پارک انیمه
کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: سگ‌های ولگرد بانگو - Bungou Stray Dogs (/forum-415.html)
+---- موضوع: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club (/thread-24684.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - Nao-chan - 2016/06/29 01:15 AM

ساته!اینجا کلوپ طرفداران دازای اوسامو هستش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونی-چان عزیز خودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجا می تونین درباره این کاراکتر باحال و محبوب حرف بزنین،اگه دربارش سوالی دارین بپرسین و ازش عکس بزارین و...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی قوانین کلوپ طرفداران یادتون نره!تو کلوپ طرفداران توهین به کاراکتر مربوط و یا گفتن اینکه از این کاراکتر خوشتون نمیاد و...ممنوعه!اگه همچین ارسالی دیده بشه ردتایید میشه و در صورت تکرار مجبور میشم به کاربر خاطی اخطار بدم

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو-Dazai Osamu - aika_chan - 2016/06/29 01:21 AM

وای!عاشق دازای میباشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به هیچکسم نمیدمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
طرفدر دو آتیشه دازای کیه؟
من من من من!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای!کلی حرف دارم واسه گفتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمیشه الان گفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی بچه ها نگران دازای نباشین چن روز دیگه میرم ژاپن با دازای خودکشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو-Dazai Osamu - ⓜⓡ.TERABYTE - 2016/06/29 01:50 AM

دازای مال خودمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شعر هم برایش گفتیم :

کسی دزای ما از ما بگیرد
سحر تب می کند فرداش می میرد

سرباز هم برایش گذاشتیم
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو-Dazai Osamu - Nao-chan - 2016/06/29 06:03 AM

دازای که اونی-چان عزیز خودمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif اصلا عشقه این بشر عالیههههه حرف ندارههههه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif از هر نظری که بگین فوق العادس تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
تک تک رفتاراش و حرف زدناش دیدنین تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif کاملا خون سرد و بی تفاوته تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif خوب بلده بقیه رو حرص بده و بشیندشون سرجاشون تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
یعنی وقتی من سکانسای دازای رو می بینم کَف می کنم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif خب دیگه درکل اینکه دازای عشقه از هرلحاظی عالیه و حرف نداره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
صداپیششم که مامورو میانو هستش تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif عالی کار کرده این مامورو میانو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif دیالوگای دازای به بهترین نحو بیان شدن که با شنیدنشون آدم کیف میکنه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
من مطمئنم به خاطر این نقش مامورو میانو جایزه می بره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - hast¥a - 2016/07/01 05:27 PM

همه بريد كنار طرفدار پروپاقرص دازاي سان وارد مي شودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
چرا زودتر نگفتيد كه همچي تاپيكي وجود ندارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
يني از همين الان شرط ميبندم كه جاييزه ي بهترين صداپيشه ي سالو دو دستي تقديم كنن به ماموروتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
طراح و سازنده ي دازايو هم به عنوان بهترين شخصيت پرداز تاريخ تو گينس ثبت ميكننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
همه ي اينا بهم الهام شده هااااا الكي كه نيستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
واااييي خدا پاييز دوباره مياد و فصل دو رو هم به همراه خودش مياره خيلي دوس دارم ببينم دازاي تو فصل دو چ شكليه^^

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - ملیکا ایچیزن - 2016/07/03 12:26 AM

اوه اوه
این دازای چه قدر طرفدار جمع کرده
منم که یکیشم
خوش اومدم

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - Nao-chan - 2016/07/14 01:11 AM

یکیم این که من واقعا از اینکه کل بدنشو باند پیچی کرده خیلی خوشم میاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif واقعا جذاب ترش می کنه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ولی به نظرتون چرا اینکارو میکنه؟یعنی ممکنه بدنش قبلا شدیدا آسیب دیده یا سوخته؟

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - shizuko yagami - 2016/07/14 10:53 AM

دازایی یکی از جالب ترین شخصیت های این انیمس(البته بعد از کونیکیدا-سانتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif)!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gifباند پیچی هاش منو کشته!
من اون تیکه رو دوست داشتم که دازای خودش رو انداخته بود توی بشکه نفتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - ملیکا ایچیزن - 2016/07/14 06:08 PM

(2016/07/14 01:11 AM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  یکیم این که من واقعا از اینکه کل بدنشو باند پیچی کرده خیلی خوشم میاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif واقعا جذاب ترش می کنه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ولی به نظرتون چرا اینکارو میکنه؟یعنی ممکنه بدنش قبلا شدیدا آسیب دیده یا سوخته؟

به نظر منبدنش نسوخته اسیب جدی هم ندیده فقط باند می پیچه چون کلاس دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اما یه فرضیه ای هم هست شاید یه باری واقعنی به قصد خودکشی یه بلایی هم سر خودش اورده که براش گرون تموم شده ومجبور به باند پیچی هاش شده.

RE: کلوپ طرفداران دازای اوسامو- Dazai Osamu fan club - Salmanfz - 2016/07/15 11:39 PM

این بشر عالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی جایزه گرفتن سخته ، سر یه نقش جایزه نمیدن کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه