پارک انیمه
ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ (/thread-21340.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - dadadoom - 2015/08/09 04:47 PM

بسم الله الرحمن الرحیم

ماندگارترین انیمیشن تاریخ کدومه؟لزوما منظور این نیست که محبوبترین انیمیشن شما کدومه؛چرکه خیلی از ما گاهی به آثاری ممکنه علاقه نشون بدیم که نه فروش خوبی داشتن و نه بین منتقدین محبوب بودن،اما به نظر شما کدوم انیمیشن سینمایی در طول تاریخ سینمای انیمیشن دنیا بوده که ماندگار شده؟

برای مثال شخصا چندان کارتون"سیندرلا"رو دوست ندارم،اما به نظرم اثر ماندگاریه!

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - Yu_chan - 2015/08/09 04:48 PM

ببخشید شما عنوان توپیکو زدی انیمیشن سینمایی...بعد خودتون گفتید کدوم انیمیشن...
تازه به نظرم این توپیک تکراریه...

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - dadadoom - 2015/08/09 05:05 PM

(2015/08/09 04:48 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  ببخشید شما عنوان توپیکو زدی انیمیشن سینمایی...بعد خودتون گفتید کدوم انیمیشن...
تازه به نظرم این توپیک تکراریه...

راستش در مورد تکراری بودن حالاکه گفتید ، الآن دیگه مطمئن نیستم بنابراین اظهارنظری نمی کنم!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifاما فک می کنم وقتی عنوان رو به قول شما زدم"انیمیشن سینمایی"دیگه لازم نباشه تو توضیحاتم هم قید"سینمایی"روتکرار کنم!نکته ی پیچیده ای نیست که احتیاج به توضیح و تکرار بیشتر برا کاربرا باشه؛اونقدر سرراست هست که هرکی میخونه خودش بگیره!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - Yu_chan - 2015/08/09 05:09 PM

نقل قول: راستش در مورد تکراری بودن حالاکه گفتید ، الآن دیگه مطمئن نیستم بنابراین اظهارنظری نمی کنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاما فک می کنم وقتی عنوان رو به قول شما زدم"انیمیشن سینمایی"دیگه لازم نباشه تو توضیحاتم هم قید"سینمایی"روتکرار کنم!نکته ی پیچیده ای نیست که احتیاج به توضیح و تکرار بیشتر برا کاربرا باشه؛اونقدر سرراست هست که هرکی میخونه خودش بگیره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من فقط خواستم عدم هماهنگی عنوان و متن تاپیکو بهتون نشون بدم...^^

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - shinku - 2015/08/09 07:36 PM

زیبای خفته و دیو و دلبر و علائدین بنظرم اینا خیلی ماندگارن.
دریاچه قو هم باید ماندگار بشه.من خودم از باربی خوشم نمیاد داستانشم که خیلی لوس و بیمزه بود ولی اهنگش فوقالعاده بود.بخاطر همین اهنگش میتونه خیلی ماندگار بشه.

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - Sara Teskino - 2015/08/12 02:47 PM

بنظر منم سیندرلا و پری دریایی و زیبای خفته خیلی ماندگارن ..البته علاء الدین هم همینطور ..تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - Salmanfz - 2015/08/12 02:49 PM

خب باید بگید از چه لحاظ ماندگار

سیندرلا ، سندباد .

کارتون های قدیمی بعضی هاشون ماندگار بودن

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - Mmpunisher - 2017/07/07 09:50 AM

شیرشاه
واقعا حکم پدرخوانده رو در دنیای انیمیشن داره
از نظر من ماندگار ترینه

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - HERMAN - 2017/08/06 02:27 AM

بچه رئیس

یکی از بهترین عناوینی که میتونم معرفی کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ماندگار ترین انیمیشن سینمایی تاریخ از دید شما؟ - santasolo - 2017/08/13 12:06 AM

up
یک انیمیشن درام تمام عیار