پارک انیمه
زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-396.html)
+---- موضوع: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ (/thread-18055.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - manena jooon - 2015/07/14 10:50 PM

نمیدونم چی بگم والا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - sayo fuji - 2015/07/14 11:06 PM

(2015/03/26 10:54 AM)'***zahra***' نوشته شده توسط:  زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
به نظر خودم کایدوتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

اهههمممممم.با اجازه ی شما بگم من سر کایدو خخخییییللللیییی حساسم.
تعصب دارم روش.تا دلتم بخواد وقتی میخنده خیلی خوشگم میشه.زشترینشون همون دو نفری هستن که خیلی همو دوس دارن بعد داخل تیم اسمش یادم نیس ولی کینتارو عضوشه
همینا زشترینن

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - mikaze ai - 2015/07/14 11:07 PM

اکنوسو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ازش بدم میاد زشته

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - sayo fuji - 2015/07/14 11:09 PM

(2015/03/29 01:48 AM)'Michiru' نوشته شده توسط:  یه چیز میگم منو نزنین !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فوجی !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اهههممممم
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - Dr.lolo - 2015/07/15 07:09 PM

(2015/03/26 11:05 AM)'Kagami' نوشته شده توسط:  از نظر من:
کایدو، اویشی، کاوامورا، اینویی، نانجیرو، سانادا، رنجی، کامیو، کیپی، یاگو و خیلی زیادن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تورو خدا اویشی به این نازیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه[attachment=77302]

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - Dr.lolo - 2015/07/15 07:09 PM

ولی از نظر من هر کدوم یک قیافه ی خاصی دارنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - diana king - 2015/07/16 11:54 AM

به نظرمن همشون خیلی هم خوب و خوشگلن.......
حتی آکتسو هم اگه نباشه انیمه خراب میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد هم اویشی و فوجی ک جاشون زشته اخه....
؟؟؟.

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - ~STAR~ - 2015/07/16 11:57 AM

هیچ کدوم ..................

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - Ryoga sama - 2015/07/17 08:01 AM

میگم قول بدید دعوام نکنید و نزنیدم به نظر من ریومااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زشت ترین شخصیت انیمه شاهزاده تنیس کیه؟؟؟ - Lord Loss - 2015/07/17 11:37 PM

به نظرمن همشون خوشگلند
شاید یه کمی کایدو