پارک انیمه
پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم (/thread-2191.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - kai-r2 - 2011/11/16 11:00 PM

من اومدم اینجا دیدم جای این توپیک تو این سکشن خالیه حالم وحشتناک گرفته شد. اینکه خودم آستین بالا زدم

اینجا کتاب هایی که فکر می کنین خوندن و خریدنشون یا دانلود کردنشون ارزش داره رو به همدیگه معرفی کنین. یه خلاصه کوچولو هم ازش بدید. نظرتون رو هم بگید
اگه یادتونه قیمت و اینکه از کجا خریدید رو هم بگید
اگه توانتون می رسه یه عکس از جلدش هم بذارین اینجا

کتابهای معرفی شده اینجا:
روی عکس کلیک کنید

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - yahiko - 2011/11/16 11:05 PM

هر کتابی باهر موضوعی که باشه مشکلی نیست!!!؟؟

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - sahele_sheni - 2011/11/16 11:10 PM

شعرم حسابه؟
اگه اینجوریه فریدون مشیری عااااااااااااااااااااااالیه حرف همه رو زده

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - kai-r2 - 2011/11/16 11:13 PM

اول از خودم شروع می کنم

یه کتابی که خیلی پیشنهاد می کنم بخرید:
زمانی که یک اثر هنری بودم
اثر: اریک امانوئل اشمیت
انتشارات فراز منتشر کرده
من از کتاب فروشی نیک تو انقلاب خریدم (جلوی دانشگاهه تقریبا)
5000 تومن

پسری در لحظه ی خودکشی، با مرد مرموزی مواجه می شه که از اون می خواد که حالا که جونش ارزشی نداره، خودش رو به اون ببخشه تا ازش یک اثر هنری بسازد. پسر قبول می کند و به اثری تحسین برانگیز تبدیل می شه که بهش لذت زندگی رو می چشونه.....اما درنهایت چیزی برای از دست دادن وجود ندارد... به‌جز آزادی یک نفر...

این کتاب در پشت داستان زیبا و ساده ، مفاهیم فلسفی عمیقی داره..داستان چند لایه اون باعث می شه که یک نوجوان ازش لذت ببره و در آن واحد یک فیلسوف اونو تحسین کنه...تو دانشگاه من این کتابو به هرکی دادم عاشقش شده..حتما بخونین

اینم آدرس انتشارات :
http://www.afrazbook.com/TabId-19-pId-127.aspx

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - yahiko - 2011/11/16 11:28 PM

در واقع یه کتابی هست به عنوان کشکول که نویسنده اش شیخ بهایی است و ارزش خوندن رو داره!!!
اینم از لینکش:
کشکول
من از یه جا دیگه دان کردم اما اینی که گزاشتم از یه جا دیگست!!
اینم منبع و پسورد!

www.takbook.com

قیمت فروش: 8,500 تومان

انتشارات:آدینه سبز_تهران
  • نوع جلد: گالینگور
  • نوع کاغذ: کاغذ عادی
  • صفحه: 530 صفحه
  • 978-964-2937-25-7 :شابک
  • زبان:فارسی

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - kai-r2 - 2011/11/16 11:29 PM

کتاب دومی که می گم بخرید:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سه گانه آتش دزد
اثر: تری دیری
ترجمه حسین ابراهیمی
انتشارات افق
هر جلد رو 3500 تومن خریدم الان شده 4500 تومن (تورم چه می کنه!)
از شهر کتاب کامرانیه. ولی انتشارات جیهون تو انقلاب جلوی دانشگاه هم داره

پرومتئوس الهه نیمه ایزد نیمه انسان است که به خاطر بخشیدن آتش که جسمی ایزدی بوده به انسان ها 200 سال است که اسیر شده و شکنجه می شه. اما به کمک هرکول نجات پیدا می کند. موقع فرار ایزد ایزدان زئوس مچ او رو می گیره و با او قرار می ذاره که اگه یک قهرمان انسان پیدا کنه، گناهانشو می بخشه. اما در همین حال او باید از چنگ محافظ خودش که 200 سال به شکنجه او عادت کرده فرار کند. او تصمیم به سفر در زمان می گیرد تا قهرمانی از جنس انسان پیدا کنه.....

این 3 تا کتاب عالین . نثر تری دیری عالیه و یه استفاده جدید از پاورقی توی کتاب کرده. اینجوری که وسط ماجرای هیجان انگیز داستان یهو میاد یه تیکه خفن می پرونه آدم از خنده روده بر می شه. حتما بخونین. یک داستان تینیجری و اکشن و خیلی خوبیه

مثلا این شروع جلد دومه:
نقل قول: زئوس روي ابري نشسته بود.
اين كارها از كسي ساخته است كه از ايزدان يونان باشد.
شما از اين كارها نكنيد.

چون به نردبان خيلي بلندي احتياج داريد تا خودتان را به ابرها برسانيد، بعد هم به محض اين كه پاي تان را روي ابرها بگذاريد، از ميان آن ها سقوط خواهيد كرد.

آن وقت اين اتفاق همه چيز را به هم مي ريزد، به خصوص اگر كسي زير پاي تان در حال قدم زدن باشد.
فقط آدم هاي خاصي مثل من و بابام توانستيم بالاي ابرها پرواز كنيم.
چه طوري؟ صبر كنيد، مي بينيد.

كجا بودم؟ آها، بله داشتم مي گفتم كه زئوس روي ابرش بود. او كه بال هايش را پوشيده بود، زيباترين چيزي بود كه در تمام عمرتان ديده ايد.

3 تا جلدو 2 روزه خوندم!

اینم آدرس پیج ها:
http://www.jeihoon.com/p-20033--.aspx
http://www.jeihoon.com/p-20037--.aspx
http://www.jeihoon.com/p-20034--.aspx

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - kai-r2 - 2011/11/16 11:31 PM

(2011/11/16 11:28 PM)yahiko نوشته شده توسط:  در واقع یه کتابی هست به عنوان کشکول که نویسنده اش شیخ بهایی است و ارزش خوندن رو داره!!!
اینم از لینکش:
کشکول
من از یه جا دیگه دان کردم اما اینی که گزاشتم از یه جا دیگست!!
اینم منبع و پسورد!

www.takbook.com

بابا علی خوشگل بنویس آدم رغبت کنه بخونه! از من یاد بگیر! نظر خودتو بگو و این کارا......

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - kai-r2 - 2011/11/16 11:32 PM

بابا بچه بگین چه کتابی... از کجا خریدین یا دان کردین. فریدون مشیری کدوم کتابش؟ اصلا بگین چی داشته که خوشتون اومده... بابا یه کم با سلیقه باشین... ای بابا

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - yahiko - 2011/11/16 11:38 PM

میدونی چیه من بیشتر کتابای دینی خوندم و یادم نمیاد نویسنده و قیمتشون چه قدر بود!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی کتاب شیعه پاسخ میدهد و در سایه سار وحی هم جالبن!!!

RE: پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم - kai-r2 - 2011/11/16 11:51 PM

یه کتاب دیگه که پیشنهاد می کنم بخرین

ماجراهای سپتیموس هیپ
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فعلا 4 جلدش تو ایران اومده
اثر: انجی سیج
مترجم: مهرداد مهدویان
انتشارات افق (ناهید و وسعت هم منتشر کردن ولی ترجمه ی خوبی ندارن)
هر جلد تقریبا 650 صفس و بین 7 تا 8 تومنه که قیمت خوبیه برای این همه صفحه
من نصفی رو از شهر کتاب کامرانیه خریدم. یه جلدشو از کتاب فروشی بهمن تو ونک خریدم. آخری رو تو نمایشگاه

ماجرای این کتاب درباره جادو و این حرفاس. ولی من از هری پاتر بیشتر دوسش دارم. اصلا قابل مقایسه نیستن..

ماجرا درباره یه پسر گمشدس به اسم سپتیموس هیپ که پسر یه خانواده ی جادوگره که موقع به دنیا اومدن به پدرش سیلاس هیپ می گن که مرده. سیلاس تو راه که میومده یه دختر با چشم های بنفش پیدا می کنه و کف دست زنش می ذاره...اما بعدا معلوم می شه که سپتیموس در حقیقت
پسر هفتم هفتمين پسر بوده که اگه زنده می موند انسان اسرار آمیزی می شد.....

من عاشق این کتابم . هر جلدشو تو 2 روز خوندم. خیلی قشنگ و فانتزی و جذابه.. اگه کسی داره یا کتابخونه ای می ده حتما بگیرین بخونین عالیه

اینم لینک سایتای معرفی
http://www.jeihoon.com/p-20041--.aspx
http://www.jeihoon.com/p-27953--.aspx
http://www.jeihoon.com/p-20042--.aspx
http://www.jeihoon.com/p-22283--.aspx