پارک انیمه
کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) (/thread-23440.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - ملیکا ایچیزن - 2016/04/03 05:30 PM

خب سلام عزیزان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
​ تو این تاپیک با یه بازی جدید داریم که ابداع خودمه

روش بازی : (مثال) ((من وشما))

من (اسم یه کارکتر انیمه ای رو می گم ) : تایو ازورا باکی؟

شما ( درجواب این شخصیت رو با یه کاربر انیم پارکی می گی ):تایو با وب پرنس (وبعد ادامه می دیدی ویه کارکتر رو نام می بری) ریوما باکی؟

واضح تر: (همین مثال که خوندی حالا واضح ترشو این جا برات می گم )

من:تایو اوزارا باکی؟

شما :تایوبا وب پرنس
ریوما باکی؟

خوب دقت کنید که در وهله ی اول باید اسم کارکتر باید با اسم یه کاربر بگید .
ودر وهله ی دوم اسم یه کاراکتر انیمه ای روبگید و بپرسید که باکدوم کاربر.
وبه این توجه داشته باشید که اسم کارکتری که می پرسید باکی هیچ تداخلی با سوال قبلی ندارد.
لطفا روش بازی رو درست بخونید

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - ملیکا ایچیزن - 2016/04/03 05:31 PM

حالا من شروعش می کنم
ممول (از سرزمین کوچولوها) باکدوم کاربر؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - miss tezuka - 2016/04/03 05:53 PM

ممول با ساداهارو اینویی

یویی با کی؟؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - ملیکا ایچیزن - 2016/04/03 06:47 PM

یویی با میکاسا اکرمن
فوجی با کی؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - shizuko yagami - 2016/04/03 06:54 PM

فوجی با ابانه.
میساچان با کی؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - ملیکا ایچیزن - 2016/04/03 06:55 PM

میسا با سیما
سوبارو با کی؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/04/03 07:12 PM

سوبارو با سوبارو!

لایتو با کی؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - ملیکا ایچیزن - 2016/04/03 07:17 PM

لایتو با bitbor.82

سورا (دیجیمون) باکی؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - shizuko yagami - 2016/04/03 07:18 PM

لایتو باsyo.chan
اوسوی با کی؟

RE: کدوم ؟ (به) کدوم؟ (شخصیت تمام انیمه ها)و(تمام کاربران انیم پارکی) - Arararagi - 2016/04/03 07:23 PM

اوسوی با خالجونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
 میکلائلا باکی؟