پارک انیمه
گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+---- انجمن: مانگای ناروتو (/forum-76.html)
+---- موضوع: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage (/thread-19192.html)

گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - زاواره - 2015/05/26 01:12 PM

سلام بچه هاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
این مانگا همون طور که میدونین سری جدید مانگای ناروتوئه که در ادامه ی ناروتو شیپودن نوشته شده و در مورد بچه های کاراکتر های ناروتوئهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بیاین اینجا در مورد این مانگا بیشتر گفت و گو کنیم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - negar9 - 2015/05/26 02:04 PM

بهن ظرم سرتاسرش مزخرفه ....چندتا از دلایل اصلیم
خب اولا ساکورا رو مثه یه احمق ضعیف جلوه دادن
ناروتو خیلی خشک و جدی شده
ساسکه.......باز خوبه چون شبیه شخصیت قدیمیش هست

(چه قدر بد خرف زدم انگار دلم پر بوده من به خاطر لحنم معذرت میخوام!)
الان فکر میکنم داستانش جالب شده اما خب من ناروتو رو بیشتر دوست دارم! یه جورایی داستانش تکراریه خود اتفاقاتش نه روند داستان رو میگم....!

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - زاواره - 2015/05/27 08:37 AM

اتفاقا باحاله کهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ماجراهای جدیدی در انتظاره فعلا که فقط 4 چپتر ازش گذشتهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - an Uchiha - 2016/07/11 08:31 PM

من فقط بخاطر این ساسکه عاشقش شدم هرچند با قسمت ازدواجشون موافق نبودم...ولی خب مثلا تغییرات جدیدی که تو دهکده افتاده خوشم اومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چیزهای جالبی اتفاق میفته ولی خب وقتی اونا بچه بودن چقدر قشنگتر بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - Exella - 2016/07/17 09:11 PM

مانگاشو خوندم خوب بود ایکاش ناروتو هیچوقت تمام نشه ....

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - abaneh - 2017/05/14 05:55 PM

منم چند چپتر خوندم، خب به خوبی داستان ناروتو نیست ولی بدم نیست .
ناروتو الان مسئولیت داره و اگه بخواد بچه بازی دربیاره وای به حال نسل ایندهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
تازه اینو نشنیدید مگه؛ بچه هرچی شر و شیطون تر تو بزرگسالی آروم و عاقل تره.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - sasan_j.n - 2019/10/09 09:45 AM

عالی دستتون درد نکنهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage - NoboraHaru - 2020/12/17 04:29 PM

من کلا بوروتو رو کنار گذاشتم.نه مانگاشو میخونم نه انیمشو میبینم.تا یه جاهاییش خوب بود ولی الان نه دوستان ندارمش.⁦✌️⁩😐🥴