پارک انیمه
دستور تهیه معجون های اینویی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: دستور تهیه معجون های اینویی (/thread-19414.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - Hyori Ackerman - 2015/06/07 02:44 PM

من کره رو با آب قاطی کردم و خوردم.....جاتون خالی خیلی خیلی خوشمزه بود.اما معده م شدید درد گرفتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
به قول فوجی :میخوام یه بار دیگه امتحانش کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - Rayan - 2015/06/07 02:59 PM

(2015/06/07 02:44 PM)hitomy نوشته شده توسط:  من کره رو با آب قاطی کردم و خوردم.....جاتون خالی خیلی خیلی خوشمزه بود.اما معده م شدید درد گرفتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
هنوز زنده ای؟؟؟؟؟خدا به معده هاتون رحم کنه...
ب نظره من
مقداری خاک باغچه(خیلی کم)
کره ی بادام زمینی
آب(هر آبی ک دلم میخواستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
چند تا برگ درخت
چند تا خرمگس مرده
هزار پا
دستور تهیه
برگ های درخت را خوب بجوشانید و بعد آنها را خوب له کنید و با کره ی بادام زمینی در قابلمه خوب هم بزنید ...سپس یک قاشق مربا خوری خاک باغچه اضافه کرده و خر مگس های مرده را به همراه هزار پا ها بکوبید...(هر چی تعداد هزار پا ها بیشتر=تلفات بیشتر)
سپس پودری ک حاصل از کوبیده شدن آنها است را به ظرفی که در آن کره ی بادام زمینی و برگ درخت است اضافه کنید و آبه مورد نظر را اضافه کنید و ب مدت 10 دقیقه خوب هم بزنید تا رنگه معجون از سبز لجنی به نارنجی تیره تغیر کند....حالا این شما و این معجونه مرگ!!!
نوش جان!!!!
موارد قابله کاربرد:
نفله کردن دبیر ریاضی،ادبیات،عربی
نابود سازی دشمنان
استفاده به جای اسید!!!!!

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - Akaito - 2015/06/09 06:44 PM

1. خربزه
2. عسل
(این دوتا با هم نمیسازن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
3. مگس (زیاد شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
4. پیاز (تلخه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
5. هندونه (شاید بتونه معجون رو شیرین کنه، با عسل هم نمیسازه)
تو اینارو با هم قاطی کن؛ دیگه به فنا میری  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - Hyori Ackerman - 2015/06/10 03:24 PM

من خودم شخصا معجون پنالتیش رو دوست دارم چون وقتی به بازیکنا نشون میداد اونا سخت برای دویدن تلاش میکردنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - miss tezuka - 2015/06/10 04:17 PM

(2015/06/07 12:02 PM)hitomy نوشته شده توسط:  دوستان..نوشیدنی رو خوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدا بقیشو رحم کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدا رحمتت کنه
خواهر خوبی بودی

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - miss tezuka - 2015/06/11 03:52 PM

(2015/06/09 06:44 PM)Ryoma نوشته شده توسط:  1. خربزه
2. عسل
(این دوتا با هم نمیسازن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
3. مگس (زیاد شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
4. پیاز (تلخه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
5. هندونه (شاید بتونه معجون رو شیرین کنه، با عسل هم نمیسازه)
تو اینارو با هم قاطی کن؛ دیگه به فنا میری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مگه میخوایم خودکشی کنیم
خربزه و عسل که بخوری مردی

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - raha-midorima - 2015/06/11 03:57 PM

شما ها هنوز بلد نیستین نوشیدنی درست کنید نیاز نیست توش حشره بریزید باید این کار رو کنید اول می ریم و یکم شیر تازه میاریم بعد با دوغ مخلوط می کنیم چای به انداز نصف شیشه می اندازیم خوب هم می زنیم یک حالت خاکستری می شه که این رنگ برای نوشیدنی اینوی خوب نیست و زیاد ترسناک نیست خوب حالا شربت ابلیمو می ریزیم تو+یکم ماست موسیر بعدشم هویچ می اندازی با نسکافه یک پیاز با پوست می اندازیم تو با دوقاشق ماست بعد می گذاریم تو هم زن بعد از ده دقیقه در می اریم از صافی ردش می کنیم بعدش می بینیم هنوز رنگش بی خود یکم رنگ دهنده غذا که قرمز باشه بهش می زنیم این می شه نوشیدنی پنالتی اینویی

ولی برای فوجی بی تاثیره باید چه کار کنیم
خوب یکم فلفل +عسل و دارچین و زعفران می اندازیم تو اگه دیدیدیم بازم رو فوجی نتیجه نمی ده برای فوجی یک مقدار ماده خواب اور مثل قرص خواب از اینایی که فیل رو می اندازه می اندازیم که دیگه نتونه به بقیه پیشنهاد بده و کارش یک سره بشه

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - Rayan - 2015/06/11 06:27 PM

(2015/06/11 03:57 PM)دیجیمون نوشته شده توسط:  شما ها هنوز بلد نیستین نوشیدنی درست کنید نیاز نیست توش حشره بریزید باید این کار رو کنید اول می ریم و یکم شیر تازه میاریم بعد با دوغ مخلوط می کنیم چای به انداز نصف شیشه می اندازیم خوب هم می زنیم یک حالت خاکستری می شه که این رنگ برای نوشیدنی اینوی خوب نیست و زیاد ترسناک نیست خوب حالا شربت ابلیمو می ریزیم تو+یکم ماست موسیر بعدشم هویچ می اندازی با نسکافه یک پیاز با پوست می اندازیم تو با دوقاشق ماست بعد می گذاریم تو هم زن بعد از ده دقیقه در می اریم از صافی ردش می کنیم بعدش می بینیم هنوز رنگش بی خود یکم رنگ دهنده غذا که قرمز باشه بهش می زنیم این می شه نوشیدنی پنالتی اینویی

خوب یکم فلفل +عسل و دارچین و زعفران می اندازیم تو اگه دیدیدیم بازم رو فوجی نتیجه نمی ده برای فوجی یک مقدار ماده خواب اور مثل قرص خواب از اینایی که فیل رو می اندازه می اندازیم که دیگه نتونه به بقیه پیشنهاد بده و کارش یک سره بشه
نه باور کن دوسته عزیز...با دستور تهیه ای ک شما دادی فوجی ک هیچی خود اینویی هم نفله میشه....
من عمرا بزارم فوجی اینا رو بخوره:$

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - raha-midorima - 2015/06/11 07:38 PM

(2015/06/11 06:27 PM)'*Dante*' نوشته شده توسط:  
(2015/06/11 03:57 PM)'دیجیمون' نوشته شده توسط:  شما ها هنوز بلد نیستین نوشیدنی درست کنید نیاز نیست توش حشره بریزید باید این کار رو کنید اول می ریم و یکم شیر تازه میاریم بعد با دوغ مخلوط می کنیم چای به انداز نصف شیشه می اندازیم خوب هم می زنیم یک حالت خاکستری می شه که این رنگ برای نوشیدنی اینوی خوب نیست و زیاد ترسناک نیست خوب حالا شربت ابلیمو می ریزیم تو+یکم ماست موسیر بعدشم هویچ می اندازی با نسکافه یک پیاز با پوست می اندازیم تو با دوقاشق ماست بعد می گذاریم تو هم زن بعد از ده دقیقه در می اریم از صافی ردش می کنیم بعدش می بینیم هنوز رنگش بی خود یکم رنگ دهنده غذا که قرمز باشه بهش می زنیم این می شه نوشیدنی پنالتی اینویی

نه باور کن دوسته عزیز...با دستور تهیه ای ک شما دادی فوجی ک هیچی خود اینویی هم نفله میشه....
من عمرا بزارم فوجی اینا رو بخوره:$

داداش دیر رسیدی به فوجی خوروندمش ولی هیچیش نشد و به همه پیشنهاد کرد ازش امتحان کنند جلوی همه هم ضایع شدم و همه بهم خندیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا فهمیدم این فوجی چی  امیدوارم اینویی یک کاری کنه البته تو یکی از قسمت ها که بولینگ بازی کردن دیدم که اینویی نوشیدنی طراحی کرد که فوجی هم از پا انداخت ولی نمی دونم چرا من موفق نشدم

RE: دستور تهیه معجون های اینویی - Rayan - 2015/06/11 07:42 PM

ی بار یکی از معجون های اینویی تونست....قسمتی ک رفتند بولینگ....مواد لازم برای تهیش رو گیر بیار، بعد هر کدوم رو دو برابر قوی تر کن....
ن شوخی کردم...اینکارو نکنی ها....اگه هم معجونه رو درست کردی به فوجی ندی وگرنه من خودمو میکشم....