پارک انیمه
اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! (/thread-2360.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - yahiko - 2012/02/09 01:42 PM

نه داداش فکر نکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسپویل خیلی وحشتناکیه ها! (Click to View)

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - atem - 2012/02/09 01:58 PM

هر کی نظری در مورد اینکه مسابقه در مورد چی باشه داره بذاره

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - Web Monster - 2012/02/09 02:56 PM

چرا یه جایی خوندم ناگاتو و ناروتو و مادرش از فبیله اوزوماکی هستن....
نشون به اون نشونی که موهاشم قرمزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - yahiko - 2012/02/09 07:24 PM

داداش پس چرا ناروتو موهاش قرمز نیستن تازه اون اوزوماکیها مال همون دهکده گرداب چیه بودن که همش تکنیکهای مهر و موم بلد بودن در حالی که این ناگاتو مال کشور بارونه!گفتم اونایی که ریننگان دارن که ژن سنجو داشته باشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - mohammad-h - 2012/07/16 01:16 PM

منم اضافه کنین من طرفدار اوچیها ساسکه هستم اصلا من فقط به خاطر ساسکه انیمه رو میبینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - yahiko - 2012/07/24 01:57 AM

کاربر محمد حسین عزیز اسمش به لیست اضافه شد!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما باید بگم که ساسکه رو رزروش کرده بودن و شدی اوچیها شیسویی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - mohammad-h - 2012/07/24 09:33 AM

(2012/01/24 01:05 AM)yahiko نوشته شده توسط:  بنده هم به لیست اوچیهایی ها اضافه کن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببخشین پین اوچیهایی شد ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اقا تغییر جنسیت شنیده بودیم ولی تغیر .......نشنیده بودیم برا همین گفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی یاهیکو من ساسکه بزار دو نفره قبوله اسمارو جفت هم بنویس من از این و اون دل خوشی ندارم ساسکه بزار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - yahiko - 2012/07/24 10:57 AM

بابت اون حرفم اول پین نبودم و گفتم منو به قبیله اوچیها اضافه کنید اما بعدش که شدم پین شدم اوزوماکی!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابت اون ساسکه هم باید بگم که جالب نمیشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابا خیلی خوبه که شیسویی!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب پس نظرت با ایزونا چیه؟؟خوبه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - mohammad-h - 2012/07/24 11:02 AM

اها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابا جون من این حرفو نزن داری عذابم میدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه منو بزار ساسکه لطفا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اوزوماکی!!!اوچیها!!!سنجو!!! - yahiko - 2012/07/28 04:30 PM

از بین این ۳تا قبیله من ۳تاشونو دارم!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی اینکه هم اوزوماکی هستم(پین) و همچنین دانای شش طریقت هستم(موسس اوچیها و سنجو) پس نظر من مهمه !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب من از بین ۳ قبیله خودم و با توجه به تجربیاتم و آشنایی با این ۳تا قبیله و زندگی در این ۳تا قبیله من اوزوماکی رو انتخاب میکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه