پارک انیمه
انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه (/thread-23371.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - shizuko yagami - 2016/04/19 10:16 PM

(2016/04/19 03:16 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  من راجع به پیشنهاد رجی فکر کردم.
جالبه ولی نکته اینجاست که  همه ی تاپیک های بخش طوریه که هر معرفی کتاب یک تاپیک جداگانه داشته باشه؛یعنی منظورم اینه که با اینکار بیشتر باعث بهم ریختگی بخش میشیم چون نصف تاپیک ها اونطوری اند و نصفی اینطوری! بعد از طرفی بخش مدیرهم نداره که مدام بالا سر اینجا باشه و این بهم ریختگی ها رو درست کنه و تاپیک ها رو ادغام کنه.
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که به صورت جداگانه معرفی کتاب بزنیم(مثل قبل) بعد اسم های همشون که توی ژانرن رو توی یک تاپیک کنار هم بنویسیم که این میشه همون ایندکس نوشتن!

نمیشه ادغام کرد؟؟؟
کتابخانه مدیر نداره؟؟
کسی درخواست مدیرتش رو نداده؟

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - aika_chan - 2016/04/20 01:57 PM

(2016/04/19 10:16 PM)رجی ساکاماکی نوشته شده توسط:  
(2016/04/19 03:16 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  من راجع به پیشنهاد رجی فکر کردم.
جالبه ولی نکته اینجاست که  همه ی تاپیک های بخش طوریه که هر معرفی کتاب یک تاپیک جداگانه داشته باشه؛یعنی منظورم اینه که با اینکار بیشتر باعث بهم ریختگی بخش میشیم چون نصف تاپیک ها اونطوری اند و نصفی اینطوری! بعد از طرفی بخش مدیرهم نداره که مدام بالا سر اینجا باشه و این بهم ریختگی ها رو درست کنه و تاپیک ها رو ادغام کنه.
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که به صورت جداگانه معرفی کتاب بزنیم(مثل قبل) بعد اسم های همشون که توی ژانرن رو توی یک تاپیک کنار هم بنویسیم که این میشه همون ایندکس نوشتن!

نمیشه ادغام کرد؟؟؟
کتابخانه مدیر نداره؟؟
کسی درخواست مدیرتش رو نداده؟

دیانا داده!البته بر طبق شواهدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
تا تابستون طول میکشه انتخاب مدیر جدید

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2016/04/20 03:11 PM

آره من دادم ولی کار خیلی سختیه،
بروید نگاه کنید ببینید چند تا کتاب تو بخش معرفی داریم،باید یکی بشینه قشنگ تمام معرفی ها رو بخونه ببعد براساس ژانر تقسیم بندی کنه.
به نظر من فعلا به همان روال قبل پیش برویم ولی بازم ایده بدید.

RE:دوباره من :دی - shizuko yagami - 2016/04/24 05:50 PM

(2016/04/20 03:11 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  آره من دادم ولی کار خیلی سختیه،
بروید نگاه کنید ببینید چند تا کتاب تو بخش معرفی داریم،باید یکی بشینه قشنگ تمام معرفی ها رو بخونه ببعد براساس ژانر تقسیم بندی کنه.

ممنون! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه پیشنهاد دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای پرطرفدار کردن بخش میتونید به کسایی که خلاصه کتاب میزارن جایزه معینی بدید! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ویا برای محبوب کردن بخش یار بگیرید1 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - abaneh - 2016/04/24 07:00 PM

(2016/04/24 05:50 PM)'رجی ساکاماکی' نوشته شده توسط:  
(2016/04/20 03:11 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  آره من دادم ولی کار خیلی سختیه،

ممنون! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه پیشنهاد دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای پرطرفدار کردن بخش میتونید به کسایی که خلاصه کتاب میزارن جایزه معینی بدید! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ویا برای محبوب کردن بخش یار بگیرید1 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه خلاصه یا همون معرفی نوشته خودشون باشه بهشون جایزه میدیم اما اگه کپی باشه چون کار خودشون نیست فقط اب گوارا میدیم .تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

اگه چند نفر قصد کمک به بخش و داشته باشه میتونیم یه گروه بزنیم به نام همیار بخش که به مدیر بخش کمک کنه !

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - Miikasa Ackerman - 2016/04/28 11:47 AM

عالیهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
الکی مثلا من اونجا رفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم با نظر رجی موافقمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: و باز هم رجی - shizuko yagami - 2016/04/28 10:39 PM

https://www.animpark.net/thread-2191.html
به نظر من این تاپیک بره تو لیست موضوعات مهمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - diana king - 2016/04/30 09:38 AM

موافقم،چند تا تاپیک تو همین سبک داریم،همشون باید تو بخش موضوعات مهم برن!

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - shizuko yagami - 2016/05/03 08:21 PM

(2016/04/30 09:38 AM)'diana king' نوشته شده توسط:  موافقم،چند تا تاپیک تو همین سبک داریم،همشون باید تو بخش موضوعات مهم برن!

بعضیاشون هم باید ادغام بشن!

RE: انتقادات و پیشنهادات بخش کتابخانه - tennf12 - 2016/07/19 01:02 PM

اگه میشه کتاب که معرفی میکنید لینک دانلودش هم بزارید