پارک انیمه
انیمه زیبای High School DxD - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+--- موضوع: انیمه زیبای High School DxD (/thread-18167.html)

انیمه زیبای High School DxD - itachi7618 - 2015/03/30 02:41 PM

سلام دوستان این اولین تایپکی هستش ک من میزنم میخوام یکی از انیمه هایی که فصل 1 و 2 اون ترکوند و ب تازگی خبر رسید فصل3 هم میخواد اکران بشه که این خبرم سایت های انیمه رو ترکوند

وقتی اومدم انیم پارک اولین کاری ک کردم دنبال بخش مربوط ب همین انیمه بودم خب اما پیدا نشدش متاسفانه

این شد تصمیم گرفتم شمارو با این انیمه زیبا و محبوب اشنا کنم چند تا عکس از فصل سوم این انیمه دارم ک میزارم ببنید اگه سوالی داشتید میتونید از من بپرسید راجب این انیمه

البته چون هنوز پخش نشده عکس های زیادی نداره خب طبیعی هستش چون نمیان انیمه ای ک پخش نشده رو عکس هاشو لو بدن

اینم چند تا عکس از این انیمه:

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دوتا عکس از شخصیت های اصلی دختر داخل انیمه :

اینم ی عکس از فصل سوم این اننیمه که قراره بهار امسال پخش بشه :

خب میرسیم ب معرفی شخصیت ها :

اون پسره ک تقریبا تو همه عکس ها هستش اسمش ایسه هست و وقتی میمیره ب صورت یک شیطان زندش میکنند توسط ریاس گرموری ک خواهر ارباب شیاطین هستش

اون دختر موقرمز همون ریاس گرموری هستش ک خواهر ارباب شیاطین هستش

اینا شخصیت های اصلی این داستان هستن

اون دختر مو دم اسبی(البته خود ایسه این اسم رو گذاشته روش) اسمش اکنو هستش ک معاون ریاس هستش

اون دختره ناز و کوچولو اسمش کو نه کو هستش اینطوری نبینید این قلعه ریاس هستش و قدرت و زورش خیلی زیاده

اون دختر مو بلوند ک میبینید اسمش آسیا هستش اون فیل هستش و اول ی راهبه هستش اما بعدن شیطون میشه تخصصشماینه ک میتونه مداوا کنه با جادو

اون بچه کوچیکه ک میبینید داخل عکس اسمش گاسپر هستش ی نیم انسان و نیم خون آشامه ولی ی قدرت داره ک میتونه زمان رو متوقف کنه ولی هنوز نمیتونه کنترلش کنه قدرتشو

اون پسر خوش تیپه ک میبینید اسمش یوتو هستش سرگزشت دردناکی داشته و الان قدرستش درست کردن شمشیره ی سکرید گیر قوی هم داره

ی نکته : اون سیکرد گیر سرخ رنگ ک روی بازوی ایسه هستش یکی از دو سیکردید گیر خیلی قویه ک داخلش ی اژدها خوابیده ک ب نام بازو اژدهای سوزان هم میشناسنش یا ی همچین چیزی

نکته بعد :هر شیطانی ک قدرت و مقام بالایی داشته باشه میتونه انسان هایی ک میخوان بمیرن رو ب نام شیطان زنده کنه و ب اون ها بست و مقام بده

مقام ها مث صفحع شطرنج هستش ک هر ادم با توجه ب توانایی ها شون بهشون سمت داده میشه مثلا ایسه سمت سرباز رو داره کونکو سمت قلعه رو داره گاسپر و اسیا سمت فیل رو دارن و یوتو هم سمت اسب رو داره

سیکرید گیر چیست ؟تو کل جهان شیاطین 13 گیر مقدس وجود داره :اژهای سفید و اژهای قرمز قویترین اون هان

گیر های مقدس دیگری هم وجود داره ک یکیشون دست یوتو و دیگری دست اسیا هستش

خب بقیه رو نمیگم چون اینجوری هیجان داستان از بین میره اما این انیمه خیلی کمدی و خیلی اکشن هستش و من طرفدار پروپاقرصش هستم

اگه کسی سوالی داشت لطفا ازم بپرسه با کمال میل جوابشو میدم

RE: انیمه زیبای High School DxD - Hal7283 - 2019/12/24 12:26 PM

زیباترین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخیه دیگه؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه زیبای High School DxD - 2rsa - 2019/12/24 01:54 PM

(2019/12/24 12:26 PM)Hal7283 نوشته شده توسط:  زیباترین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخیه دیگه؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معمولا برای پسرا زیباترینه فکر کنم صاحب تاپیک پسره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه