پارک انیمه
انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه (/thread-23371.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2016/08/29 08:22 AM

(2016/07/19 01:02 PM)tennf12 نوشته شده توسط:  اگه میشه کتاب که معرفی میکنید لینک دانلودش هم بزارید
بله.
منم موافقم!فقط باید حواستون باشه که تاپیک دانلود رو توی سالن مطالعه و دانلود بزنین و تاپیک معرفی رو توی صفحه ی اصلی انجمن کتابخانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - DAS REICH - 2017/01/25 05:07 PM

با سلام متشکر از این تاپیک

من اول یک نکته بگم اونم اینه که در هر انجمن اینترنتی که بخش ادبی و کتابخانه نداشته باشد شاید میشه گفت 20 الی 30 درصد کارایی انجمن از بین میره
در این دو ساعتی که تازه به انجمن وارد شدم و یه نگاهی انداختم کتابخانه بسیار سرد و بی روح بود .

پیشنهاد بنده اینه که اینجارو با استفاده از ترفند های گرافیکی جذاب تر کنید اینجوری حتی بزرگسالان هم میتونن لذت ببرن

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Anna Bolena - 2017/06/20 02:55 PM

بهتره به این انجمن زیر بخش معرفی نویسنده یا معرفی کتاب بزارید اینجوری با بقیه مطالب قاتی نمیشه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 04:15 PM

به نظر من بخش هری پاتر به کتابخونه ربطی نداره

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Anna Bolena - 2017/06/20 04:19 PM

چرا ربط داره.بالاخره هری پاترم کتابه:/

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 04:19 PM

انجمن های ادبی و فرهنگی یه سایت یکی از پایه های مهم اون سایت هستن.
کتابخونه زیربخش های جامع و کاملی نداره.حتی تعاریفی که برای هرزیربخش تعریف شده درست و کامل نیست.
به نظر من مدیریت این انجمن باید از ریشه یه خونه تکونی انجام بده و یه سری زیربخش به انجمنش اضافه یا ازش کم کنه و تاپیک هارو دسته بندی کنه.

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 04:20 PM

(2017/06/20 04:19 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  چرا ربط داره.بالاخره هری پاترم کتابه:/
خب این دلیل نمیشه.پس باید برای نبردبا شیاطین هم یه زیر بخش زد.به علاوه این روزها هری پاتر بیشتر با فیلم شناخته میشه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - X Phoenix X - 2017/06/20 04:30 PM

(2017/06/20 04:19 PM)'Kitara' نوشته شده توسط:  کتابخونه زیربخش های جامع و کاملی نداره.حتی تعاریفی که برای هرزیربخش تعریف شده درست و کامل نیست.

موافقم، بخش کتابخونه پتانسیل خیلی بالایی داره اگه درست دسته بندی و مرتب بشه میتونه جزو قویترین بخش های سایت باشه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Aisan - 2017/06/20 04:33 PM

حتی اگر این انجمن جون بگیره میتونه کمک دست خیلی از انجمن های مهم دیگه مثل نویسندگی و ترجمه هم بشه.
از این طریق مثلا می تونیم کتاب های زبان اصلی و ترجمه شده رو هم برای دانلود بذاریم یا حتی ترجمه کنیم و توسط تیم تایپ خودمون پی دی اف بدیم بیرون

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2017/06/20 05:58 PM

(2017/06/20 04:15 PM)Kitara نوشته شده توسط:  به نظر من بخش هری پاتر به کتابخونه ربطی نداره
خب...این بخش یکی از قدیمی ترین بخش های انجمنه و به نظر من درست نیست که اینطوری راجع بهش صحبت بشه!مثل این میمونه که بگیم بخش سرگرمی و تست انیمه ای رو باید از بحث های عمومی انیمه ای حذف کرد برای اینکه اصلا توش بحثی اتفاق نمی افته و فقط پر از تسته!!!راجع به بقیه ی کتاب ها هم میشه همچین چیزی رو داشت ولی شما خودتون که بهتر میدونین باید تعداد تاپیک ها به یه حدی برسه که بشه براشون زیربخش تاسیس کرد.بقیه ی کتاب ها همچین قابلیتی نداشتن!
(2017/06/20 04:19 PM)Kitara نوشته شده توسط:  انجمن های ادبی و فرهنگی یه سایت یکی از پایه های مهم اون سایت هستن.
کتابخونه زیربخش های جامع و کاملی نداره.حتی تعاریفی که برای هرزیربخش تعریف شده درست و کامل نیست.
به نظر من مدیریت این انجمن باید از ریشه یه خونه تکونی انجام بده و یه سری زیربخش به انجمنش اضافه یا ازش کم کنه و تاپیک هارو دسته بندی کنه.
راستش اون تاپیک هایی که شما میگین خیلی قدیمی هستن و عموما فعالیتی نداشتن،زیر بخش هایی هم حالا داریم کاملا تعریف شده اند.می تونین این تاپیک رو ببینین:
https://www.animpark.net/thread-26130.html
در مورد اضافه کردن زیربخش هم می تونین پیشنهاداتتون رو بگین سنپایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2017/06/20 04:33 PM)Kitara نوشته شده توسط:  حتی اگر این انجمن جون بگیره میتونه کمک دست خیلی از انجمن های مهم دیگه مثل نویسندگی و ترجمه هم بشه.
از این طریق مثلا می تونیم کتاب های زبان اصلی و ترجمه شده رو هم برای دانلود بذاریم یا حتی ترجمه کنیم و توسط تیم تایپ خودمون پی دی اف بدیم بیرون
بله.برای همین هم تیم تایپ رو راه انداختیم که تازه داره شروع به کار می کنه.ما از همکاری با انجمن های دیگه استقبال می کنیم^^

(2017/06/20 04:30 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  
(2017/06/20 04:19 PM)'Kitara' نوشته شده توسط:  کتابخونه زیربخش های جامع و کاملی نداره.حتی تعاریفی که برای هرزیربخش تعریف شده درست و کامل نیست.

موافقم، بخش کتابخونه پتانسیل خیلی بالایی داره اگه درست دسته بندی و مرتب بشه میتونه جزو قویترین بخش های سایت باشه

لطفا پیشنهاداتتون رو بگین رویا چان.همین شکلی که میگین دسته بندی من درست متوجه منظورتون نمیشم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه