پارک انیمه
میزان اهمیت گرافیک در انیمه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: میزان اهمیت گرافیک در انیمه (/thread-18690.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

میزان اهمیت گرافیک در انیمه - anne13 - 2015/05/02 06:51 PM

گرافیک انیمه چقدر براتون مهمه؟؟
شما حاضرید انیمه ای که داستان خوبی داره ولی گرافیکش پایینه رو ببینید؟؟
یا انیمه ی با کیفیتی که داستان خوبی نداره؟؟
گرافیک انیمه چقدر روی تصمیم شما برای دیدن اون تاثیر داره؟؟

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - bita_r - 2015/05/02 07:05 PM

از نظر من يه انيمه هم بايد گرافيك خوبي داشته باشه هم محتواش جالب باشه
شما در نظر بگيرين اگه فقط گرافيك انيمه خوب باشه وقتي أون انيمه رو ميبينيم بخاطر اينكه انيمش محتواي جالبي نداره برامون حوصله سربر ميشه و اگه انيمه اي با گرافيك پايين ببينيم ديدني هست ولي بدليل اينكه گرافيكش پايينه زياد ازش استقبال نميشه مثل انيمه ي كاپيتان سوباسا كه اول يه انيمه با كيفيت گرافيك پايين ناده بودن و اسم انيمه رو فوتباليست ها نادن ولي بعدش كاپيتان سوباسا كه اومد بخاطر كيفيت بالأش بيشتر استقبال ازش شد و محتواش هم خيلي جالب تر بود.

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - abaneh - 2015/05/02 07:27 PM

بیشتر داستان برام در اولویته مثلا انیمه افسانه ارسلان با وجود قدیمی بودن و گرافیک پایین من حاظرم چند بار ببینم ولی انیمه ای مثل فراموشی با گرافیک عالی درحد چی (که کلی پسر خوشیپ و باحال داره) رو من با هزار جون کندن تموم کردم ، حتی فاصله زمانی بین دیدن قسمت ها بود چرا چون محتوای خاصی نداشت .

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - negar9 - 2015/05/02 07:31 PM

به نظرم هر دوش مهمه هم اینکه با کیفیت باشه هم داستانش خوب باشه ولی اگه یه انیمه ای با کیفیت ویا گرافیکش بد باشه نمیتونم تحمل کنم!

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - bita_r - 2015/05/02 07:46 PM

abaneh pid='[url=http://animpark.net/tel:1595619 نوشته شده توسط: 1595619' dateline='1430582254']
بیشتر داستان برام در اولویته مثلا انیمه افسانه ارسلان با وجود قدیمی بودن و گرافیک پایین من حاظرم چند بار ببینم ولی انیمه ای مثل فراموشی با گرافیک عالی درحد چی (که کلی پسر خوشیپ و باحال داره) رو من با هزار جون کندن تموم کردم ، حتی فاصله زمانی بین دیدن قسمت ها بود چرا چون محتوای خاصی نداشت .
البته با نظر أبانه هم موافقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم يه بار يه انيمه با كيفيت بالا نگاه كردم قسمت اولش محتواش چنان چرت بود كه ديگه نگاهش نكردم !
با اينكه انيمه هاي جديد زياده ولي من انيمه هاي قديمي رو بيشتر ميپسندم انگار تو أون دوره مخشون بيشتر براي انيمه ساختن كار ميكرد خخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Merida - 2015/05/02 07:49 PM

(2015/05/02 07:27 PM)abaneh نوشته شده توسط:  بیشتر داستان برام در اولویته مثلا انیمه افسانه ارسلان با وجود قدیمی بودن و گرافیک پایین من حاظرم چند بار ببینم ولی انیمه ای مثل فراموشی با گرافیک عالی درحد چی (که کلی پسر خوشیپ و باحال داره) رو من با هزار جون کندن تموم کردم ، حتی فاصله زمانی بین دیدن قسمت ها بود چرا چون محتوای خاصی نداشت .
برو پينگ پنگ د انيميشن و ببين بعد بگو مي توني تحمل كني يا نه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - abaneh - 2015/05/02 08:15 PM

(2015/05/02 07:49 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 07:27 PM)abaneh نوشته شده توسط:  بیشتر داستان برام در اولویته مثلا انیمه افسانه ارسلان با وجود قدیمی بودن و گرافیک پایین من حاظرم چند بار ببینم ولی انیمه ای مثل فراموشی با گرافیک عالی درحد چی (که کلی پسر خوشیپ و باحال داره) رو من با هزار جون کندن تموم کردم ، حتی فاصله زمانی بین دیدن قسمت ها بود چرا چون محتوای خاصی نداشت .
اسم انگلیسی بده ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Merida - 2015/05/03 12:27 PM

(2015/05/02 08:15 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
اسمش همونه ping pong the animationانيمه ورزشيه ولي مسئله كمرويي و خجالت توش نشون داده
شايد به جاي گرافيك بايد بكم طراحي هاش يه طوريه
گير دادم به انيمه هاي ورزشي
فك كنم glasslip طراحيش بد نبود من يه قسمت ديد رفت سطل اشغال بس كه بي محتوا بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Merida - 2015/05/03 12:30 PM

من اسلم دانك و ميبينم طراحي و گرافيك داغون خو قديميه ولي داستانش قشنگه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - abaneh - 2015/05/03 01:22 PM

(2015/05/03 12:27 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 08:15 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
اسمش همونه ping pong the animationانيمه ورزشيه ولي مسئله كمرويي و خجالت توش نشون داده
شايد به جاي گرافيك بايد بكم طراحي هاش يه طوريه
گير دادم به انيمه هاي ورزشي
فك كنم glasslip طراحيش بد نبود من يه قسمت ديد رفت سطل اشغال بس كه بي محتوا بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون فیلمش و دیدم اگه دقیق یادم باشه درمورد دوتا دوسته که که توی مسابقه پایانی روبه رو هم قرار میگیرن ....اینجور انیمه ها از روی خود فسلم کشیده میشن ، پاپریکا هم یکم طراحیش شبیه اینه .
glasslip طراحیش خوبه ولی مشکلش اینه که نسخه خیلی خیلی ضعیفتر از نسیمی از فرداس ، یه دلیل دیگه هم اینکه بعد تموم شدن نسیمی از فردا پخش شد ،