پارک انیمه
اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ (/thread-24325.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - Lelouch.B - 2016/09/17 07:34 AM

من عاشق هیجانم این طوری زندگی هم هیجان انگیز میشه
خیلی باحاله فکرش و کنید
مخصوصا برای اینکه از انسان ها حمایت کنیم خدا رو چه دیدی شاید یه اسطوره شدیم برای نسل های بعدی ولی یه سوال یعنی  ایرانی ها رو راه میدن؟ برای جنگیدن یا فقط ژاپنی هان؟ 
حالا اگه پیش یو و میکا باشیم یه لطف دیگه داره

من برم ccu خیلی هیجانی شدم......

RE: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - X Phoenix X - 2016/11/30 03:20 PM

خب من هیجانو دوست دارم وعاشق جنگ و نبردم و دوست دارم دنیا به کمکم احتیاج داشته باشه چنین فرصتی واقعا بی نظیره ولی اگه قرار باشه همه ی چیزی که تو این دنیا دارم مثل والدینمو ازدست بدم...نه به نظرم نمی ارزه! ترجیح میدم توهمین دنیا زندگی کنم!

RE: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - Honoka-chan - 2016/12/08 11:28 PM

بعله قبول میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - Black butler - 2017/08/06 03:33 AM

معلومه که آرههههه

RE: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - Mr Rio - 2018/08/17 12:13 AM

صد درصد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ..............

RE: اگه بهتون فقط یه فرصت برای زندگی تو انیمه آخرین اسرافیل بدن قبول می کنید؟ - Soul Killer - 2018/08/17 01:20 AM

با کله میرفتم قبول میکردم ??