پارک انیمه
دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دفترچه مرگ - Death Note (/forum-16.html)
+---- موضوع: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... (/thread-2290.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - سم سام - 2014/06/11 01:30 PM

(2013/12/23 06:55 PM)'Death' نوشته شده توسط:  من دوس دارم Light باشم اما حیف اخرشو خیلی احساساتی تموم میکنن
اگه من بودم نسخه ی دوشم میساختم با اسم Death note light returns و کاری میکردم  که Light برگرده و انقام بگیره

ایول خوشم اومد

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - fatemeh88 - 2014/06/11 01:47 PM

دویست دارم لایت گامی باشممممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - dark angel - 2014/06/13 03:45 AM

دوست دارم جای L باشمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - Merida - 2014/07/14 07:32 PM

من خودم خیلی شبیه ال هستم. به جز اینکه اون همیشه داشت بستنی و کیک می خورد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif البته منم دوست دارم ولی نمی خورم

اگه قرار بود یکی از این شخصیت ها باشم حتما التصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif و انتخاب می کردم

و هـــــــــــــــــــــــــــــــــــرگـــــــــــــز لایت یاگامی نمیشدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - JI MIN - 2014/07/14 08:57 PM

مطمئنا التصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بهترین نقش تو کل انیمه بودش
خیلی دوسش دارمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - !Melody - 2014/07/31 07:39 PM

(2012/04/03 01:54 PM)'Savage Vampire' نوشته شده توسط:  من دوس داشتم ال باشم
البته هم جاش باشم هم خصوصیاتشو داشته باشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مخم اندازه ی اون که نمیکشه من خودم انیمرو میدیدم بزور میفهمیدم چی به چیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میگرفتم این لایت و تیکه تیکه میکردم
بابای لایتم زیادی خوب بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ان و ام هم که عمرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مخصوصا اون ام
به هیچ دردی نخورد

چرا تو آخرش ام به ان کمک کرد دیگه.ان هم تو قسمتای آخر از ام تشکر کرد که کمکش کرده و ام کم مونده بود بکشتش.

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - !Melody - 2014/07/31 07:40 PM

من دوست داشتم ال باشم.یا به جای لایت باشم تا نزارم اونقدر بد بشه.اگه از همون اول ضایع نمیکرد که وجود داره الان هیچی نمیشد. اصلا دلم نمیخواد به جای میسا باشم.

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - Merida - 2014/07/31 07:52 PM

اگه لایت اونقدر بد نبود که دیگه داستان قشنگ نمی شد.

من دلم نمی خواست جای شینیگامی ها هم باشم

جای نییر هم دوست نداشتم باشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - kuro.chan - 2014/07/31 10:24 PM

من دوست داشتم جای خواهر تاداکونی توی زندگی روزمره ی پسران دبیرستانی بودم یا توی کروچان همون کروچان بودم و هرگز دوست نداشتم جای شریدر توی لاک پشتای نینجا یا دکتر گو توی کروچان بشم

RE: دوست دارید کدوم شخصیت داستان باشید و .... - immortal girl - 2014/07/31 10:34 PM

من دوست داشتم ال بودم!!!