پارک انیمه
دورهمی مانگاخوران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+--- موضوع: دورهمی مانگاخوران (/thread-22736.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

دورهمی مانگاخوران - aiso - 2015/12/13 04:52 PM

کنیچیوا مینا سان !
خوبید ؟
خب با به مقدمه شروع میکنم تا به اهداف برسیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باید بگم که از اونجایی که سرانه مطالعه مانگا خیلی زیاد نیست گفتم حداقل اقلیت مانگا خون (خور ) رو توی سایت حفظ کنیم تا شاید این خانواده با گذر زمان بزرگتر و گسترده شود
تاپیک های زیادی برای بحث به شکل های مختلف توی بخش مباحث مانگا هست ولی هیچوقت چیزی فقط و فقط درباره ی مانگا نداشتیم که بخوایم درباره ی "فقط "مانگا بحث کنیم
اصولا توی تاپیک های بحث درباره ی مانگا و انیمه (مثل تاپیک کافه انیما خودمون ) بیشتر درباره ی انیمه بحث میشه تا مانگا در حالی که میدونیم مادر انبمه ها اکثر مانگا ها هستن و نقش مهمی رو توی این زمینه ایفا میکنن. و این خیلی بده که به اندازه کافی طرفداران خودشو توی سایت نداره.خب ما هم اومدیم یه حرکتی زدیم گفتیم اینجا رو برای مانگا خون هامون بزنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
  • ترجیح اینه که توی این تاپیک:
  • درباره ی مانگا های مختلف بحث کنیم چپتر های جدید رو نقد و بررسی و حتی با هم مقایسه کنیم
  • مانگاهای معروف غیر معروف و سبک های مختلف
  • مسابقات بین خود مانگا خون ها
  • طرح سوال از مانگاهای محبوب (کی بیشتر میدونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
  • و هرچیز دیگه ای که به ذهنتان میاد رو میتونید اینجا عملی کنید...
باشد که جمعی صمیمی باشیم و با دنیای مانگا بیشتر آشنا شیم ^---^

RE: دورهمی مانگاخوران - negar9 - 2015/12/19 11:32 PM

سلام
مثه اینکه هیچکس هیچ حرکتی نمیزنه من شروع میکنم!
عاقا حتما برین این مانگای لسا(lessa)رو بخونید خیلی قشنگه!!!کسی خونده؟
راستش من از این سبک مانگاها خیلی خوشم میاد البته فکر کنم بهشون میگن مانهوا:/(فکر کنم!)
مثلا اون سرخیه شامگاه هم تا یه جاییش خیلی قشنگ بود بعدش مسخره شد ولش کردم:/
فقط بدیه این جور مانگاها اینه که تعداد صفحاتش کمه!ادم هم همش تو کفه داستان میمونه:/
خب حالا کسی از این جور مانگاها خوند?:/

اینم یه عکس!از همون لسا!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این پسره که شبیه دختره همون لسائه!!!!!

RE: دورهمی مانگاخوران - Melika10 - 2015/12/19 11:58 PM

خوب واستا منم حرکت بزنم شرمنده نیافتم !!
خوب می حرفم
میدونید کشیدن مانگا واقعا مهارت میخواد و معمولا افرادی هستند که توی جاهای به خصوص مانگا میکشن
راستش مانگا اصول و قواعد خاصی داره و تو باید بدونی که از خط ها ی مختلف چه جوری استفاده کنی
چون هر خط نشونه یه چیزه و خلاصه مانگا کشیدن الکی نیست خیلی خیلی مهارت میخواد تو باید بتونی یه طرح ذهنی رو چند بار در حالات مختلف بکشی و ....
شرمنده من تا حالا مانگا کار نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دورهمی مانگاخوران - aiso - 2015/12/20 12:28 AM

سلام !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نگار مادر یه خلاصه از داستان میگی؟
من سرخی شامگاه رو باهات موافقم اولش داستان خیلی جدید بود رنگ و لعاب داشت بعد کم کم از وقتی ستز با شخصیت اصلی(الزایمر اسمیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) خوب شد داستان کلا برا من مسخره شد:/
من منهوا کم میخونم کلا رنگی به ما نمیسازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته منهوا غیررنگی داریم مثل نیمه پرنس این دوست داشتم خیلی بامزه بود هر سری یه دل سیر میخندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منهوا گیمر بود خوندم واسه همین رنگی بودن قرنی به بار میخونمش
راستی نوراگامی کسی خونده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پ.ن: لطفا پست های مفید بزنید اسپم ندید
مرسی^-^

RE: دورهمی مانگاخوران - amirmohammad - 2015/12/20 08:39 AM

سلام بر دوستان مانگا خوان
نمیدونم چرا من این تاپیکو ندیدم
یادش بخیر یک زمانی لقب ابرمانگامرد رو داشتم اما الان جوجه مانگامرد هم نیستم
خب میرسیم به معقوله خواندن مانگا.ببینید کم نیستند کسانی که همینجا روزانه یا چند روز یک بار مانگا میخونن اما این مانگا ها شامل چه ژانری میشن خب جای بحث داره.کلا بیشتر جوانان ما به سمت رمان های رمانس کشیده شدند و اگر به کتاب فروشی ها و یا همین نمایشگاه ها دقت کنیم بیشتر کتاب های فروش رفته عاشقانه هستند و این مسئله مانگا رو هم تحت تاثیر قرار داده.
اما من چون عاشقانه نمیخونم بر اساس ژانر چندتا مانگا یا مانهوا معرفی میکنم که امتیاز بالایی دارند.
فانتزی :برسرک(berserk)
تاریخی:وینلند ساگا(vinland saga)-کینگدام (Kingdom)
نوجوانانه :(tower of God)
اکشن :کلیمور (claymore) -فنگ شن جی (feng shen Ji)
هیجانی یا ترسناک:مانستر (monster)

درمورد مانگا نوراگامی بگم که معمولا مانگاهایی که انیمشون درمیاد رو نمیخونم بجز بلیچ و ناروتو که شرایط خاصی دارند. سر این مسئله من مانگا one punch man رو نیمه کاره ول کردم.
درمورد سیاه سفید و رنگی بودن مانهوا بگم که ما مانهوا دو دسته داریم
کره ای و چینی
مانهوا کره ای رنگیه و مانهوا چینی سیاه و سفید
خب تا بحثی دیگر خدا یار و یاورتان

RE: دورهمی مانگاخوران - negar9 - 2015/12/20 11:36 PM

(2015/12/19 11:58 PM)'Melika10' نوشته شده توسط:  خوب واستا منم حرکت بزنم  شرمنده نیافتم !!
خوب می حرفم 
میدونید کشیدن مانگا واقعا مهارت میخواد و معمولا افرادی هستند که توی جاهای به خصوص مانگا میکشن
راستش مانگا اصول و قواعد خاصی داره و تو باید بدونی که از خط ها ی مختلف چه جوری استفاده کنی 
چون هر خط نشونه یه چیزه و خلاصه مانگا کشیدن الکی نیست خیلی خیلی مهارت میخواد تو باید بتونی یه طرح ذهنی رو چند بار در حالات مختلف بکشی و ....
شرمنده من تا حالا مانگا کار نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب ما هم نکشیدیم:/داریم درمورد خوده خوده مانگا حرف میزنیم:/داستان هاشو اینا
(2015/12/20 12:28 AM)'aiso' نوشته شده توسط:  سلام !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
من سرخی شامگاه رو باهات موافقم اولش داستان خیلی جدید بود رنگ و لعاب داشت بعد کم کم از وقتی ستز با شخصیت اصلی(الزایمر اسمیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) خوب شد داستان کلا برا من مسخره شد:/ 
من منهوا کم میخونم کلا رنگی به ما نمیسازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته منهوا غیررنگی داریم مثل نیمه پرنس این دوست داشتم خیلی بامزه بود هر سری یه دل سیر میخندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی نوراگامی کسی خونده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مرسی^-^

اممم خب خلاصش اینا که دیمن ها موجوداتی که از روح انسان تغزیه میکنن به مردم حمله ور میشن اینا رو هیچ جوری نمیشه کشن مگر با نور!اونا توی نور خورشید دووم نمیارن و میمیرن خب دولت هم برای محافظت از مرم یه منطقه  میسازه که دورتا دورش دیواره اونا جا هیچ دیمنی نیست اما مردم زیادی هم بیرون اون منطقه زندگی میکنن داستان اصلی درمورد یه پسره س به اسم راینر که دنبال خواهرشه و .......
چون نمیخوام داستانو لو بدم تا همین حد میگم ولی واقعا قشنگه

اره من اونجایی که اون یارو مو قرمزه پیداش شد گفت من باباتم اما مامانش بود قاطی کردم دیگه نخوندمش:/

نیمه ی پرنس مانهوا بود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهنمیدونستم!!!اره منم خیلی دوسش دارم حتی با این که اون قسمتای اخرش خیلی ابکی بود:/اون جا که اومدن تو دنیای واقعی!

من نوراگامی را همی خواده ام!و از بین انیمه و مانگاش مانگاشو بیشتر دوست دارم!!!!!
(2015/12/20 08:39 AM)'amirmohammad' نوشته شده توسط:   سلام بر دوستان مانگا خوان 
نمیدونم چرا من این تاپیکو ندیدم 
یادش بخیر یک زمانی لقب ابرمانگامرد رو داشتم اما الان جوجه مانگامرد هم نیستم 
خب میرسیم به معقوله خواندن مانگا.ببینید کم نیستند کسانی که همینجا روزانه یا چند روز یک بار مانگا میخونن اما این مانگا ها شامل چه ژانری میشن خب جای بحث داره.کلا بیشتر جوانان ما به سمت رمان های رمانس کشیده شدند و اگر به کتاب فروشی ها و یا همین نمایشگاه ها دقت کنیم بیشتر کتاب های فروش رفته عاشقانه هستند و این مسئله مانگا رو هم تحت تاثیر قرار داده.
اما من چون عاشقانه نمیخونم بر اساس ژانر چندتا مانگا یا مانهوا معرفی میکنم که امتیاز بالایی دارند. 
فانتزی :برسرک(berserk) 
تاریخی:وینلند ساگا(vinland saga)-کینگدام (Kingdom) 
نوجوانانه :(tower of God)
اکشن :کلیمور (claymore) -فنگ شن جی (feng shen Ji)
هیجانی یا ترسناک:مانستر (monster)

درمورد مانگا نوراگامی بگم که معمولا مانگاهایی که انیمشون درمیاد رو نمیخونم بجز بلیچ و ناروتو که شرایط خاصی دارند. سر این مسئله من مانگا one punch man رو نیمه کاره ول کردم.
درمورد سیاه سفید و رنگی بودن مانهوا بگم که ما مانهوا دو دسته داریم 
کره ای و چینی 
مانهوا کره ای رنگیه و مانهوا چینی سیاه و سفید 
خب تا بحثی دیگر خدا یار و یاورتان

من هیچ کدوم از این مانگاههایی که معرفی کردید رو نخوندم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط بخاطر اینکه زیادن!یعنی چپتراشون زیادهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من همینجوریش هم توی مانگاها وقتی دو نفر دارن حرف میزنن یا فکر میکنن اگه بیشتر از5خط باشه و ریز نوشته شده باشه حتی اگه فارسی باشه ازش میگذرم میرم صفحه ی بعد!!!!!!!!!!!!!
اما مانگای مانستر رو به خاطر گرافیکش نمیخونم:/

RE: دورهمی مانگاخوران - aiso - 2015/12/21 03:22 PM

(2015/12/20 11:36 PM)negar9 نوشته شده توسط:  
(2015/12/20 12:28 AM)'aiso' نوشته شده توسط:  سلام !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

مرسی^-^

اممم خب خلاصش اینا که دیمن ها موجوداتی که از روح انسان تغزیه میکنن به مردم حمله ور میشن اینا رو هیچ جوری نمیشه کشن مگر با نور!اونا توی نور خورشید دووم نمیارن و میمیرن خب دولت هم برای محافظت از مرم یه منطقه  میسازه که دورتا دورش دیواره اونا جا هیچ دیمنی نیست اما مردم زیادی هم بیرون اون منطقه زندگی میکنن داستان اصلی درمورد یه پسره س به اسم راینر که دنبال خواهرشه و .......

اره من اونجایی که اون یارو مو قرمزه پیداش شد گفت من باباتم اما مامانش بود قاطی کردم دیگه نخوندمش:/

نیمه ی پرنس مانهوا بود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهنمیدونستم!!!اره منم خیلی دوسش دارم حتی با این که اون قسمتای اخرش خیلی ابکی بود:/اون جا که اومدن تو دنیای واقعی!

من نوراگامی را همی خواده ام!و از بین انیمه و مانگاش مانگاشو بیشتر دوست دارم!!!!!

واجب شد بخونمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دختر عجب مانگا خونده ای بودی رو نمیکردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقا منم آخر نیمه پرنس رو دوست نداشتم خیلی از تصوراتم دور بود پایانش
دیدی پسر و دخترشون هم رفتن تو زندگی دوم؟ دوباره داره مینویسه مانگاکائه

منم مانگا نوراگامی رو بیشتر میپسندم کلا طراحیش خیلی قشنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دی گری من خوندی نگار؟ اونم خیلی قشنگه من داستانش رو دوست داشتم. کلا داستانی که به شخصیت باشه بقیه بخوان نابودش کنن دوست دارم .اینم قشنگ دوستی و اینا رو به نمایش میزاره
قدرت ماورایی توش باشه قشنگه براممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل بلک کلاور که تو همین حوالیه داستانش

نقل قولم خرابه شرمنده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به آقا امیر؛
درمورد مانگا نوراگامی بگم که معمولا مانگاهایی که انیمشون درمیاد رو نمیخونم بجز بلیچ و ناروتو که شرایط خاصی دارند.

جالب اینجا کلا مانگا ها رو که انیمه میکنن یه بخش هاییش خلاصه میشه.مانگا رو که بخونید بهتر میتوانید درک کنید  کلا مانگا خیلی جهات کاملتره.مثل ناروتو که تو مانگا نشون میده چطوری طومار رو به دست میاره تو انیمه نمیده
به نظرم مانگا رو که بخونید مثل این عالم ها میشید به همه چی اگاهید چیزی کم بشه متوجه میشید.حس جالبی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دورهمی مانگاخوران - negar9 - 2015/12/21 04:44 PM

(2015/12/21 03:22 PM)'aiso' نوشته شده توسط:  
(2015/12/20 11:36 PM)'negar9' نوشته شده توسط:  

مرسی^-^

واجب شد بخونمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دختر عجب مانگا خونده ای بودی رو نمیکردیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقا منم آخر نیمه پرنس رو دوست نداشتم خیلی از تصوراتم دور بود پایانش
دیدی پسر و دخترشون هم رفتن تو زندگی دوم؟ دوباره داره مینویسه مانگاکائه

منم مانگا نوراگامی رو بیشتر میپسندم کلا طراحیش خیلی قشنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دی گری من خوندی نگار؟ اونم خیلی قشنگه من داستانش رو دوست داشتم. کلا داستانی که به شخصیت باشه بقیه بخوان نابودش کنن دوست دارم .اینم قشنگ دوستی و اینا رو به نمایش میزاره
قدرت ماورایی توش باشه قشنگه براممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل بلک کلاور که تو همین حوالیه داستانش

بله حتما بخونش!!!
خب دیگه!
من اخرشو دیگه یادم رف بخونم:/از اون چپتر که رفتن یارو مو سفیده رو بگیرن دیگه نخوندم:/
من نمیدونم چرا هر مانگایی معروف میشه باید مانگاکا گند بزنه به داستان-_-

نه نخوندم داستانش چی هست؟؟؟؟
پیام اخلاقی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره بلک کلاور خیلی قشنگ بود!

RE: دورهمی مانگاخوران - aiso - 2016/04/14 11:52 AM

منو منهوا خون کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه قشنگ نشستم منهوا خودم فراوانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اول افسانه شیاطین و خدایان رو خوندم و سول کارتل بعد با مقوله نابلس روبرو شدم(ننه مارال )
تموم که شد رفتم لسا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه!
کلا من درس نخوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نابلس رو خیلی دوست داشتم برخلاف چیزی که فکر میکردم(اینکه شوجو باشه و یا رمانس داشته باشه ) خیلی داستان قوی و شخصیت های خفنی داشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فلش بک ها عالی و کامل و طراحیش هم تو مدت زمان هی پیشرفت کرد و بهتر شد
حالا میرسیم به لسامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لسا از نظر داستانی طنز قشنگی داره و فلسفه هاش هم خیلی جالبن و بشر رو بد تو فکر فرو میبرن. کلا وجود قدرت تو این دو تا داستان بالا الکی به دست نمیاد و خیلی جالب تلاش رو تو داستان گنجوندن
ارتباط ها بین شخصیت ها و نیاز به دوستی تو لسا و نابلس خیلی خوب به تصویر کشیده شده و جالب تر اینکه نشون میده حتی اونایی که قدرت خدا مانند هم دارن به دوست نیازمندن(دو تا شخصیت اصلی هردو داستان)
بهتون پیشنهاد میکنم وقت کردید جفتشون رو بخونیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دورهمی مانگاخوران - aika_chan - 2016/11/04 08:55 AM

منم که الان یه ماهی شده که مانگاخور شدم و اعتیاد شدید پیدا کردم روزی 10 چپتر باید بهم بدن وگرنه میمیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مانگاهای طلوع آرکانا و نوراگامی خیلی قشنگ بودن.
البته بنظرم مانگا اکشن چندان خوب نیس چون تو انیمه دیدن صحنه های اکشن خیلی بهتره.
مثلا سگ های ولگرد بانگومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچون تفاوت مانگا و انیمه ـش هم خیلی خیلی کمه و اگه انیمه ـش رو ببینین چیز زیادی هم از دست نمیدینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه