمت شانزدهم[/td]
براي رفتن به صفحات داستان كليك كنيد
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت پنجم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت يازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سيزدهم
قسمت چهاردهم
قسمت پانزدهم
قسمت هفدهم

[attachment=1524]
[attachment=1496][attachment=1497]
[attachment=1498]
سوباسا در ترنمت جهانی
( راهیابی به مسابقات جهانی آرزوی منه )
داور : صوت پایان بازی به نفع تیم ملی ژاپن به صدا در میاد. سوباسا و دوستانش موفق شدند تا به مسابقات جهانی راه پیدا کنند.
تماشاگرا شور و اشتیاق زیادی از خودشون نشون دادن و تیم ملی رو تشویق میکنند و حالا رئیس فدراسیون جناب کامیاکی از کاپتان سوباسا ددعوت میکنه تا سخرانی کنه.
سوباسا : من خیلی خوشحال هستم که تونستیم به بازی های جهانی دست پیدا کنیم. این یکی از آرزوهای بچگی من بوده با تلاش فراوان بالاخره داره به وقوع میپیونده و من بدون کمک بازیکنان قوی تیممون قادر به عملی کردن این هدف نبودم.
از همه متشکرم...
گزارشگر : بله ، حالا مراسم باشکوه اختتامیه برگزار میشه و جناب کامیاکی مدال افتخار رو به گردن تک تک بازیکنان میاندازه...
صبح روز بعد در زمین تمرین تیم ملی ژاپن .....
مربی ساباتا : بچه ها جناب کاتاگاری امروز به اینجا اومدن تا مطلب مهمی رو اعلام کنن. لطفا همه توجه کنن.
کاتاگاری : صبح همگی بخیر ، امروز باید خبر مهمی رو بهتون اعلام کنم. بزودی تیم ملی که از بهترین بازیکنان تشکیل میشه به یک ترنمت جهانی اعزام خواهد شد ولی این ترنمت خیلی حساسه و از تیم های قوی مثل برزیل ، مکزیک ، سوئد ، اروگوئه ، کره ی شمالی و عربستان سعودی تشکیل شده که هر کدوم از تیم ها بازیکنان قدرتمند و دارای مهارت بالا هستند.
سوباسا : آقای کاتاگاری در بین این تیم ها شما اسم 2 تا تیم آسیایی رو نام بردید . اما چرا؟
کاتاگاری : درسته سوباسا ، نه تنها این 2 تیم بلکه تیم چین هم به این مسابقات راه پیدا کرده و شما کاملا باید به تک تک این تیم ها مهارتتون رو نشون بدید.
فردا برای ساعت 10 صبح ما با هوا پیما به مقصد کره ی شمالی حرکت میکنیم.
زینگ ... زینگ... بله بفرمایید.
آقای سوباسا ، شما رو پای تلفن میخوان...
سوباسا : بله ، سلام عمو جان ، خوشحالم کردین از اینکه زنگ زدین.
عمو جان : سوباسا بهتون تبریک میگم که دارین به عرصه ی جهانی پا میزارین و من در برزیل منتظرتون هستم.
سوباسا : برزیل؟
عمو جان : درسته من در حال حاضر مربی تیم ملی برزیل شدم و امیدوارم که شما رو در مسابقه ی نهایی ببینم.
سوباسا : مطمون باش عمو ، بله ، به امید دیدار.....
فرودگاه بین المللی ژاپن .....
کاتاگاری : بچه ها همه اومدن ؟
بله ......................
مربی ساباتا : بسیار خب سفرمونو شروع میکنیم ، پیش بسوی جهان .....
قبل از شروع مسابقه بازیکنان تیم کره ی شمالی میان و تیم سوباسا رو تهدید میکنن.
بازیکنان تیم کره ی شمالی : همه گوش کنید ، شماها نمیتونید به بازی های جهانی برید . شماها خیلی ضعیف هستید و تیم ما حاضر نیست کمتر از 20 گل به شما بزنه.....
سوباسا : انگار خیلی به خودتون مطوئنید نه ؟
کاکرو : برای ما فرقی نمیکنه چه برزیل باشه چه کره ی شمالی ، شما شکست خواهید خورد.....
بازیکنان تیم کره ی شمالی رفتند.
مربی ساباتا : بچه ها میخوام شما رو با تیم کره ی شمالی آشنا کنم.
این تیم 4 بازیکن خطرناک داره که سویانگ کاپتان تیمه و در خط دفاعی بازی میکنه و 3 بازیکنی که الان دیدید به 3 بازیکن آتشین مشهور هستند.واکی ، کیشیدا ، تاکازوگی ، ایشیزاکی ،ازتون میخوام در حین بازی مراقب این 3 بازیکن باشید و از نقاط ضعفشون استفاده کنید.
بسیار خب حالا برید و در هم بکوبیدشون...

گزارشگر : داور صوت بازی رو به صدا در میاره و بازیکنان ژاپن باید به سمت دروازه ی کره ی شمالی حمله کنند.
تاکی به ماسائو پاس میده و ماسائو به سمت جلو حرکت میکنه. یکی از بازیکنان آتشین میاد که توپو بگیره . ماسائو پاس میده به سوباسا ، این سوباساست که جلو میره و به کاکرو پاس میده اما سویانگ وسط راه پاس سوباسا رو قطع میکنه و به بازیکنان آتشین پاس میده.
کاتانو از سمت راست به شیمورا پاس میده اما دوباره توپ توسط ایزاوا گرفته میشه و با یه پاس سریع به داخل محوطه ی جریمه موقعیت شوت زنی رو برای کاکرو فراهم میکنه و اولین گل بازی توسط کاکرو به ثمر میرسه.
[attachment=1499]
سوباسا : آفرین کاکرو ، کارت عالی بود...
سویانگ : این رود ادامه نخواهد داشت . بازیکنان ما تسلیم نمیشن. بزودی میفهمید ما چجور تیمی هستیم.
گزارشگر : توپ به وسط زمین میاد و کیوکازو بازی توپ رو به کاتانو پاس میده. با 1-2 خودش رو به به محوطه ی جریمه میرسونه. ماتسویاما تکل میزنه. کاتانو سریعتر از ماتسویاما بود و برای کیوکازو سانتر میکنه . توپش خیلی بلنده بطوریکه میزوگی و هایاتا نتونستند بگیرنش و اون برای زدن برگردون به هوا میپره...
کیوکازو :اگه میتونی بگیر واکیبایاشی دروازبان ماهر .....
[attachment=1500]
واکیبایاشی : هر کاری کنی نمیزارم این توپ به آسونی گل بشه ...
امکان نداره ...
[attachment=1501]
کیوکازو : نه ، اون چطور تونست جلوی شوتمو بگیره ، راستی که اون دروازبان خوبیه
کاکرو : آفرین واکی ، کارت عالی بود.
واکی : بسیار خب برو جلو سوباسا ....
گزارشگر : واکی بعد از اینکه توپ کیوکازو رو گرفت بلافاصله به سوباسا پاس میده.
سوباسا 3 تا از بازیکنان حریف رو پشت سر گذاشت و به ایزاوا پاس داد...
ایزاوا : بچه ها وقتو تلف نکنید ، ماسائو ، تاکی ، ماتسویاما بیان جلو.
گزارشگر : بازیکنان تیم ژاپن روحیه ی بالایی دارن و حالا با یه پاسکاری مثلثی توپ رو تا محوطه ی جریمه میارن.
[attachment=1502]
سویانگ : نزارید پاس بده ، جلوشو بگیرید ...
ایزاوا از گوش چپ توپ رو از بین پاهای ساتو به سوباسا میرسونه .
سوباسا : اینم گل دومه .... برو....
[attachment=1503] تیم ما نمیبازه ....
[attachment=1504] هر کاری کنی نمیتونی اینو بگیری ....

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی CaptainTsubasa In World Tournament - تارو - 2010/09/02 06:28 PM

ای ولمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هنوز تا اخر نخوندم ولی بنظر قشنگ میاد.

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی CaptainTsubasa In World Tournament - farshad - 2010/09/02 06:30 PM

[attachment=1505] گزارشگر : گووووووووووووووول !
دروازه در هم میشکنه و ژاپن 2 بر 0 جلو میفته .....
بازیکنان آتشین : نه این امکان نداره ... تا چند لحظه دیگه حملات ما شروع میشه اونوقت نشونتون میدیم...
گزارشگر : کیوکازو توپ رو پاس میده و کاتانو جلو میره ، سوباسا میخواد توپو بگیره ، کاتانو توپو به عقب پاس میده و به سرعت جلو میره ، این سویانگه که خودشو به توپ رسوند و حالا توپو از جلوی چشمان کاکرو و تارو به شیمورا پاس میده ...
ایشیزاکی و تاکازوگی با همدیگه تکل میزنن ولی با دریبل 3 تیکه مواجه میشن و از اونطرف کیوکازو منتظر پاسه.
[attachment=1506]
میزوگی : هایاتا ، کیشیدا سمت چپو پوشش بدید ، اون میخواد به کیوکازو پاس بده...
هایاتا : باشه بسپرش به من ...
شیمورا توپ رو سانتر میکنه ، هایاتا و کیوکازو هر 2 برای زدن توپ به هوا میپرن و توپ بین این 2نفر گره میخوره و در یک لحظه کیوکازو توپ رو به عقب جایی که کاتانو داره میاد پاس میده ولی قبل از زدن شوت ، داور صوت پایان نمیه ی اول رو اعلام میکنه...
ایشیزاکی : خوب شد خطر از سرمون رفع شد.
ماتسویاما : اونا تو نیمه ی بیکار نمیشینن.
رختکن تیم ژاپن ...
مربی ساباتا : همانطور که انتظار داشتم شما بازی خوبی ارائه دادید اما باید اینو در نظر بگیرید که سویانگ خطرناک ترین بازکنشونه و قبل از ورد به تیم پیش استاد کاراته مشغول به تمرین بوده و قدرت پاهاش زیاده .
سوباسا تو نباید زیاد بهش نزدیک بشی . این کار واقعا خطرناکه.
سوباسا : نگران نباش مربی ، ما حتما این بازی رو میبریم. اونا رو نباید دست کم بگیریم. این 3 بازیکن آتشین هم انگار در این نیمه سطح تازه ای از فوتبالشون رو میخوان نشون بدن . پس واکی خیلی مراقب باش.
کاکرو : خودم نشونشون میدم تیم ما الکی وارد جام نشده...
رختکن تیم کره ی شمالی ...
کاتانو : چطور ما 2 گل دریافت کردیم. ما که تا حالا از هیچ تیمی نباخته بودیم.
شیمورا : درسته ما نباید دست از حمله برداریم.
سویانگ : بزودی میفهمن بازی کردن با تیم ما چه معنایی داره...
گزارشگر : بازیکنان 2 تیم وارد زمین میشن و خودشونو برای یه نیمه ی هیجان انگیز دیگه آماده میکنن.
سویانگ : گوش کن سوباسا ، دیگه اجازه نمیدم تیم ما رو با بازی بچگانتون مسخره کنید...
گزارشگر : داور شروع بازی رو اعلام میکنه.
بازیکنان آتشین دست بکار شدند و اونا از کاکرو ، تارو ، سوباسا و ایزاوا رد شدند ، اونا پاسکاری بینظیری دارن ، ماتسویانا تکل میزنه ، اما اونم دریبل میخوره و توپ در اختیار کاتانو قرار میگیره ...
کاتانو از ایشیزاکی هم رد میشه و هایاتا ، کیشیدا ، میزوگی و جیتو در خط هستند.
جیتو با تنه به کاتانو حمله میکنه ، کاتانو پاس میده و با یک جاخالی جیتو رو از سر راه کنار میزنه.
میزوگی : بچه ها برگردین عقب ، کیشیدا جلوی شیمورا رو سد کن.
[attachment=1507]
گزارشگر : چیزی نمونده که این 3 بازیکن به دروازه برسن. اونا اینقدر مهارتشون بالاست که به این سادگیا توپو از دست نمیدن.
اونا حالا دارن به پشت 18 میرسن و شیمورا به کمک کیوکازو سمت واکی پرتاب میشه و کاتانو توپو بهش پاس میده.
عجب هماهنگی اعجاب آوری ...
واکی : چی ؟ اون توپو رو هوا گرفت و داره جلو میاد!!! این دیگه چکاریه .....
[attachment=1508]
شیمورا : واکی دیگه نمیتونی بیگریش .....
واکی : نمیزارم ...
گزارشگر : واکی به سختی تونست توپو ناقص دفع کنه و دوباره توپ به هوا میره ...
میزوگی : خدای من اونا هر 3 میخوان برگردون بزنن ...
گزارشگر : بازیکنان خط دفاع ژاپن خشکشون زده و از جاشون حرکت نمیکنن.
سوباسا : بلند شو واکی ، نبایید گل بخوری ...

[attachment=1509]
گزارشگر : آه بالاخره واکی تونست به موقع از جاش بلند بشه و آماده ی گرفتن توپ بشه
واکی : من حاضر نیستم به هیچ عنوان بزارم گلی وارد دروازم بشه ...
به من میگن واکیبایاش_______ی .... یه ________ه
[attachment=1510]
گزارشگر : توپ گل نشد . واکیبایاشی ماهرانه توپو گرفت.
بازیکنان آتشین : نه ، عجب دروازبانیه ... آره اون خیلی عالیه ...
گزارشگر : واکی توپ رو برای تارو میفرسته ، حالا 2 زوج طلایی بازی زیباشونو به نمایش میزارن.
تارو بازیکنای حریف رو دریبل میکنه ، با سوباسا پاسکاری میکنه ، بازیکنان آتشین جا موندن . تارو به کاکرو پاس میده .
کاکرو : میخوام گل سومو بزنم...
سویانگ : نمیزارم بهمون گل بزنی ...
کاکرو : از جلوم برو کنار ...
سویانگ : ن___________ه ...
[attachment=1511] کاکرو : نه ، اون گرفتش...
[attachment=1512]
گزارشگر : سویانگ جلوی توپ کاکرو را دفع میکنه اما قدرت ضربه زیاد بود که جلوی پای سوباسا میفته و این سوباساست که میخواد کارو تموم بکنه.
سویانگ : چی ؟ امکان نداره بزارم .... خودم جلوتو میگیرم......
[attachment=1513]
تارو : مواظب سویانگ باش سوباسا ...
تاچی بانا : سوباسا !
کاکرو : الان ناکار میشه ...!!

[attachment=1514] سویانگ : خوابشو ببینی سوباسا ....
[attachment=1515] ه .........................ه
سوباسا : اوووووووووووووووووه ....
گزارشگر : سویانگ با یه تکل خشن توپ به شکم سوباسا میزنه و اونو نقش بر زمین میکنه . سوباسا از شدت درد به خودش میپیچه.
داور دستور ادامه ی بازی رو میده و سویانگ به سرعت با توپ جلو میره . ایزاوا جلو میاد . سویانگ دریبل میکنه و از راه دور به واکی شوت میزنه .
واکی توپو مشت میکنه و هایاتا توپو برای رفتن اوت شوت میکنه.
هایاتا : چی شد ! اون چطوری توپوی رو که با این سرعت داشت به اوت میرفت گرفت؟
شیمورا : ما تا آخرین نفس مبارزه میکنیم. دیگه چیزی به پایان مسابقه نمونده باید 1 گل بزنیم.
کیوکازو : بکشین جلو بچه ها ...
گزارشگر : طبق دستور کیوکازو تمامی بازیکنان کره ی شمالی به سمت ژاپن حمله ور شدند.
ماتسویاما میره شیمورا رو تحت نظر بگیره.
یه تکل جانانه ایشیزاکی ولی فایده ای نداشت و دوباره توپ نسیب بازیکنان کره ی شمالی میشه. حالا از گوش راست ماتسوموتو توپو برای کاتانو سانتر میکنه .
کاتانو به هوا بلند میشه ، کیشیدا هم میپره که جلوشو بگیره اما کیوکازو توپو با برگردون پاس میده ...
[attachment=1516]
میزوگی موفق میشه تا توپی رو که داشت به سمت شیمورا میرفت رو مهار کنه و با یه پاس بلند توپو به ایزاوا میرسونه ...
کاکرو : سوباسا زود باش پاشو دوست من ، تو نباید نشون بدی که ضعیف هستی !
سوباسا : باشه دوست من ، الان پا میشم . ما نباید از خودمون ضعف نشون بدیم چون ممکنه مردم کشورمون و تیم های دیگه که دارن بازی ما رو در تلوزیون تماشا میکنند از تیم ما بعنوان تیم ضعیف یاد نکنند.
واکی : خوبه ، اینو میگن روحیه ، برو ببینم .....
ایزاوا : آماده باش سوباسا میخوام توپو بهت پاس بدم...
[attachment=1517]
گزارشگر : سوباسا از جاش بلند شد و شروع به دویدن کرد. کاکرو در این لحظه توپو به سوباسا میده و سویانگ میره که توپو ازش بگیره ...

سویانگ : ببینم دفعه ی قبل برات درس عبرت نشد ؟ بسیار خب اینبار کارتو یکسره میکنم
سوباسا : پس اگه میتونی بیا جلو ... چرا معطلی !!!؟
اوررررر___________________________ه ...
[attachment=1518] سویانگ توپو بده به م____ن ...

[attachment=1519] سوباسا : دریبلی که در برزیل یاد گرفتم !
گزارشگر : سوباسا با یه حرکتی تماشایی سویانگ رو رد میکنه و میخواد شوت کنه . این آخرین فرصت تیم ژاپنه و داور صوت رو لب دهانش میبره ...
سوباسا : اینم گل سوم .......................... برووووووووووووووووووووو!
[attachment=1520]
گزارشگر : گووووووووووووووووووووووووووووووووول !!!
عجب شوت اعجاب آوری بود ! و بالاخره داور پایان بازی رو 3 بر 0 به نفع تیم ژاپن اعلام میکنه و ما شاهد اولین پیروزی تیم ملی کشورمون هستیم .
این بازی جذاب و دیدنی تا سالها برای تماشاگرها خاطره ی خوبی به خواهد گذاشت . ببینندگان عزیز ما با شما خداحافظی خواهیم کرد و ادامه ی برنامه رو از شبکه ی جهانی ژاپن دنبال کنید.
سویانگ : سوباسا اصلا بازیکنی شبیه تو ندیده بودم . تو اولین کسی بودی که تونستی منو شکست بدی ، امیدوارم در آینده باز هم در مسابقات برنده بشی.
بازیکنان آتشین : آفرین سوباسا ، درسته که ما رو شکست دادی اما دوست داریم سال های بعد هم باهاتون بازی کنیم .
شیمورا : واکی تو امروز تونستی بهترین شوت منو دفع کنی ، ما 3 نفر سخت تمرین میکنیم تا در جام بعدی بهت گل بزنیم.
واکی : بسیار خب ، منم منتظر شما هستم ...
سویانگ : کاکرو تو هم بازیکن قدرتمند و درجه یکی هستی ، اگه هر کسی جای من بود تا حالا رحمت شده بود...
سوباسا : به امید دیدار دوستان ...
مربی ساباتا : کارتون عالی بود بچه ها ، مخصوصا ایزاوا و تارو که تونستن بخوبی از موقعیتاشون استفاده کنن. برید و استراحت کنید . فردا اینجا رو بمقصد مکزیک ترک میکنیم.
[attachment=1521] هواپیمای خصوصی بازیکنان تیم ملی ژاپن
[attachment=1522] فرودگاه کشور مکزیک
کاتاگاری : بچه ها چون این ترنمت با بقیه ترنمتها فرق میکنه ما باید برای مسابقه با تمام تیم ها به کشورشون سفر کنیم و ما هم قبول کردیم تا تیم ژاپن رو به همه ی کشورها بشناسونیم. پس برید و تیم مکزیکو در هم بکوبید و یادتون نره این تیم بازیکنان قدرتمندی داره که از تیم کره ی شمالی قدرتمند تر هستند.

( پایان چپتر اول )

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - farshad - 2010/09/03 10:57 AM

[attachment=1533]
سوباسا در ترنمت جهانی
( پیش به سوی آینده ای که در انتظار ماست)

بعد از استراحت یکروزه در هتل ، بازیکنان ژاپن آماده ی مسابقه با تیم مکزیک شدند .
رختکن تیم ملی ژاپن ...
مربی ساباتا : تیم مکزیک باز هم دست به ضد حملات اینچنینی میزنه ، همه ی شما دیدی که وقتی دروازبان این تیم که اسمش رافائله توپو میگیره به سرعت و مهارت بالایی که داره به سمت واکی حمله کرد و باعث شد تا جریان بازی عوض بشه و تیم ما 1 گل بخوره.
ماتسویاما : اون دروازبان معرکه ایه . تا حالا ندیده بودم که دروازبانی بتونه اینقدر با اعتماد بنفس دروازش رو ترک بکنه.
میزوگی : اگه بتونیم از این نقطه ضعف بخوبی استفاده کنیم میتونیم بر اونها پیروز بشیمو همه چیز به سوباسا و کاکرو بستگی داره. چون در حال حاضر قویترین بازیکنانموم این 2 نفر هستند.
سوباسا : بسیار خب بچه ها ، همونطور که میزوگی گفت عمل میکنیم . ما باید نقاط ضعف و قدرت حریف رو بشناسیم و به موقع بهشون گل بزنیم . فقط در این صورته که میتونیم برنده بشیم.
مربی ساباتا : حالا برید و یه بازی زیبا رو از خودتون به نمایش بزارید.
گزارشگر : نیمه ی دوم تا دقایق دیگه شروع خواهد شد و باید ببینیم تیم ژاپن در این نیمه گل خواهد زد یا خیر ، ما هم نمیدونیم.
آه ... داور شروع بازی رو اعلام میکنه و بازیکنان مکزیک دست به حمله میزنن.
کارشون عالیه ، این تیم از ستارگان خوبی مثل گنزالز ، رادولف ، کارلوس و اکتور و گومزتشکیل شده .
با پاسکاری قوی ای که بازیکنان مکزیک انجام دادن اکتور شوت میکنه ...
[attachment=1537]
واکیبایاشی : دیگه نمیزارم بهمون گل بزنید ...
[attachment=1538]
واکی : دروازه ی من تا آخر بازی بسته میمونه . اینو بهتون قول میدم.....
برو جلو سوباسا.............
گزارشگر : واکی با دست توپو به وسط میدان جاییکه سوباسا حضور داره میفرسته و یه کنترل عالی از سوباسا ...
بازیکنان مکزیک حمله میکنند ، سوباسا به سرعت هر چه تمام اونها رو رد میکنه به دریبل های سوباسا از صحنه ی آهسته در برد ورزشگاه توجه کنید کهخ چطور به زیبایی بازیکنان حریف رو جا گذاشت...
[attachment=1539]

سوباسا : تارو برو جلو ....
گزارشگر : تارو به سمت دروازه نزدیک میشه ، برادران تاچی بانا هم از هر 2 گوش دارن جلو میرن ، سوباسا به تارو پاس میده.
رافائل : نمیزارم بهم گل بزنی .... چی ؟ !!!
گزارشگر : توپ تغییر مسیر داد . این یه پاس چرخشی بود و سوباسا فقط تظاهر کرد که میخواد به تارو پاس بده و در اصل برادران تاچی بانا رو مد نظر داشته ....
برادران تاچی بانا دارن بازی آکروباتیکشونو به نمایش میزارن...
برادران تاچی بانا : این شوت طوفان در آسمانه .....

کاکرو : ماسائو با قدرت ضربه بزن ....
رافائل : اگه فکر کردی گل میخورم اشتباه کردی ....
[attachment=1540]
سوباسا : من اینجام ماسائو ....
گزارشگر : آه ماسائو شوت نکرد بلکه به سوباسا که پشت سرش بود پاس میده و به این ترتیب دروازه ی تیم مکزیک خالی میمونه...
کاکرو : شوت کن سوباسا ...
[attachment=1541]
گزارشگر : تیم ژاپن تونست بازی رو به تساوی بکشونه ....
رادولف : رافائل اشتباه کرد ...
گنزالز : هنوز میتونیم یه گل دیگه بزنیم . اون گل رو فرامموش کنید . نباید اجازه بدیم تیم ضعیفی مثل اونا برنده بشن.
گزارشگر : بازیکنان مکزیک با گلی که دریافت کردن حسابی عصبانی شدند و میخوان هر طور شده تو این 15 دقیقه باقی مونده فاتح مسابقه باشن . تیم ژاپن تا حالا خوب مقاومت کرده و باعث شده تیم مکزیک بیشتر دست به حمله بزنه...
کارلوس با گنزالز جفت خوبی رو تشکیل دادند و از کمند ماتسویاما ، تارو و کاکرو رد شدند ، سوباسا هم به خط دفاع اومده و میخواد جلوی حملات رو بگیره ...
یه سانتر بلند از گنزالز ، هایاتا و جیتو به هوا بلند میشن ، توپ خیلی بلنده و و فقط به سر جیتو میخوره و تغییر مسیر میده.
4 بازیکن طلایی با استفاده از هیکل بزرگ و قوی اکتور همزمان به هوا میپرن و میخوان شوت کنن .
[attachment=1542]
اصلا معلوم نیست که کدومشون شوت میکنه ....
گومز ، رادولف ، کارلوس ، کدومشون ...
سوباسا : واکیبایاشی حواستو جمع کن ...
واکی : مطمئن باش دیگه نمیزارم بهمون گل بزنن . من حملات بازیکنان مکزیک رو به خاکستر تبدیل میکنم...
[attachment=1543]

واکی : فهمیدم .... رادولف بود که شوت کرد . آماده باش سوباسا که توپو بهت پاس بدم!
[attachment=1544]
گزارشگر : واکی توپو گرفت و در عین اینکه باعث شگفتی و شوک در بازیکنان مکزیک شد توپو بلافاصله به سوباسا داد .
حالا ، سوباسا به سرعت داره جلو میره و به تارو پاس میده ...
پاسکاری تارو و سوباسا خیلی جذابه ، بازیکنان رو یکی پس از دیگری با 1-2 پشت سر میزارن و حالا یه پاس در محوطه ی جریمه برای کاکرو یوگا ....
سوباسا : برو کاکرو ، نوبت توئه که قدرتتو نشون بدی ...
کاکرو : بسیار خب رفتم که گلو بزنم ...
[attachment=1545]
گزارشگر : الان توپ گل میشه ..............
کاکرو : چی ؟ !!! اون بازم توپو گرفتش ......
[attachment=1546]
گزارشگر : این دروازبان امروز یه بازی باور نکردی رو داره به همگان نشون میده....
اون دیگه چکار میخواد بکنه ، اون توپو میندازه جلوی پاش و به سرعت به سمت تیم ژاپن حمله میکنه ....
[attachment=1547]
ایزاوا ، تارو ، کاکرو ، تاکی ، به ترتیب دریبل خوردند و همینطور رافائل به سمت دروازه در حال حرکته ....
میزوگی : جیتو ، هایاتا ، مهارش کنید ... ماتسویاما ، ایشیزاکی گومز و کارلوسو تحت نظر بگیرید...
[attachment=1548]
هایاتا : تکل تیز .........
گزارشگر : بازم موفق نشد..... اون جیتو را هم دریبل کرد و داره شوت میکنه ....

[attachment=1549]
توپش رو ایشیزاکی با صورت دفع میکنه ...
امیدوارم حلش خوب باشه ، بدجوری توپو با صورت گرفت ....
[attachment=1550]
میزوگی : تو حال خوبه ایشیزاکی ؟
ایشیزاکی : من خوبم فقط جلوی اونو بگیر...
رافائل : گل نشد ، اما هنوز فرصت هست یکی دیگه ....
[attachment=1551]
میزوگی به سمت توپ شیرجه میزنه اما سرعت توپ زیاد بود و از میزوگی رد شد و حالا توپ توسط واکی مهار میشه و بالافاصله به سوباسا پاس میده ....
[attachment=1552]
سوباسا : حالا دیگه دروازه خالیه و میتونم با استفاده از این فرصت گل بزنم ...
خیلی خوب اینم یه شوت بلند ...
[attachment=1553]
گزارشگر : رافائل داره به سرعت برمیگرده اما توپ دیگه داره گل میشه ، نه اکتور اونجاست که توپو دور کنه توپ هنوز رو هواستو اکتور داره به توپ نگاه میکنه .
کاکرو : الان وقتشه ، اکتور حواسش نیست ....
گزارشگر : بینندگان عزیز کاکرو داره به سمت توپ میره ، اکتور وقتی متوجه شد که دیگگه دیر شده و کاکرو برای زدن توپ به هوا پریده و یه برگردون میزنه...
[attachment=1554]
گزارشگر : گوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول !!!
هیچکس حتی اکتور هم باورش نمیشد که این توپ گل بشه و به این ترتیب داور صوت پایان بازی رو اعلام کرد و تیم ژاپن 2 بر 1 بازی رو تمام کرد.
همه ی بازیکنان خوشحالن و به سمت کاکرو میدون تا ازش تشکر کنن.
سوباسا : کارت عالی بود کاکرو...
کاکرو : ممنونم ، سوباسا ....
گزارشگر : چه صحنه ی قشنگی ... کاکرو با سوباسا دست میده و حالا بازیکنان تیم مکزیک برای تشکر و ادای احترام به وسط زمین دعوت میشن و این کارو انجام میدن.
بازیکنان مکزیک گریه میکنن ولی با اینکه تیمشون شکست خورده تماشاگرا براش.ن دست میزنن و اونها رو تشویق میکنن.
کاپتان رافائل : سوباسا از اینکه با تیمی مثل شما آشنا شدم برام باعث افتخاره و من بیشتر تمرین میکنم تا 4 سال دیگه دوباره این شکست رو جبران کنم.
سوباسا : راستش برای ما هم خیلی عجیب بود که چنین دروازبان قدرتمندی که کاملا اعتماد بنفس بالایی داره ، دروازه رو ترک میکنه و گل میزنه.
رافائل : واکیبایاشی تو دروازبان خیلی خوبی هستی ، من تا حالا دروازبانی به قوی ایه تو ندیده بودم. دروازبانی که تونسته حملات تیم منو دفع کنه قطعت شایستگی اینو داره که قهرمان جهان و شماره 1 جهان بشه ...
تا 4 سال دیگه خداحافظ دوستان ...
بازیکنان ژاپن خوشحال به هتل برگشتند . در ساعت 2 بعد از ظهر از طرف فدراسیون فوتبال ژاپن تلگرافی به جناب کاتاگاری شد که در اون نوشته شده بود تغییری در برنامه ها بوجود آمده و مابلند تیم ملی ژاپن برای مسابقه به کشور چین سفر بکنه.....
جناب کاتاگاری این اطلاعیه را به برد سالن هتل زد و بچه های تیم از این تصمیم اطلاع پیدا کردند و برای رفتن به چین خوشونو آماده کردند.

( پایان چپتر دوم )

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - Shayan - 2010/09/03 12:21 PM

خوب بود.
فقط یک سوال:
نشون ندادی کی واکی گل خورد؟
یا دروازه بان رو تعویض کردند؟
دیدم.
ولی واکی از اونا که دیگه گل نمیخوره؟

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - farshad - 2010/09/03 01:44 PM

نه فکر نمیکنم واکی گلی خورده باشه ، شاید یکی یخوره اونم فقط تحت شرایط خیلی بد !
شاید رافائل شوتش قوی بوده و بعد از اینکه واکی توپو مشت کرده جلوی اون غول بیابونیه یا اون مو دم اسبیه افتاده و باعث شده تا نتونه جلوی گل شدنشو بگیره !
یادته بازی با هلند هم همینطوری شد که واکی اولین گل رو دریافت کرد ! تو سری road to 2002 رو یادآوری میکنم شایان گنزوشی !
راستی فکر میکنید تو چپتر 3 چه اتفاقاتی بیفته ؟
بنظر شما چرا این دروازبان دوست داره خودشو جزو بازیکنان اصلی و بزرگ جا بزنه ؟
اصلا چطور میشه که شوشونکو قدرتش از کاکرو بیشتر بوده ؟
دیگه شکم آدم که اینقدر قوی نیست که توپ کاکرو بهش بخوره و دردش نیاد سوراخ نشه ؟!!!!

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - Shayan - 2010/09/03 02:24 PM

کاکرو شوت میکنه بعد شو شونکو شوتش رو با یک شوت دیگه جواب میده و توپ میره تو گل.
بعد دوباره کاکرو شوت میکنه و شو شونکو شوتش رو با یک شوت جووا میده و سوباسا شوت شو شونکو رو با یک شوت جواب میده و گل میشه.
در ضمن من دیدم نتیجه ی بازی تو ورلد یوث 3-6 بود.
یعنی واکی 3 تا گل خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - farshad - 2010/09/03 11:33 PM

تو ورد یوث شاید اما اینجا ورد یوث نیست ؟
بقیه سوالا رو که مربوط به مکزیک بود جواب ندادیا !
واکی اوموقع تو ورد یوث دروازبان بوده ؟ که گفتی 3 تا گل خورده ؟

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - Carrow - 2010/09/04 03:09 PM

خیلی قشنگ بود فرشاد جان.
فقط عکساش خیلی زیاده. قشنگن ها ولی پیر آدم در میاد تا صفحه باز بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیازش رو بیشتر کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان کاپتان سوباسا در ترنمنت جهانی Captain Tsubasa In World Tournament - Shayan - 2010/09/04 03:14 PM

(2010/09/03 11:33 PM)farshad نوشته شده توسط:  تو ورد یوث شاید اما اینجا ورد یوث نیست ؟
بقیه سوالا رو که مربوط به مکزیک بود جواب ندادیا !
واکی اوموقع تو ورد یوث دروازبان بوده ؟ که گفتی 3 تا گل خورده ؟

کدوم سوال؟

من مطمئن نیستم.
جایی ندیدم که نشون بده گل خورده ولی نتیجه شد 3-6
شاید دروازه بان موریزاکی یا واکاشی بوده.