پارک انیمه
کارکترهای خوشمزه ی من !! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: کارکترهای خوشمزه ی من !! (/thread-18600.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

کارکترهای خوشمزه ی من !! - abaneh - 2015/04/28 03:25 PM

از اسم تاپیک معلومه کارکترهای خوشمزه و دوستداشتی ام رو معرفی میکنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - abaneh - 2015/04/28 03:27 PM

اولیش کیلوا جونمه ، کیلوا تو انیمه هانتر ایکیس هانتر حضور داره کیلوا 12 سالشه و عضو خانواده زولدیک هست که یه خانواده مشهور قاتلن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینم گالری عکس های کیلوا
http://animpark.net/thread-10246-post-1518789.html#pid1518789

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 03:31 PM

خوشمزه؟به جان خودم اسم اكاشي و ايزايا و كينگ و بياري اسلشر و صدا ميزنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - !Melody - 2015/04/28 03:33 PM

خوشمزه??مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکنم یکیشونم ال باشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - abaneh - 2015/04/28 03:34 PM

خب اونا مال تو هستن میخوای بدی به من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسلشر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - abaneh - 2015/04/28 03:38 PM

(2015/04/28 03:33 PM)!Melody نوشته شده توسط:  خوشمزه??مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره یعنی خیلی دوسشون دارم انقدر که دلم میخواد بخورمشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ال خوشمزه نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اونم دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - !Melody - 2015/04/28 03:45 PM

بله بلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به کاندا و تیکی و سباستین و روی کاری نداشته باشی حلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا دیگه بقیه رو نمیگم مری سه تاشونو منشن کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - ali#_# - 2015/04/28 03:46 PM

کاناتو

یعنی بره تو گلو مثل عسل میره پاین فقط وقتی به دلت برسه درجا بالا میارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

کان از انیمه بلیچ

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 03:48 PM

(2015/04/28 03:33 PM)!Melody نوشته شده توسط:  خوشمزه??مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2015/04/28 03:34 PM)abaneh نوشته شده توسط:  خب اونا مال تو هستن میخوای بدی به من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسلشر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلاااااااااااااا هم نميدم

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 03:55 PM

(2015/04/28 03:45 PM)!Melody نوشته شده توسط:  بله بلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به کاندا و تیکی و سباستین و روی کاری نداشته باشی حلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا دیگه بقیه رو نمیگم مری سه تاشونو منشن کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روي تو انيمه فول متال؟
دخو من كه كاري ندارم ب اينا خيالت راحت
اصلا هيج كراكتري نمي تونه جاي اكاشي و واسم بگيره بعد اونم ايزايا ساما رو خيلي دوس دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
كينگ همخيلييي مهربونهه خيلي