پارک انیمه
Vampires VS Demons - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: Vampires VS Demons (/thread-24168.html)

صفحه‌ها: 1 2

Vampires VS Demons - Nao-chan - 2016/06/09 09:13 PM

اگه یه جنگ بین شیاطین و خون آشام ها رخ بده به نظرتون شیاطین برنده میشن یا خون آشام ها؟

***به نظر من شیاطین از خون اشام ها قوی ترن و خب همون طور که تو طول انیمه دیدیم انسان ها هم به کمک شیاطین
میتونن خون آشام هارو بکشن پس شیاطین قویترن و صد در صد برنده میشن

RE: Vampires VS Demons - aika_chan - 2016/06/09 09:26 PM

بنظر من خون آشاما برندن چون اونا هم تو طول انیمه تونسته بودن با شیاطین قرار داد ببندن و تعدادشون هم بیشتره

RE: Vampires VS Demons - Nao-chan - 2016/06/09 09:38 PM

(2016/06/09 09:26 PM)'***mikaela-hyakuya***' نوشته شده توسط:  بنظر من خون آشاما برندن چون اونا هم تو طول انیمه تونسته بودن با شیاطین قرار داد ببندن و تعدادشون هم بیشتره

خون آشاما کجا با شیاطین قرارداد بستن؟
ولی شیاطین با نفرینشون  می تونن خون آشامارو دود کنن بفرستن هوا

RE: Vampires VS Demons - ملیکا ایچیزن - 2016/06/10 12:52 AM

خب اگه منطقی فکر کنیم شیاطین باید برنده شن
اما من دوس دارم خون آشامین برنده شن
به خاطر دل منم که شده خون آشام هاباید برنده شن

RE: Vampires VS Demons - Rayan - 2016/06/10 02:38 PM

شیاطین منبع انرژی اند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوناشاما استفاده کننده اند و خیلی قوی اند حالا اگه اهریمنا برای خوناشام تبدیل به سلاح بشند دیگه مون دیمن کامپنی باید ب خاک سیاه بشینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما اهریمن ها قوی ترند...گرچه اهریمنا هم یه جورایی خوناشام اند
(آشورامارو ک کلا خوناشام بوده...)

RE: Vampires VS Demons - Nao-chan - 2016/06/10 03:11 PM

(2016/06/10 02:38 PM)'Ai.Chan' نوشته شده توسط:  شیاطین منبع انرژی اند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوناشاما استفاده کننده اند و خیلی قوی اند حالا اگه اهریمنا برای خوناشام تبدیل به سلاح بشند دیگه مون دیمن کامپنی باید ب خاک سیاه بشینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما اهریمن ها قوی ترند...گرچه اهریمنا هم یه جورایی خوناشام اند
(آشورامارو ک کلا خوناشام بوده...)

نه منظورم این نبود که خون آشاما از شیاطین استفاده کننن منظورم این بود که شیاطین و خون آشام ها باهم مبارزه کنن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

بله تو این انیمه شیاطین نوع دیگر و نژادی از خون آشام ها هستن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
آشورامارو دیگه خون آشام نیست!!قبلا خون آشام بوده ولی طی اتفاقاتی به شیطان تبدیل شده یا بهتره بگم به شیطان تبدیلش کردن و اونم به ناچار اومده عضو شیاطین سیاه شده تا به عنوان اسلحه برای اعضای کمپانی شیاطین ماه خدمت کنه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif (آشورامارو قبل اینکه ماهیرو بمیره و به شیطان تبدیل بشه شیطان و دنده نفرین ماهیرو بود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif)

RE: Vampires VS Demons - Evil - 2016/06/12 09:24 AM

بنظرم شیاطین برنده میشن

RE: Vampires VS Demons - nh_j_Hiroto - 2016/06/12 09:46 AM

بستگی داره چه جور شیطان یا چه جور خون آشامایی با هم بجنگن

RE: Vampires VS Demons - Ryoma - 2016/07/29 06:09 PM

خب معلومه شیاطین میبرن و قوی ترن شیاطین خیلی قوین و با قدرت اونا خیلیا مردن از خون آشما

RE: Vampires VS Demons - Lelouch.B - 2016/11/05 04:46 AM

احتمالا شیاطین 
همونطور که گفته شد اواونا منبع انرژی هستن،
آی دلم میخواد این جنگ بر قرار بشه، فرید رو سر جاش میشوننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif