پارک انیمه
نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: اسب کوچولوی من (/forum-394.html)
+---- موضوع: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... (/thread-22784.html)

صفحه‌ها: 1 2

نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - ملیکا ایچیزن - 2015/12/18 03:21 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - ملیکا ایچیزن - 2015/12/18 03:22 PM

خب حالا کدام شخصیت را بیشتر دوست دارید؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون را جع به انیمه ی پونی و....... - bahar118284 - 2015/12/18 08:25 PM

فقط می خوام بگم که پونی انیمه نیس انیمیشنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - ryomaechizen12 - 2016/04/27 02:51 PM

نظرم اینه که زیاد انیمیشن جالبی نیست یعنی من دوستش ندارم و از هیچ یک از شخصیت هاش خوشم نمیاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - ملیکا ایچیزن - 2016/04/27 02:53 PM

(2016/04/27 02:51 PM)ryomaechizen12 نوشته شده توسط:  نظرم اینه که زیاد انیمیشن جالبی نیست یعنی من دوستش ندارم و از هیچ یک از شخصیت هاش خوشم نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب اینم یه نظره

اما خیییییییییییییییییییییییییلی گوگولی هستن کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - shizuko yagami - 2016/04/27 04:54 PM

^ـ^بچه کونه بود ولی من دوسش داشتم
به داییم اسرار میکردم برام دان کنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - ملیکا ایچیزن - 2016/04/27 06:55 PM

(2016/04/27 04:54 PM)رجی ساکاماکی نوشته شده توسط:  ^ـ^بچه کونه بود ولی من دوسش داشتم
به داییم اسرار میکردم برام دان کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره منم از قیافه هاشون خوشم میاد

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - Hitara - 2016/04/27 06:56 PM

خیلی خوبه ولی پسرا بیشتر دوسش دارن چراشم نمیدونم

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - Miikasa Ackerman - 2016/07/14 01:12 AM

فکر کنم جز مجموعه ای باشه که اصلا قصد تمومی نداره -__-

RE: نظرتون را جع به انیمیشن ی پونی و....... - Mi Hi - 2018/11/23 01:30 PM

(2016/07/14 01:12 AM)Miikasa Ackerman نوشته شده توسط:  فکر کنم جز مجموعه ای باشه که اصلا قصد تمومی نداره -__-

منم همین فکر رو دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بنظرم زیاد از حد بچگونه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما گرافیکش خوب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از اون پونی که موهاش بنفش بود و خودش سفید،خوشم میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته از نظر گرافیکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه