پارک انیمه
چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیجیمون (/forum-323.html)
+--- موضوع: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد (/thread-18288.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - raha-midorima - 2015/04/07 05:18 PM

سوال این قسمت این هست که چه اتفاقی افتاد که شما از دیجیم.ن خ.شتون اومدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
من که حدودا تاقسمت20 ازش متنفر بودم به خاطر اون تنیمون{همون میمون}
ولی بعدش که میوتیسمون ومخصوصا 4 ارباب تاریکی اومدن وتبدیل های جدید ازش خوشم اومدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
خوب حالا شما بگید

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - matilda_a - 2015/04/08 01:26 PM

خب این انیمه خیلی قشنگ بود دیگه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از بچگی دلم میخواست ببینم ولی یه مدت فراموشش کردم تا زمانی که به
طور خیلی اتفاقی عکسشو دیدم و اولین قسمتی رو که دیدم دیگه نتونستم ولش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - anne13 - 2015/04/08 01:30 PM

من وقتی بچه بودم یه بار دیده بودمش ولی علاقه خاصی بهش نداشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(بدمم نمیومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
این سری که شبکه پویا داد دیدم و همینجوری چون جذاب و باحال بود خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد ها هم بخش دیجیمون باعث شد علاقم بیش تر بشه و در نهایت به خاطر تبلیغای نینا(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)سری دوشو خودم دانلود کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و تابستون میخوام ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - Mona Lupin - 2015/04/08 03:10 PM

خب چون من ازموضوعش شخصیتاش واینکه هرکدوم محافظ داشتن خیلی خوشم امدحتی آرزومی کردم یه دیجیمون داشته باشمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - Giga Byte - 2015/04/09 02:06 PM

اولین باری که قسمت اول از فصل اول رو تو کامپیوتر برادرم دردم ، من فقط 7 سالم بود.

برادرم کلی از دیجیمون خوشش اومد و اپیزودهاشو دانلود کرد.

من بخاطر تبدیل شدن دیجیمون ها خوشم اومد.

واینکه پایه و اساس دیجیتالی داره.

ضمنا هر قسمت دیجیمون یک پیام رو درخودش داره که من عاشق این پیام ها هستم.

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - sonami - 2015/04/09 03:25 PM

وقتی بچه بودم دیدمش بیشتر به خاطر هیجا و اکشن و جنگی بودنش دوستش داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - زاواره - 2015/04/10 11:07 AM

من کلا خانوادم عاشق این انیمه بودنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifهر وقت دیجیمون نشون میداد یه عالمه آدم انگار که اومدن سینما چهاربعدی میپردن جلو ی تلویزیون و نمیذاشتن بفهمیم کارتون چی به چیهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
همین علاقه ی وافر خانوادم به دیجیمون منو به سمت این کارتون جلب کردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - Phantom Phoenix - 2015/04/10 11:13 AM

اولین بار از شبکه پویا دیدمش
نمیدونم چی شدکه خود به خود‌معتادش شدم
مامانم میگه خیلی بچه گونس

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - Giga Byte - 2015/04/10 02:25 PM

من توی هشت سالگی دوبله اش رو توی تلوزین میدیدم.
هر وقت که از مدرسه میرسیدیم سریعا شبکه ی پنج رو روشن میکردیم!
اون روزایی که دیر میرسیدم کلی ناراحت میشدم.

RE: چی شد که از دیجیمون خوشتون اومد - bahar_f - 2015/04/11 01:49 PM

منم وقتی بچه بودم از شبکه 5 میدیدمش اما هیچ وقت تا آخر ندیدمش چون ساعتشو گم میکردم. بزرگتر که شدم یه روز اتفاقی داشتم دنبال یه انیمه میگشتم که رسیدم به یه سایتی که همه فصل ها و فیلمای دیجیمونو گذاشته بود. رو حساب علاقه دوران کودکی نشستم همشو دانلود کردمو دیدم مثل بچگیم همچنان دوسش دارمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif