پارک انیمه
معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید (/thread-20629.html)

معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - diana king - 2015/07/14 06:01 PM

[attachment=77161]
[attachment=77162]
[attachment=77160]
مجموعه ماجراهای مدرسه وی ساید که در ایران با نام مدرسه کج و کوله هم به چاپ رسیده
یه مجموعه سه جلدی از یک از ماهرترین طنز نویسای آمریکایی به نام لوییس سکر هست.

این کتاب رو به همه ی طنز دوستان توصیه میکنم.
نويسنده:
 لوييس سكر
مترجم:[align=-webkit-right] سپيده خليلي
ناشر:[align=-webkit-right] قدياني

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - ~Linda~ - 2015/09/22 12:15 AM

اگه پیدا کنم می گیرم و می خوانم.........
شما خودتون این کتاب رو خواندید.....
؟؟؟؟؟؟

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - diana king - 2015/10/29 06:36 PM

بعله خودم خوندمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - ⓜⓡ.TERABYTE - 2015/11/20 08:12 PM

من این کتاب و دیدم ولی تو خردینش شک داشتم قد طنزه جالبه یا نه

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - diana king - 2015/11/21 06:05 PM

بعله جالبه 
لوییس سکر طنز پرداز ماهر و مشهوریه کتاب گودال ها هم اثر خودشه فک کنم باید یه تاپیک کامل برای معرفیش بزنم.....
چون تو ایران زیاد شناخته نشده ،کلا تو ایران به کتاب هایی که جنبه ی طنز دارن حالا چه ایرانی چه خارجی توجهی نمیشه!
نوجوانان مثل خود من ههمش دنبال آثار فانتزین !!!یا عاشقانه...بزرگسالا هم که کلا سراغ کتاب نمیرن به جز یه عده ی خاصتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - !Web Prince - 2015/12/30 09:36 AM

منم این کتاب ها رو خوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی جالبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاسم این کتاب رو مدرسه کج و کوله یا مدرسه کنار جاده Wayside School هم ترجمه کردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهداستانش در مورد مدرسه ای هست که قراره 30 تا کلاس تو یک طبقه داشته باشه ولی پیمانکارش اشتباهی یک کلاس تو هر 30 طبقه اش درست کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه طبقه 19 هم نامرئی هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته پیمانکار بابت این اشتباهش عذرخواهی کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اتفاق های جالبی توی این کلاس ها میفته که به صورت داستان های کوتاه نوشته شده. توی همه کتاب ها فصل 19 تفاوت خاصی با بقیه فصل ها داره، توی کتاب اول اصلا فصل 19 نداریم ولی توی کتاب دوم سه تا فصل 19 داریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فصل 17 هم توی همه کتاب ها در مورد اتفاقات وارونه هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توی کتاب اول فصل 17 در مورد دانش آموزی هست که جملات رو از پایین به بالا می خونه، توی کتاب دوم در مورد دانش آموزی هست که پاراگراف ها رو به طور معکوس می خونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

لوییس سکر ایدۀ این داستان رو وقتی ناظم یه مدرسه ابتدایی بوده به ذهنش رسیده

(2015/11/21 06:05 PM)diana king نوشته شده توسط:  چون تو ایران زیاد شناخته نشده ،کلا تو ایران به کتاب هایی که جنبه ی طنز دارن حالا چه ایرانی چه خارجی توجهی نمیشه!
نوجوانان مثل خود من ههمش دنبال آثار فانتزین !!!یا عاشقانه...بزرگسالا هم که کلا سراغ کتاب نمیرن به جز یه عده ی خاصتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
دلیلش اینه که همه مثل خود بعضیا خرخونن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - diana king - 2015/12/30 04:24 PM

من که اون بعضی ها رو نمیشناسمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - !Web Prince - 2015/12/30 04:27 PM

(2015/12/30 04:24 PM)diana king نوشته شده توسط:  من که اون بعضی ها رو نمیشناسمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ولی ما میشناسیم و حاضریم به همه لو بدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - diana king - 2015/12/30 04:30 PM

خوش به حالتون که میشناسیدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
لو بدهید....احتمالا منظورتون یکی از شخصیت های داستانه!
چون اینجا تاپیک معرفی کتابه نه تاپیک معرفی خرخون های پارکتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: معرفی کتاب طنز:مدرسه وی ساید - sania - 2016/01/04 09:47 AM

میرم میخونم به نظر جالب میان