پارک انیمه
نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ (/thread-24347.html)

نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - Nao-chan - 2016/06/14 06:06 AM

تو اپیزود 12 سیزن دوم دیدیم که بالاخره انسانیت تونست با انجام آزمایش های انسانی و دست زدن به آزمایشات ممنوعه
و نابود کردن تقریبی دنیا تو آزمایش آخرین سراف موفق بشه
نظرتون درباره این موفقیت چیه؟
به نظرتون واقعا ارزششو داشت که به خاطرش دنیارو به نابودی بکشونن؟
با این موفقیت موافقین یا نه؟چرا؟
*لطفا نظرتونو با دلیل بگین

RE: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - Ryoma - 2016/07/25 08:45 AM

از نظر من این زیاد چیز خوبی نبود .
اصلا ارزششو نداشت که دنیا رو نابود کنن اینطوری دوباره کل جهان نابود میشد.
من اصلا موافق نیستم اینطوری دوباره کل چهان برای بار دوم نابود میشد.

RE: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - Rayan - 2016/07/26 04:18 PM

موفقیتی کسب کردند برای راحت تر نابود کردن دنیا...اصلا هدفشون چی بود ؟ میخواستند خوناشاما رو بکشند ؟ والا من ک نمیدونم
آخر سر هم از سراف ها هم برای کشتن خوناشام ها و هم انسان ها استفاده کردند و تازه دو تا از سراف ها هم افتادند ب جون هم
ولی خب بالاخره این آزمایش ها باید میبود وگرنه داستان پیش نمیرفت

RE: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - aika_chan - 2016/07/26 08:48 PM

بنظر من کارشون بد نبود!!حتما هدفی داشتن که بهش رسیدن یا نرسیدن ولی اینکه جهان خلوت تر شد یکم خوبه!!
الان اکسیژن بیشتری بشر برای تنفس دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - shizuko yagami - 2016/11/20 09:39 PM

واقعا هدفشون چی بود؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا دنیارو نابود کردن؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی برای ما که انیمه رو ببینیم خوب شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - Soul Killer - 2018/08/30 03:40 PM

موافق نیستم چون قدرت و حکمرانی بر دنیا ارزش نابود کردن دنیا رو نداشت ..

RE: نظرتون درباره موفق شدن انسانیت تو آزمایش آخرین سراف چیه؟ - Boruto - 2018/11/21 09:01 PM

احتمالا باید فصل سه ای میومد که همه چیز معنی پیدا کند که نیامدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه