پارک انیمه
بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ (/thread-20011.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Kradness - 2015/06/26 05:19 PM

بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟
من که به شخصه از انیمه های خون اشامی متنفرم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
اما انیمه owari no seraph بهترین خون اشامی بود تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
diabolik lovers افتضاح ترین خون اشامی بود  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

نظر شما چیه؟؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - anime_lover - 2015/06/26 05:26 PM

بهترینش انیمه ی owari no seraph هست.

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Kradness - 2015/06/26 05:27 PM

(2015/06/26 05:26 PM)'anime_lover' نوشته شده توسط:  بهترینش انیمه ی owari no seraph هست.

باید بهترین و بدترین رو بگی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - anime_lover - 2015/06/26 06:28 PM

بدترین هم blood lad هست

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Sakura - sama - 2015/06/27 01:59 AM

بهترین از نظر من عاشقان شیطانیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif 
بدترین Blood Ladتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - !Miss Elsa - 2015/06/27 02:04 AM

عاشقانه شیطانی خوب بود
بد ترینشو نمیتونم انتخاب کنم

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - bita_r - 2015/06/27 02:07 AM

شواليه ی خون اشام بهترينه
بدترين هم هنوز پی نبردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Setare Uchiha - 2015/07/15 05:44 PM

عاشقان شیطانی بهترینه اما شیکی هم خوبه .
بدترین اصلا وجود نداره !

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - shinku - 2015/07/15 05:56 PM

بهترینشون شوالیه ی خون اشام هستش
بدترین همblood lad
انیمه ی owari no seraph رو من خیلی دوس دارم ولی انیمش فصل اولش پایانی نداشت فصل دومش هم پاییز میاد برا همین نمیشه درموردش نظر داد

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - an Uchiha - 2015/07/23 05:55 PM

(2015/06/26 05:19 PM)Neko Chan نوشته شده توسط:  بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟
من که به شخصه از انیمه های خون اشامی متنفرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما انیمه owari no seraph بهترین خون اشامی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
diabolik lovers افتضاح ترین خون اشامی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظر شما چیه؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من کاملا با نظر شما موافقم! عاشقان شیطانی خیلی مسخره....بود. owari no seraph هم بد نبود...اخرش خوب تموم نشد و حتما باید فصل دوم هم داشته باشه