پارک انیمه
اولویت بندی شما بین گون ، کیلوا ، کوراپیکا ، لیوریو و هیسوکا چیه؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: شکارچی x شکارچی - Hunter X Hunter (/forum-364.html)
+---- موضوع: اولویت بندی شما بین گون ، کیلوا ، کوراپیکا ، لیوریو و هیسوکا چیه؟؟؟ (/thread-19522.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

اولویت بندی شما بین گون ، کیلوا ، کوراپیکا ، لیوریو و هیسوکا چیه؟؟؟ - abaneh - 2013/04/25 08:09 PM

اولویت بندی شما بین گون ، کیلوا ، کوراپیکا ، لیوریو و هیسوکا چیه؟؟؟

گون
[attachment=20249]
كيلوا
[attachment=20250]
كوراپيكا
[attachment=20251]
ليورليو

[attachment=20252]
هيسوكا
[attachment=20253]

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - ramin 99 - 2013/04/26 12:14 AM

من به لیورلیو رای دادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - abaneh - 2013/04/26 11:24 AM

ليورليو كه اصلا قدرت خاصي نداره تو آزمون هانتر هم به زور تونست قبول بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - ramin 99 - 2013/04/26 11:36 AM

نه اینجور کاراکتر ها اول ضعیفن
بعدن قوی میشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - abaneh - 2013/04/26 12:20 PM

نقل قول: نه اینجور کاراکتر ها اول ضعیفن
بعدن قوی میشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه اشتباه ميكني ايندفعه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ليورليو دوست داره دكتر بشه تو فاز مبارزه نيست يعني تو مبارزها بيشتر از زبونش كار ميكشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - ramin 99 - 2013/04/26 01:25 PM

(2013/04/26 12:20 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
نقل قول: نه اینجور کاراکتر ها اول ضعیفن
نه اشتباه ميكني ايندفعه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ليورليو دوست داره دكتر بشه تو فاز مبارزه نيست يعني تو مبارزها بيشتر از زبونش كار ميكشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من مجبورش میکنم مبارزه کنه اینجوری خوبه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - abaneh - 2013/04/26 06:48 PM

نقل قول: من مجبورش میکنم مبارزه کنه اینجوری خوبه ؟
نميشه از ميونه اين همه كاركتر ليورليو ضعيف تره .

تا اينجا كه ديدم كسي نتونسته هيسوكا رو شكست بده فعلا اون قويتره!

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - ramin 99 - 2013/04/26 08:05 PM

(2013/04/26 06:48 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
نقل قول: من مجبورش میکنم مبارزه کنه اینجوری خوبه ؟
نميشه از ميونه اين همه كاركتر ليورليو ضعيف تره .

تا اينجا كه ديدم كسي نتونسته هيسوكا رو شكست بده فعلا اون قويتره!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خب من یکاریش میکنم قوی بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا اینقدر تو ذوق من میزنی ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - abaneh - 2013/04/26 08:47 PM

نقل قول: مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خب من یکاریش میکنم قوی بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا اینقدر تو ذوق من میزنی ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب باشه تو بشو استادش خوبه!!!........رن و زتسو و اينا رو بهش ياد بده تا وقتي اسم هيسوكا رو يشنوه مثل بيد نلرزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كدوم قويتره؟؟؟ - ramin 99 - 2013/04/27 12:56 PM

(2013/04/26 08:47 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
نقل قول: مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خب من یکاریش میکنم قوی بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب باشه تو بشو استادش خوبه!!!........رن و زتسو و اينا رو بهش ياد بده تا وقتي اسم هيسوكا رو يشنوه مثل بيد نلرزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه یکجوری بهش اموزش میدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هیسوکا اسمشو بشنوه 2 پا قرض بگیره فرار کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه