پارک انیمه
صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: خادم سیاه - Black Butler (/forum-416.html)
+---- موضوع: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler (/thread-21352.html)

صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - Merida - 2015/08/09 10:25 PM

اینجا هم ویدئو از صدا پیشه های انیمه خادم سیاه بلک باتلر black butler

میزارم براتون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - Merida - 2015/08/09 10:28 PM

یه ویژه برنامه بوده که من فقط 10 دقیقه اولش و پیدا کردم

من اصلا باورم نمیشه صدا یپشه اومینه صدای اندر تیکر بوده -_-

Aparat Movie

RE: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - Merida - 2015/08/09 10:30 PM

این بخشی از برنامه ای که صدا پیشه های خادم سیاه حضور دارن. اینجا مسابقه گذاشتن می خوان ببینن یادشونه که سباستین تو سیزن اول چند بار می گه yes my lord یا نه شما هم حدس بزنین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Aparat Movie

RE: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - Merida - 2015/08/10 01:35 PM

کسی نمی خواد حدس بزنه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - Yu_chan - 2015/08/10 01:38 PM

مری اصلا یادم نیست....
خودت حتما یادتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - Merida - 2015/08/10 01:45 PM

من اخه دیدم برنامه شو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیشه حدس بزنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یس مای لرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ببینم انیمه شو دیدی؟ اگه دیدی چرا توی تاپیک هاش شرکت نمی کنی ایا؟

RE: صدا پیشه های انیمه خادم سیاه| kuroshitsuji| black butler - !Melody - 2015/08/10 03:24 PM

این دوتا رو من دیدم قبلامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یادم نیس دقیقا چندبار گفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی فکنم 20بار بود اره مری?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من وقتی فهمیدم اندرتیکر همون ائومینه س هننننننننننگ کردمO.O