پارک انیمه
مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! (/thread-20639.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - Yu_chan - 2015/11/02 03:59 PM

من خودم نظرم رو بسکتبال کوروکو هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا خیلی جال تره!!

RE: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - Soul Killer - 2015/11/03 03:36 PM

شاهزاده تنیس
خیلی باحالتره
خنده دار تره

RE: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - bahar118284 - 2015/11/20 09:28 PM

خب من بسکتبالو درست ندیدم ولی اگه مانگاشو ببینید...حالا ولش کن ولی کلا بعضی جاهاشو که دیدم بد نبود ولی کلا شاهزاده تنیس بهترهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - Miikasa Ackerman - 2016/07/09 07:38 AM

خی این بلاخره یه مقایسه خوبیه بین دو تا انیمه ی ورزشی
من به"شاهزاده تنیس" رای میدم چونکه بهتر میتونم با شخصیت هاش
ارتباط برقرار کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifاون یکی انیمه به نظرم سرده!
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - shizuko yagami - 2016/07/09 08:22 AM

انیمه شاهزاده تنیس توی  گرافیک بهتره!
توی شخصیت پردازی مساوی هستن!
ولی دیالوگها توی انیمه کوروکو نو بسکت خیلی بهتر بودنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: مقایسه دو انیمه شاهزاده تنیس و یسکتبال کورکو! - Mi Hi - 2019/09/20 10:35 AM

بسکتبال کوروکو رو ندیدم ولی در کل بنظرم تو هردوشون خیلی غلو کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا با این مسئله کار ندارم تو هر انیمه ای این کارو میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بنظرم شاهزاده ی تنیس قشنگ ترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه