پارک انیمه
داستان کوتاه بساز! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: داستان کوتاه بساز! (/thread-20477.html)

صفحه‌ها: 1 2

داستان کوتاه بساز! - Yu_chan - 2015/07/10 03:58 PM

خب......
یکی از محتوا های زیرو انتخاب کن بعد برامون با کلمه هاش یه داستان کوتاه طنز بساز یادت نره طنز باش! 
منتظریم
اعتبار و تشکر یادت نره! 
^_^

RE: داستان کوتاه بساز! - avatar_sh - 2015/08/23 04:48 PM

تزوکا- سبزی- حیاط- بالن- یویی
یه روز تزوکا داشت سبزی خورد میکرد یویی اومد گفت بلد نیستی سبزی خورد کنی برداشت برد تو حیاط خورد کرد خخخخخ خیلی بانمکم بخدا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دارماز خنده میترکم

RE: داستان کوتاه بساز! - Michiru - 2015/08/27 01:59 PM

ظرف غذا- آکاشی- هیناتا- باشگاه تنیس- ماشین
هیناتا داشت وآکاشی با ماشین داشتن میرفتن باشگاه تنیس !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی رسیدن آکاشی گفت : برگرد ! من ظرف غذامو جا گذاشتم !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان کوتاه بساز! - Yu_chan - 2015/08/29 12:04 PM

(2015/08/27 01:59 PM)Michiru نوشته شده توسط:  ظرف غذا- آکاشی- هیناتا- باشگاه تنیس- ماشین
هیناتا داشت وآکاشی با ماشین داشتن میرفتن باشگاه تنیس !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی رسیدن آکاشی گفت : برگرد ! من ظرف غذامو جا گذاشتم !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خخخخخ
انصافا باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهایولمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان کوتاه بساز! - Salmanfz - 2015/08/30 01:09 AM

نقل قول: تزوکا- سبزی- حیاط- بالن- یویی

یویی از حیاط خونشون تزوکا رو تو بالن میبینهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد از خنده(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) غش میکنه رو سبزی های هرز و کثیفمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان کوتاه بساز! - Yu_chan - 2015/11/02 04:28 PM

نقل قول: لایتو- کونان- ایدا ریکو- مدرسه- خیابون
خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کونان و لایتو داشتن میرفتن مدرسه که یهو وسط خیابون ایدا ریکو رو دیدن که داره یکیو انالیز میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان کوتاه بساز! - saeideh joon - 2015/11/03 03:18 PM

ریوما - میدوریما- باغ سیب- دوچرخه- توپ فوتبال
یه روز ریوما سوار دوچرخه شد و رفت به یه باغ سیب.
صاحب باغ اسمش میدوریما بود .
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
میدوریما که ریوما رو تو باغش دید با عصبانیت با توپ فوتبالی که دستش بود
زد به سر ریوما !
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
.
.
.
.
.
در ادامه من میدوریما رو خفه کردم چون عشقم راهی بیمارستان شد!!!
(عشقم ریوماست)

RE: داستان کوتاه بساز! - bahar118284 - 2015/11/20 09:33 PM

ریوما-میدوریما-باغ سیب-دوچرخه-توپ فوتبال
یه روز ریوما سوار دوچرخه ی مومو داشت می رفت بعد به یه تابلو رسید که روش نوشته بود میدوریما بعد چون راوی نمی دونست چیه یه خمیازه کشید و ادامه داد تا رسید به یه باغ که رو تابلوش نوشته بود باغ سیب ولی توش پر توپ فوتبال بود بعد چون نویسنده خوابش میومد رفت دوچرخه ی مومو رو داد و رفت حموم ولی نامرد نذاشت ویسنده بقیشو ببینه
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifخیلیم بانمکم هه هه خخ

RE: داستان کوتاه بساز! - digimon81 - 2015/11/28 03:50 PM

یه روزی داشتم با توپ فوتبال بازی می کردم دیدم ریوما بیهوش افتاده با دوچرخه بردمش بیمارستان اسم دکتر میدوریما یکی از بهتری پژشک ها ولی کاری نتونست بکنه
من رفتم باغ سیب از اونجا براش یه سیب  اوردم خوردوخوب شد
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: داستان کوتاه بساز! - Ender Creeper - 2015/11/28 08:07 PM

یه روز ریوما داشت با دوچرخه میرفت که رسید به یه باغ سیب که توش یه توپ فوتبال بود. جو گیر شد و اومد توپ رو با راکت تنیس شوت کرد رفت فضا و به یک نور تبدیل شد. یه نفر اومد گفت: من میدوریما هستم، توپ منو ندیدی? یه توپ فوتبال!
و بدین ترتیب قاتل ریوما مشخص شد!
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif