پارک انیمه
معرفی انیمه های بهار 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های بهار 2015 (/thread-18201.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/05/06 11:14 PM

اخرش دث پاراده و دروغ تو در اپريل و ديدي يا نه؟پارازيت چي؟
شبيه konهستحالا بزار من بتونم دانلود كنم از كاميساما قطعا بهتره اگرم لوس بود بهت مي گم نبين خودمم نميبينم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Roya - 2015/05/06 11:28 PM

نهههه هیچ کدومو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه همشون به نظر پایان حال گیری دارن منم تو دوران امتحانا اعصاب ندارم قاطی می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گذاشتم واسه تابستون
K-on آخه خیلی استثناییه تنها انیمه شوجویی که عشقی نیست تازه موزیکاشم منحصر به فرده اینا بخوان یه ذره عشقی قاطیش کنن افتضاح میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کامیساما خب لوسه قبول دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه مرسی مادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/05/09 10:21 PM

خوب بلاخره تونستم چند قسمت این انیمه رو ببینم
Hibike! Euphonium
K-on به سبکی دیگه .
انیمه راجع به دو تا دوست هست که تو دوره راهنمایی نمی تونن به مسابقات ملی راه پیدا کنن و بینشون یه دلخوری پیش میاد تو دبیرستان یه بار دیگه اونا عضو کلوپ موسیقی میشن دو تا دوست دیگه هم به این گروه وارد میشن . خوب این انیمه تا اینجا از نظر موسیقی قوی نبوده درواقع این کلوپ تو دبیرستان از نظر اعضای گروه ضعیف هست حالا اونا سعی دارن به مسابقات ملی راه پیدا کنن . یه چیزی که با حال بود اینکه فرض کردن اونی که با موسیقی اشنایی نداره نت خوانی بلده تو اپیزودای اولش یه توضیحی راجع به سازهای موسیقی می ده ولی نه اون قدر فک می کنم بیشتر قرار با یوفونیوم سروکار داشته باشیم .
انیمه قشنگ و آرومیه اونایی که k-on و پسندیدن احتمالا از اینم خوششون بیاد گرافیک انیمه خوبه دخترای کاوایی مثل k -on سورانومتد و یکی دوتا انیمه دیگه ^^ سبک انیمه موسیقی مدرسه ای هست از روی نول ساخته شده و استودیو سازنده هم کیوتو انیمیشن همون سازنده انیمه k on هست البته اینجا به چایی علاقه ندارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فک می کنم امتیاز اخر فصلش به 7 برسه . قطعا از k on پایینتره از نظر موسیقی . ولی خوب فضای آرومی داره .

در کل اونایی که عاشق دخترای کاوایی و گرافیک زیبا و سبک مدرسه ای هستن این فصل دو تا انیمه داریم این مدلی یکی همین
Hibike! Euphonium
و یکی دیگه هم
Hello!! Kin`iro Mosaic این یکی فصل دوم پخشش هست

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/05/09 10:47 PM

(2015/05/09 10:21 PM)Merida نوشته شده توسط:  خوب بلاخره تونستم چند قسمت این انیمه رو ببینم
Hibike! Euphonium
K-on به سبکی دیگه .
انیمه راجع به دو تا دوست هست که تو دوره راهنمایی نمی تونن به مسابقات ملی راه پیدا کنن و بینشون یه دلخوری پیش میاد تو دبیرستان یه بار دیگه اونا عضو کلوپ موسیقی میشن دو تا دوست دیگه هم به این گروه وارد میشن . خوب این انیمه تا اینجا از نظر موسیقی قوی نبوده درواقع این کلوپ تو دبیرستان از نظر اعضای گروه ضعیف هست حالا اونا سعی دارن به مسابقات ملی راه پیدا کنن . یه چیزی که با حال بود اینکه فرض کردن اونی که با موسیقی اشنایی نداره نت خوانی بلده تو اپیزودای اولش یه توضیحی راجع به سازهای موسیقی می ده ولی نه اون قدر فک می کنم بیشتر قرار با یوفونیوم سروکار داشته باشیم .
انیمه قشنگ و آرومیه اونایی که k-on و پسندیدن احتمالا از اینم خوششون بیاد گرافیک انیمه خوبه دخترای کاوایی مثل k -on سورانومتد و یکی دوتا انیمه دیگه ^^ سبک انیمه موسیقی مدرسه ای هست از روی نول ساخته شده و استودیو سازنده هم کیوتو انیمیشن همون سازنده انیمه k on هست البته اینجا به چایی علاقه ندارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فک می کنم امتیاز اخر فصلش به 7 برسه . قطعا از k on پایینتره از نظر موسیقی . ولی خوب فضای آرومی داره .

در کل اونایی که عاشق دخترای کاوایی و گرافیک زیبا و سبک مدرسه ای هستن این فصل دو تا انیمه داریم این مدلی یکی همین
Hibike! Euphonium
و یکی دیگه هم
Hello!! Kin`iro Mosaic این یکی فصل دوم پخشش هست

خوب چند تا عکس از این دوستا بزارم براتون

Katou Hazuki
یوفونیوم میزنه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Oumae Kumiko

ایشونم سازش tuba هست

Kawashima Sapphire
به بقیه می گه صداش بزنن میدوری قراره بیس بزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Kousaka Reina
دوست هازوکیه ترومپت میزنه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - an Uchiha - 2015/05/19 12:03 AM

می دونستم از دنیا عقبم ولی فکر نمی کردم در این حد که بعد از ۶ صفحه من تازه متوجه این تاپیک بشم —__—

هیچکدوم از عکسارو هم نمی تونم مشاهده بنمایم : [

داستانهاشون بد نبود خوشم امد ، فقط باید شکل و شمایلشونم ببینم اخه خیلی واسم مهمه !!

دوستان اگه اینارو دیدین نظرتونم بگید تا منم بر اساس نظرهاتون دان کنم. مثلا ابانه که خوش سلیقه اس نظر بده یا یسنا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Giga Byte - 2015/05/19 03:09 PM

(2015/05/19 12:03 AM)an Uchiha نوشته شده توسط:  می دونستم از دنیا عقبم ولی فکر نمی کردم در این حد که بعد از ۶ صفحه من تازه متوجه این تاپیک بشم —__—

هیچکدوم از عکسارو هم نمی تونم مشاهده بنمایم : [

داستانهاشون بد نبود خوشم امد ، فقط باید شکل و شمایلشونم ببینم اخه خیلی واسم مهمه !!

دوستان اگه اینارو دیدین نظرتونم بگید تا منم بر اساس نظرهاتون دان کنم. مثلا ابانه که خوش سلیقه اس نظر بده یا یسنا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای اینه که شما تا امروز نبودی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی اینجا توپیک دانلود انیمه های پرطرفدار بهاری رو زدم میتونین دانلود کنین.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/06/06 01:53 PM

خوب بریم سراغ معرفی یکی دیگه از انیمه های فصل بهار 94

با اسم

Kekkai Sensen

یا

خوب بریم سراغ معرفی یکی دیگه از انیمه های فصل بهار 94

با اسم

Kekkai Sensen

یا
Blood Blockade Battlefront
ژانر های انیمه شaction, manga, science fiction, shounen - [similar]

این انیمه کار استودیو بونز هست همونی که فول متال و ساخته
مانگاش خیلی معروف نیس من سه قسمت شو دیدم داستان یکم پیجیده اس
کراکترها هم زیاد ن و همون اول یه تعداد وسط داستان معرفی میشن که عکس هاشون براتون میزارماگه دنبال کراکترهای خوشگلمی گردین خوب باید بگم هیچ کدوم خوشگل نیستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب داستان از این قراره که یه روز یه شکاف تو زمین تو شهر نیویورک بین زمین و دنیای مردگان به وجود میاد و باعث میشه مردم نیویورک و موجودات ابعاد دیگر داخل حبابی نفوذناپذیر گرفتار بشن
و تو جامعه ای از شلوغی و تبهکاری و جرم و جنایت به زندگیشون ادامه بدن
حالا یه نفر این حباب و تهدید می کنه
قهرمانای داستان ما که عضو گروه لیبرا هستن قراره که نزارن این اتفاق بیفته

چند تا عکس دیگه هم تو پست بعد میزارم که کراکترها هستن با اسماشون

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/06/06 02:07 PM

Kekkai Sensen

خوب کراکتر اولمون یه پسری به اسم لیئونارد واتچ ایشون عکاس هستن و چشماشون تو کل انیمه بسته است مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه( دلیلشو می خواین؟
محتوای مخفی (Click to View)
یه خواهر داره به اسم میشلا که مریضه

کراکتر دوم Klaus هست که رهبر گروه لیبرا libra هست

کراکتر سوم Zap هستش ( صدا پیشه اش : صداپیشه ایمایوشی در بسکت کوروکو و صدای زورو در وان پیس )

اینا مثل انیمه دد من واندرلند قدرتشون با استفاده از خونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کراکتر بعدیChain هست که توانایی حرکت با سرعت زیاد و دارن

یع تعداد کراکتر دیگه هم هستن ( فعلا تا اپیزود سوم چهارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) که عکساشون و براتون میزارم

اها یه کراکتر هم بود فعلا عکسشو ندارم که تو مانگا نیس و اسمش white هست ( اقا مگه مجبورین کراکتر اضافه کنین این همه کراکتر بس نیس؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - abaneh - 2015/06/06 02:46 PM

مری اینارو تو تاپیک طرفدارن یا بحث درمورد انیمه بگی بهتر نیست ؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
همش اسپویل کن منم چشم هی میبینه میخونهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifاینو من گذاشتم تموم بشه بعد ببینم ، ندیده احساس میکنم این بهتر از اون خوناشامی هاس تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/06/06 02:52 PM

تاپيك بحث نداشت خوب تاپيك دانلود هم نداره مي تونم يه تاپيك جدا دوباره بزنم

خوب ميدوني اون خون اشاميه يكم موضوعش و كراكترهاش تكرارين البته سوال هم زياد داره كه احتمالا تو ناول جواب بده
اين پيچيده تره
اين اصلا اسپويل نبود كلا معرفي انيمه بود خودم دوبار سه قسمت اولشو ديدم خيلي هم ديالوگاشون بيشتر و سنگينتره
من موندم تا اخر انيمه جندتا كراكتر ديگه ميان اها يكيشون و نزاشتم اسمشم نياوردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خودت ببين مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)