پارک انیمه
تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-402.html)
+---- موضوع: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو (/thread-21964.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - aika_chan - 2015/09/06 11:21 AM

اینم تاپیک طرفداران ساکونو
نیازی به توضیح نیس شروع کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - dahiya2 - 2015/09/06 04:06 PM

فک نمیکردم طرفدار داشته باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - ***kimia*** - 2015/09/07 06:20 PM

راستش نظر خاصی ندارم...
دختر خیلی خجالتیه...
بدک نیست!

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - diana king - 2015/09/07 06:32 PM

ساکونو بد نیست....

یکم لوسه ولی در کل خوبهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - ryomaechizen12 - 2015/09/12 02:55 AM

منم ازش خوشم مياد البته يكم دختر خيلي خجالتيه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - saeideh joon - 2015/09/12 07:45 AM

میدونین تنها مشکل ساکونو چیه؟
این که از عشقم ریوما خوشش میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
و من واسه همین می خوام خفش کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - ryomaechizen12 - 2015/09/15 01:37 PM

(2015/09/12 07:45 AM)saeideh joon نوشته شده توسط:  میدونین تنها مشکل ساکونو چیه؟
این که از عشقم ریوما خوشش میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و من واسه همین می خوام خفش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

يعني عزيزم منم از ريوما خوشم مياد ميخواي خفم كني ( مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
بيشتر همه ريوما رو دوست دارن (البته اكه كمك خواستي بهم بكو ) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بلاخره عشق منم هست هههههههههههه

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - XxxhatakeaisoxxX - 2015/10/18 12:33 AM

فکر نمیکردم طرفدار داشته باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیشترین مشکلی داره اینه که از داداشم ریوما خوشش میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
من داداشمو به هرکسی نمیدما روش غیرت دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
کاربرای این سایت میخواید دوسش داشته باشیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی ساکونو نمیتونه با اون موهاشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید راضی شدم به یکی دادمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اون شخص ساکونو نیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - aika_chan - 2015/10/18 05:45 PM

ایشاا..... هیچ وقت کسی داداشش رو به ایشون ندهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تاپیک طرفداران ریوزاکی ساکونو - دیانا-d - 2015/10/18 05:49 PM

ولی من خیلی دوسش دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
فقط وقت هایی که با اون لحن میگه ریوما جان یه خورده رو اعصابهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
ولی در کل عاشق خودش و موهاشمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif