پارک انیمه
چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ (/thread-21112.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - Aisan - 2015/07/29 11:28 AM

شما چطور با این انیمه آشنا شدید و آیا مایل هستید که فصل های بعدی این انیمه رو دنبال کنید؟

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - "Maryam" - 2015/07/29 11:30 AM

آره خیلی منتظر فصل بعدیشم ببینم چی میشه.من موقعی که در حال پخش بود دوستم
بهم پیشنهاد کرد ببینم منم دانلود کردم وخوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - white knight - 2015/07/29 11:30 AM

1-اسمش برام جالب بود!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2-توسط شخص شخیص خودتون!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - !Miss Elsa - 2015/07/29 12:03 PM

خوب باید بگم عکساش برام جالب بود!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد یک دو هفته ای در به در دنبال انیمش بودم!‍مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد دیگه رفتم سراغ مری یکم توضیح دادم یادش نیومد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد رفتم دنبال عکساش بش نشون دادممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری شد فرشته نجات و بهم گفت اسمشومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعدش به همه معرفیش کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته همه یه کساییی که اون روزا انلاین بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - Rayan - 2015/07/29 12:29 PM

من خیلی تعریفش رو توی پارک شنیده بودم و واقعا کنجکاو بودم که بدونم چیه...که یک روز یکی از دوستانم بهم انیمش رو داد(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
من ک دیگه تا 2015/10 نفله میشم....بی صبرانه منتظر فصل جدیدشم...

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - Aisan - 2015/07/29 12:32 PM

یه روزی از روزا که تو پارک انیمه بیکار نشسته بودیم یهو میس السا دوید و اومد تو کوچهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد بهم گفت آخرین اسرافیل ببینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
بدون هییییییییچ مقدمه ای...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ماهم رفتیم دیدیم و کیف کردیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - Yu_chan - 2015/07/30 09:55 AM

من یه میکس عالییییییییی اونم به طور اتفاقی ازش دیدم
خیلی خوشم اومد تصمیم گرفتم ببینمش...

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - pary! - 2015/07/31 11:38 AM

خوب یه عکس از کرول دیدم بعد رفتم دیدم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد رفتم به مری گفتم مری گفت حوصله ندارم ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برا تابستون تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - سعیده جون - 2015/07/31 11:55 AM

از هیچ جا
چون ندیدمش

RE: چگونه با این انیمه آشنا شدید؟ - Nao-chan - 2016/02/18 12:28 PM

خب همینجوری داشتم به لیست انیمه های بهار 2015 نگا مینداختم که چشمم افتاد به آخرین سراف،دیدم هم داستانش باحال و جذابه هم کاراکتراش بعد تصمیم گرفتم که وقتی پخشش شروع شد ببینم و دیدم و الآنم عاشق این انیمه شدم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif