پارک انیمه
انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه (/thread-23371.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 06:25 PM

نقل قول: خب...این بخش یکی از قدیمی ترین بخش های انجمنه و به نظر من درست نیست که اینطوری راجع بهش صحبت بشه!مثل این میمونه که بگیم بخش سرگرمی و تست انیمه ای رو باید از بحث های عمومی انیمه ای حذف کرد برای اینکه اصلا توش بحثی اتفاق نمی افته و فقط پر از تسته!!!راجع به بقیه ی کتاب ها هم میشه همچین چیزی رو داشت ولی شما خودتون که بهتر میدونین باید تعداد تاپیک ها به یه حدی برسه که بشه براشون زیربخش تاسیس کرد.بقیه ی کتاب ها همچین قابلیتی نداشتن!
دیانا جان؛نباید خودمون رو به قدیم محدود کنیم.چون این زیرانجمن قدیمیه دلیل نیست که نغییر و تحول نداشته باشه.اگر قراره پیشرفت کنیم باید یکسری مرزها رو بشکنیم.

چون به هری پاتر خیلی توجه شده،تاپیک هاش هم زیاد شده.کتاب های دارن شان هم کم طرفدار ندارن!ولی به نظر من اینکه هری پاتر یه زیربخش جداگانه توی  یه انجمن مهم داشته باشه خیلی درست نیست.یا اینکه برای بقیه کتاب های پرطرفدار هم زیربخش بزنیم.مثل انیمه های محبوب.مثلا برای مثال من میام میگم که طرفدار دارن شان هستم و اعتراض میکنم که چرا زیر بخش نداره.اگر هم بهانه تعداد تاپیک هاست میتونم خودم به عهده بگیرم که به حد نصاب برسونم تاپیک هارو.
حالا باز هم این تصمیم به عهده مدیر کتابخونه که شما باشی هست.این یه پیشنهاد بود.

سرگرمی و تست انیمه ای مربوط به انجمنش هست؛حتی اگر بحثی توش اتفاق نیفته اما بخش اعظمی از بازدیدهای این انجمن مربوط به تست های انیمه ایه با اینکه بحثی توش نیست!
نقل قول: راستش اون تاپیک هایی که شما میگین خیلی قدیمی هستن و عموما فعالیتی نداشتن،زیر بخش هایی هم حالا داریم کاملا تعریف شده اند.می تونین این تاپیک رو ببینین:
https://www.animpark.net/thread-26130.html
در مورد اضافه کردن زیربخش هم می تونین پیشنهاداتتون رو بگین سنپایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کدوم تاپیک ها؟متوجه نشدم منظورت رو؟

نه منظورم خلاصه هایی هست که جلوی اسم هر انجمن نوشته شده.

خب من نویسندگی رو طبق معیارهایی که به نظرم درست بود طبقه بندی کردم.حالا بستگی داره شما معیارت چی باشه.
اول خودت یه سری پیشنهاد بده تا ما هم کم و زیادش کنیم

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2017/06/20 06:38 PM

(2017/06/20 06:25 PM)Kitara نوشته شده توسط:  
نقل قول: خب...این بخش یکی از قدیمی ترین بخش های انجمنه و به نظر من درست نیست که اینطوری راجع بهش صحبت بشه!مثل این میمونه که بگیم بخش سرگرمی و تست انیمه ای رو باید از بحث های عمومی انیمه ای حذف کرد برای اینکه اصلا توش بحثی اتفاق نمی افته و فقط پر از تسته!!!راجع به بقیه ی کتاب ها هم میشه همچین چیزی رو داشت ولی شما خودتون که بهتر میدونین باید تعداد تاپیک ها به یه حدی برسه که بشه براشون زیربخش تاسیس کرد.بقیه ی کتاب ها همچین قابلیتی نداشتن!
دیانا جان؛نباید خودمون رو به قدیم محدود کنیم.چون این زیرانجمن قدیمیه دلیل نیست که نغییر و تحول نداشته باشه.اگر قراره پیشرفت کنیم باید یکسری مرزها رو بشکنیم.

چون به هری پاتر خیلی توجه شده،تاپیک هاش هم زیاد شده.کتاب های دارن شان هم کم طرفدار ندارن!ولی به نظر من اینکه هری پاتر یه زیربخش جداگانه توی  یه انجمن مهم داشته باشه خیلی درست نیست.یا اینکه برای بقیه کتاب های پرطرفدار هم زیربخش بزنیم.مثل انیمه های محبوب.مثلا برای مثال من میام میگم که طرفدار دارن شان هستم و اعتراض میکنم که چرا زیر بخش نداره.اگر هم بهانه تعداد تاپیک هاست میتونم خودم به عهده بگیرم که به حد نصاب برسونم تاپیک هارو.

سرگرمی و تست انیمه ای مربوط به انجمنش هست؛حتی اگر بحثی توش اتفاق نیفته اما بخش اعظمی از بازدیدهای این انجمن مربوط به تست های انیمه ایه با اینکه بحثی توش نیست!
نقل قول: راستش اون تاپیک هایی که شما میگین خیلی قدیمی هستن و عموما فعالیتی نداشتن،زیر بخش هایی هم حالا داریم کاملا تعریف شده اند.می تونین این تاپیک رو ببینین:
در مورد اضافه کردن زیربخش هم می تونین پیشنهاداتتون رو بگین سنپایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب من نویسندگی رو طبق معیارهایی که به نظرم درست بود طبقه بندی کردم.حالا بستگی داره شما معیارت چی باشه.
بله.حرف شما صحیحه سنپای.من خودمم از طرفدارای پر و پا قرص دارن شانم.خب اگه کسی بخواد چنین چیزی رو به عهده بگیره من با کمال میل ازش استقبال میکنم و بهش کمک میکنم.اما این به شرطیه که فعالیت هم باشه.وگرنه تاپیک خالی که به درد نمیخوره.حالا زیربخش هم داشته باشه کاری رو پیش نمی بره.منظورم اینه که یه تنه که نمیشه یک زیربخش رو به وجود آورد.باید درخواستش باشه.زمینش هم باشه.الان هری پاتر ما به هر دلیلی...شهرت یا هرچیز دیگه ای که میگین،سه چهار صفحه تاپیک داره.که همش هم مال ویکی پاتر نیست.ویکی پاتر حتی نصفش هم نمیشه و فعالیت هایی بوده که از قبل بوده.منم نمیگم محدود به قدیم باشیم.ولی میگم بهترین جا برای هری پاتر انجمن کتابخونست.این همه تاپیک رو هم بی خودی الاخون بالاخون نکنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حرفم اینه که بقیه ی دوستان هم اگه مشکلشون اینه که چرا هری پاتر...فعالیت بکنن،یه کتاب دیگر رو هم به این حد برسونن،منم با کمال میل با استاد صحبت میکنم تا زیربخش های جدید تاسیس شن.
ممنون سنپای.

آهان.من فکر میکردم منظورتون از تعریف اینه که خود زیربخش ها تعریف شده نیستند و نامرتب اند.از لحاظ دسته بندی من تو این حدود یه سال خیلی مرتبشون کردم.اما این چیزی که شما میگین رو قبول دارم و در اولین فرصت درست میشه.
پیشنهاد برای توضیحات و خلاصه ها؟!

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 06:43 PM

(2017/06/20 06:38 PM)diana king نوشته شده توسط:  
(2017/06/20 06:25 PM)Kitara نوشته شده توسط:  

بله.حرف شما صحیحه سنپای.من خودمم از طرفدارای پر و پا قرص دارن شانم.خب اگه کسی بخواد چنین چیزی رو به عهده بگیره من با کمال میل ازش استقبال میکنم و بهش کمک میکنم.اما این به شرطیه که فعالیت هم باشه.وگرنه تاپیک خالی که به درد نمیخوره.حالا زیربخش هم داشته باشه کاری رو پیش نمی بره.منظورم اینه که یه تنه که نمیشه یک زیربخش رو به وجود آورد.باید درخواستش باشه.زمینش هم باشه.الان هری پاتر ما به هر دلیلی...شهرت یا هرچیز دیگه ای که میگین،سه چهار صفحه تاپیک داره.که همش هم مال ویکی پاتر نیست.ویکی پاتر حتی نصفش هم نمیشه و فعالیت هایی بوده که از قبل بوده.منم نمیگم محدود به قدیم باشیم.ولی میگم بهترین جا برای هری پاتر انجمن کتابخونست.این همه تاپیک رو هم بی خودی الاخون بالاخون نکنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حرفم اینه که بقیه ی دوستان هم اگه مشکلشون اینه که چرا هری پاتر...فعالیت بکنن،یه کتاب دیگر رو هم به این حد برسونن،منم با کمال میل با استاد صحبت میکنم تا زیربخش های جدید تاسیس شن.
ممنون سنپای.

آهان.من فکر میکردم منظورتون از تعریف اینه که خود زیربخش ها تعریف شده نیستند و نامرتب اند.از لحاظ دسته بندی من تو این حدود یه سال خیلی مرتبشون کردم.اما این چیزی که شما میگین رو قبول دارم و در اولین فرصت درست میشه.
پیشنهاد برای توضیحات و خلاصه ها؟!
من میگم که اگر زیر بخشی به وجود میاد محدود به یه چیز نباشه.مثلا تو می تونی زیر بخشی رو راه اندازی کنی که علاوه بر هری پاتر،کتاب های پر طرفدار دیگه رو هم تحت الشعاع قرار بده.
من به شخصه کلا با هری پاتر و مسائل مربوط بهش مخالفم ولی به خاطر علاقه شخصیم کاری نمی کنم.برای این میگم که دامنه کار انجمن مهمی مثل کتابخونه وسیع تر بشه.

بله

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2017/06/20 06:53 PM

یعنی شما میگین زیربخش تبدیل به کتاب های پرطرفدار یا چیزی شبیه این بشه؟!
خب با این مخالفم.من ترجیح میدم کتاب های دیگه به صورت جداگانه زیربخش داشته باشن یا کلا نداشته باشن.متوجهم اما حذف هری پاتر فقط باعث میشه ما تعداد بیشتری از اعضای فعال کتابخونه رو از دست بدیم و این یعنی فعالیت کمتر توی کتابخونه که مسلما چنین چیزی خواسته ی من و شما نیست.
پس باید یک کمی صبر کنین سنپای تا من بیشتر ر ی این خلاصه ها فکر کنم و بعد حتما از نظرات ارزشمندتون استفاده میکنم.باز هم تشکر سنپای بابت توجه و راهنمایی هاتون^^

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 06:56 PM

آره دقیقا؛اما بعد همون زیربخش یه زیربخش دیگه هم داشته باشه که مخصوص هری پاتر باشه(البته نمی دونم چنین چیزی ممکن هست یانه)

حتما منتظر می مونم

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2017/06/20 07:14 PM

بله این فکرتون خیلی خوبه.من با استاد صحبت میکنم درموردش.
^^

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2017/06/20 07:17 PM

(2017/06/20 02:55 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  بهتره به این انجمن زیر بخش معرفی نویسنده یا معرفی کتاب بزارید اینجوری با بقیه مطالب قاتی نمیشه

ممنون از پیشنهادت.به این هم فکر میکنم^^

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 07:20 PM

امیدوارم در اعلام خواسته ات برای وب پیر نشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که موهام سفید شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2017/06/20 07:24 PM

(2017/06/20 07:20 PM)Kitara نوشته شده توسط:  امیدوارم در اعلام خواسته ات برای وب پیر نشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که موهام سفید شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بله این هم مانعی استمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شما دعا کنین سنپایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - fateme hernashki - 2017/06/20 08:36 PM

من می خواستم برای تیم تایپ باشم قبلا هم به شما گفته بودم