پارک انیمه
ساخت و طراحی انیمه وان پیس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: وان پیس (/forum-89.html)
+----- انجمن: دانشنامه وان پیس (/forum-359.html)
+----- موضوع: ساخت و طراحی انیمه وان پیس (/thread-1875.html)

ساخت و طراحی انیمه وان پیس - ((SaJJaD)) - 2011/09/03 12:50 AM

خب ما اینجا میریم به پشت صحنه ی این انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجا میتونید مطالب و عکس ها در مورد طراحی ، صداگذاری ، مراحل ساخت و ... از این انیمه زیبا بزارید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب در اول کار من میرم سراغ معرفی خیلی خلاصه صداگذاران این انیمه که اگه شاید ببیندشون کلا متحول بشید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Monkey D. Luffyمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهصداگذاری این شخصیت بر عهده خانم Mayumi

Tanaka هست. البته این پروژه بر عهده چند نفر بوده که اصلی شون ایشون هستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خودم همین که دیدمش موندم تو کفشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهصدای لوفی اصلا به زن نمی خوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهRoronoa Zoro

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

صدا گذاری این کاراکتر بر عهده ی آقای Kazuya Nakai هست.
که خب ایشون صداگذاری چند کاراکتر در انیمه و بازی های ژاپنی دیگه رو هم بر عهده داشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Nami

خب صدای نامی رو هم ایشون درمیاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خانم Akemi Okamura
ایشون در پروژه های مختلفی هم حضور داشتن مثل Great teacher onizuka و lovely complex

usopp
صدای کاپیتان یوسوپ رو آقای Kappei Yamaguch به عهده گرفته
که فکر کنم ایشون بین صداگذاران این انیمه از همه مشهور تر باشن
کار هایی مثل شخصیت اول death note (که اسمش رو نمی دونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

و Ranma Saotome from Ranma 1/2 Series
[font=Verdana, Arial]Inuyasha from Inuyasha Series
Jin from Yu Yu Hakusho
Shinichi Kudo and Kaito Kid from Detective Conan
Usopp from ONE PIECE
Ryuichi Sakuma from Gravitation
Taro Raimon from Eyeshied 21
L from Death Note
Rene from Neo Angelique Abyss Series
Cheshire Cat from Pandora Hearts
تمام کار هاش هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در پست بعدی بقیه اعضای گروه کلاه حصیری رو نیز معرفی میکنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه