پارک انیمه
اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ (/thread-19477.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - Kradness - 2015/06/10 11:56 AM

اگه یه غول خانوادتو بخوره چکار میکردی؟
1. انتقام میگرفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2. نوش جونش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
3. از غول میترسم پس بنابراین: الللللللللللفراااااااااااااااااار! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
4. خودت بوگو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - misaki mei - 2015/06/10 12:15 PM

انتقام می گرفتتتتتمممتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
البته این درمورد برادر عزیزم نیست،اگه دو دل بخوره یا نه حتما تشویقش می کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif  

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - ×Freak× - 2015/06/10 12:34 PM

خیلی باحاله...
1. جلوشو میگرفتم...
2.افسردگی میگرفتم...
3. از تنهایی لذت میبردم.!

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - Kradness - 2015/06/10 12:35 PM

من: انتقام میگیرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))))))))

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - "Maryam" - 2015/06/10 12:42 PM

توقع نداری که وایسیم نگاه کنیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من به شخصه میرفتم خوردش میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - Hyori Ackerman - 2015/06/25 08:11 AM

فقط انتقام :مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - Arararagi - 2015/06/25 09:44 AM

انتقام میگرفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شایدم فرار کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - manena jooon - 2015/08/02 10:58 AM

الفرارتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بعدش که گم گور شدم گریه میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifافسرده میشدم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتا یه سال غصه می خوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدش از اینکه کسی پیشم نیست تا بهت بگه برو درستو بخون لذت میبردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - Yoko Ackerman - 2015/08/02 11:43 AM

(2015/06/10 12:42 PM)'Annie Ackerman' نوشته شده توسط:  توقع نداری که وایسیم نگاه کنیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من به شخصه میرفتم خوردش میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آها اونوقت میشه بفرمایین با چی میخواستین خوردش کنین؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بنده اول گریه میکردم
بعد افسرده میشدم
بعدش میرفتم جزو ارتشی سپاهی چیزی میشدم واسه انتقام

RE: اگه یه غول خانوادتو بخوره؟ - "Maryam" - 2015/08/02 11:45 AM

(2015/08/02 11:43 AM)Yoko Ackerman نوشته شده توسط:  
(2015/06/10 12:42 PM)'Annie Ackerman' نوشته شده توسط:  توقع نداری که وایسیم نگاه کنیم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آها اونوقت میشه بفرمایین با چی میخواستین خوردش کنین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بنده اول گریه میکردم
بعد افسرده میشدم
بعدش میرفتم جزو ارتشی سپاهی چیزی میشدم واسه انتقام

پدیده ای هست به نام ابزار مانور سه بعدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه با اون لت وپارش می کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه