پارک انیمه
چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ (/thread-22909.html)

صفحه‌ها: 1 2

چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - XxxhatakeaisoxxX - 2016/01/06 01:07 AM

از کی و چجوری؟؟؟

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - XxxhatakeaisoxxX - 2016/01/06 01:08 AM

من خودم از ناروتو خوشم اومد
خیلی باحاله و خودم بیشتر اخلاقام شبیه ناروتوعه
باهاش حال میکنم

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - Maryena - 2016/01/06 01:50 AM

من تا 25 قسمت اول ناروتو، از خود ناروتو چندان خوشم نمیومد و حتی می خواستم به خاطر طرز رفتارش بی خیال دیدن انیمه بشم. تنها چیزی که باعث شد به دیدن انیمه ادامه بدم کاکاشی بود. اولین شخصیتی که ازش خیلی خوشم اومد کاکاشی بود. اصن وقتی می خندید و اون قیافه ی با نمک رو به خودش می گرفت که نگو!!!!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بعد کم کم وقتی ناروتو احمق بازی هاشو گذاشت کنار و جدی تر شد و قابل تکیه، ازش خوشم اومد. تو ناروتو شیپودن شخصیتش خیلییییییییییییی بهتر شده بود. مهربونی ناروتو و حس هیچ وقت تسلیم نشدنش و این که می بینی که دوستاش و استاداش همیشه حمایتش می کنن و ....... اینا همه باعث شدن که من واقعا به این شخصیت علاقه مند بشمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - Soul - 2016/06/15 03:41 AM

خب شخصیت مورد علاقم هم خوشگله هم خوش هیکله تنها استفاده کننده تمام عناصره ، هوکاگه شیشم هم هست ، کلی هم خوش اخلاق و شوخ و باحاله ؛ باباشم آدم معروفیه ؛ عضو آنبو هم بوده !! چه دلیلی داره عاشقش نشم ؟!

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - .Nona. - 2016/07/03 03:25 AM

من که از اوروچیمارو خوشم میاد چون همیشه میخواست به بالاترین حد برسه از مرزها عبور کنه و همچنین از فنهاش خیلی خوشم میاد

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - ODESA - 2016/07/03 05:00 AM

کلا از شکل و قیافه ی اوچیهایی ها خوشم میاد ایتاچی فداکاری خاصی داشت که کسی نداشت . و اینکه کلا یه ابهت خاصی داره سخن و پند های خوبی هم به جا گزاشته و اونو تو فصل اول طوری نشان میدادن که ادم فک میکرد قدرت فرا انسانی داره و هیچوقت هیچکس نمیتونه بکشتش و حتی اگه این شخص منفی بود من بازم بش علاقه مند میشدم . و فک می کنم اینکه اون عضو اکاتسوکیه میتونه یه دلیل کافی برای علاقه مندی من نسبت به اون باشه.

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - Mmpunisher - 2017/07/01 08:26 PM

راستش من از شخصیتای زیادی خوشم میاد
ولی خب ایتاچی اول ازش متنفر بودم ولی داستانشو دیدم دیدم چه قدر شخصیت پردازی قوی داره و چه فداکاری کرده برای همین خوشم اومد
کاکاشیم که نیاز به تعریف نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - گارا - 2017/07/30 11:03 PM

دلیل خاصی نداشتم. من همون لحظه ی اول که ناروتو و هیناتا رو دیدم یه جور عجیب غریبی ازشون خوشم اومد که نه. عاشقشون شدم.احساسم هم عوض نشد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - Anna Bolena - 2017/07/30 11:17 PM

من عاشق ساسکه هستم تو این انیمه البته فقط ساسکه نیست شخصیت های دیگه هم هست ولی ساسکه مهمترینشونه.اولین باری که ناروتو دیدم از ساسکه یه جوراییی خوشم اومد بعدش فهمیدم که یکی از همکلاسی هام که یه جورایی ازش متنفر بودم عاشق ساسکه ست منم دیگه کامل عاشقش شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه میکنه این حسودیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چجوری از شخصیت مورد علاقت خوشت اومد؟؟؟ - 2rsa - 2017/08/14 05:16 AM

خنگ بازیهای نارتو باعث شد عاشقش شمممم‌تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif