پارک انیمه
اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ (/thread-2289.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - شینیگامی - 2011/12/01 03:56 PM

اگر میتونستی از تو دنیای انیمه ها یک انسان یا موجود رو انتخاب کنی برای خودت چی یا کی رو انتخاب میکردی؟؟

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - yahiko - 2011/12/01 04:24 PM

۱۰ دم یا ۹دم و چشمای ریننگان و شارینگان!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - omid14 - 2012/01/21 02:42 AM

شینیگامی ریوک

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - ((SaJJaD)) - 2012/01/21 06:30 AM

عجب سوالی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من گیلومون رو از انیمه دیجیمون برمیداشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - aizen souske - 2012/01/21 12:58 PM

ميشه ادم هم احضار وكرد؟؟؟؟

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - yahiko - 2012/01/21 03:22 PM

نه منظورش اینه که اگه تو انیمه بتونی انسان یا موجودی انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی !
خب من ۱۰ دم و ریننگان رو بر میداشتم و خود ریکودو!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - aizen souske - 2012/01/21 05:12 PM

من اوچيها مادارا و سنجو هاشيراما رو احضار ميكردم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - sahele_sheni - 2012/01/21 05:14 PM

10 دم رو انتخاب میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - yahiko - 2012/01/21 05:19 PM

پس تو موجود احضارِ منی!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخی کردم ناراحت نشو!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بنده هم ریکودو(دانای ۶ طریقت)ام!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - sahele_sheni - 2012/01/21 05:23 PM

ناراحت نشدم چون واقعی که نیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دانای 6 طریقت دیگه یکم زیادیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه